ZADZWOŃ:

+48 573 547 966

GODZINY OTWARCIA:
poniedziałki 8:00 – 19:00,
wtorek – piątek 9:00 – 19.00,
wybrane soboty 10:00 – 14:00.

ADRES:
Św. Barbary 4/U2,
00-686 Warszawa.

twój problem: blizny potrądzikowe

Bezbolesne i skuteczne usuwania blizn potrądzikowych

blizny potrądzikowe warszawa

Skóra bez blizn po trądziku 

Trądzik może prowadzić do powstawania nieestetycznych przebarwień oraz blizn, które są trudne do zakamuflowania i mogą negatywnie wpływać na samoocenę.

Blizny potrądzikowe to zmiany pojawiające się w wyniku rozpadu włókien
kolagenowych w głębokich warstwach skóry. Przypominają miejscowe
zagłębienia skóry i posiadają okrągły lub półokrągły kształt.

W naszej klinice, znajdującej się w samym centrum Warszawy, stosujemy nowoczesne zabiegi umożliwiające łagodzenie oraz usuwanie blizn po trądziku o różnej wielkości i głębokości. 

umów się na wizytę!

Projekt Skóra tworzy miejsce, gdzie skóra jest w samym centrum zainteresowania.

Tutaj wszystko, co robimy i rozwijamy, powstaje z myślą o niej.

Naszym nadrzędnym celem jest:

  • prewencja,
  • regeneracja
  • powstrzymanie niszczących procesów, jakim poddawana jest codziennie skóra.

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem. Korzystamy z
zaawansowanych i sprawdzonych technologii medycznych, by Twoja skóra stała się piękniejsza i zdrowsza.

skonsultuj się z naszym specjalistą!
blizny po trądziku warszawa

Leczenie i usuwanie blizn po trądziku

Blizny potrądzikowe powstają zazwyczaj wtedy, gdy trądzikowi towarzyszą zmiany ropne i zapalne, które uniemożliwiają prawidłowe gojenie się skóry. Ich usuwanie wymaga przede wszystkim konsultacji z dermatologiem, który oceni stan cery oraz typ i głębokość blizn, co pozwoli na dobranie odpowiedniego zabiegu. Skuteczne usuwanie blizn po trądziku możliwe jest zarówno w przypadku blizn niedawno powstałych, jak też starych.

Nasi specjaliści pomogą Ci załagodzić wygląd blizn po trądziku lub pozbyć się ich całkowicie.

Zapewniamy komfortowe warunki i miłą atmosferę podczas wszystkich zabiegów.
.

Trądzik może prowadzić do powstawania nieestetycznych przebarwień oraz blizn, które są trudne do zakamuflowania i mogą negatywnie wpływać na samoocenę. Blizny potrądzikowe to zmiany pojawiające się w wyniku rozpadu włókien kolagenowych w głębokich warstwach skóry. Przypominają miejscowe zagłębienia skóry i posiadają okrągły lub półokrągły kształt. W naszej klinice stosujemy nowoczesne zabiegi umożliwiające łagodzenie oraz usuwanie blizn po trądziku o różnej wielkości i głębokości. 

Jak wyglądają blizny potrądzikowe?

Blizny potrądzikowe powstają zazwyczaj wtedy, gdy trądzikowi towarzyszą zmiany ropne i zapalne, które uniemożliwiają prawidłowe gojenie się skóry. Blizny po trądziku są też skutkiem głęboko umiejscowionej i niewłaściwie leczonej infekcji bakteryjnej. Powodują zniekształcenie wyglądu skóry i jej nienaturalne naciąganie. Najczęściej występujące rodzaje blizn po trądziku to:

  • Blizny zanikowe – mają postać pofałdowanej skóry bądź wgłębień o różnej wielkości i głębokości. Występują zwykle na twarzy.
  • Blizny przerostowe – to grube, twarde i wypukłe guzki, które występują zwykle na klatce piersiowej lub plecach. 
tradzik-rozowaty

Usuwanie blizn potrądzikowych

Usuwanie blizn potrądzikowych wymaga przede wszystkim konsultacji z dermatologiem, który oceni stan cery oraz typ i głębokość blizn, co pozwoli na dobranie odpowiedniego zabiegu. Skuteczne usuwanie blizn po trądziku możliwe jest zarówno w przypadku blizn niedawno powstałych, jak też starych.

Metody usuwania blizn po trądziku

W klinice Projekt Skóra stosujemy kilka metod usuwania blizn potrądzikowych. Bierzemy pod uwagę między innymi stopień zaawansowania zmian, a także czas, jaki upłynął od ich uformowania.

Laserowe usuwanie blizn

Jednym z najpopularniejszych zabiegów, które pozwalają na naprawę ubytków tkanki, jest laseroterapia za pomocą lasera frakcyjnego CO2. Jej efektem jest zniwelowanie blizn i poprawa struktury skóry, która za pomocą wiązki laserowej zostaje pobudzona do prawidłowego gojenia i rewitalizacji.

Peelingi medyczne

Skutecznym sposobem na blizny potrądzikowe jest zastosowanie peelingów medycznych, które pozwalają na silne, głębokie złuszczanie skóry i jej regenerację. Efektem jest wygładzenie skóry i redukcja zmian trądzikowych.

Niwelowanie blizn radiofrekwencją mikroigłową

Proponujemy również zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej, działające jak bezoperacyjny lifting twarzy i doskonale radzące sobie z bliznami potrądzikowymi.

Leczenie blizn fibryną bogatopłytkową

Wśród dostępnych metod niwelowania blizn po trądziku jest leczenie ich fibryną bogatopłytkową pozyskiwaną z Twojej własnej krwi. Preparat zawiera skoncentrowane płytki krwi, które po podaniu do skóry uwalniają komórki macierzyste. Wykorzystanie takiego rozwiązania pobudza procesy odbudowy włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra staje się gładsza i zrewitalizowana.

Leczenie blizn sterydami

W naszej klinice z powodzeniem leczymy blizny potrądzikowe za pomocą iniekcji ze sterydów, które wypłaszczają blizny sprawiając, że stają się mniej widoczne.  

Projekt Skóra – Klinika Warszawa, Św. Barbary 4 / U2

Usuwanie blizn potrądzikowych w Warszawie

Nasi specjaliści pomogą Ci załagodzić wygląd blizn po trądziku lub pozbyć się ich całkowicie. Zapewniamy komfortowe warunki i miłą atmosferę podczas wszystkich zabiegów. Zespół Projekt Skóra tworzą wykwalifikowani specjaliści, mający duże doświadczenie w swojej dziedzinie.

Zaproponujemy Ci skuteczne metody usuwania blizn potrądzikowych – laser, kwasy bądź inne techniki. Umów się na konsultację i dowiedz, jaki jest cennik zabiegów.

proponowane metody leczenia, badania, konsultacje:

projekt skóra laser frakcyjny CO2

laserowe usuwanie blizn

mezoterapia

Niwelowanie blizn radiofrekwencją mikroigłową

Usuniecia zmian

USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

osocze

leczenie blizn fibryną bogatopłytkową

peelingi medyczne

Leczenie blizn sterydami

zadzwoń i spytaj o cenę zabiegu: +48 573 574 966