Niechirurgiczna korekta nosa nićmi Aptos

zabieg w Warszawie

Coraz więcej osób poszukuje nieinwazyjnych metod korekcji i poprawy wyglądu, które nie wymagają skalpela, długiego okresu rekonwalescencji, ani nie niosą ze sobą ryzyka powikłań charakterystycznych dla operacji plastycznych. Oczekiwania pacjentów dotyczą nie tylko procedur zmniejszających widoczność zmarszczek, ale również umożliwiających modelowanie twarzy, czy zmianę kształtu nosa. W odpowiedzi na te potrzeby na rynku medycyny estetycznej pojawiła się innowacyjna technika – niechirurgiczna korekta nosa przy użyciu nici Aptos.

Bezinwazyjny zabieg korekty nosa wykorzystuje specjalnie zaprojektowane nici z biodegradowalnego materiału, które są wprowadzane pod skórę za pomocą cienkich igieł. Nici Aptos umożliwiają poprawę wyglądu grzbietu nosa, uniesienie jego końcówki, zwężenie oraz korektę asymetrii nozdrzy. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może cieszyć się wymarzonym kształtem nosa i wrócić do swoich codziennych czynności.

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

Zadzwoń i umów się na wizytę

OD ZAWSZE MARZYSZ O TYM, ABY ZMIENIĆ KSZTAŁT NOSA, ALE PRZERAŻA CIĘ WIZJA OPERACJI PLASTYCZNEJ? ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM OD NIECHIRURGICZNEJ KOREKTY NIĆMI APTOS!

Chcesz zobaczyć efekty zabiegów naszych Dermatologów odwiedź nas na Instagramie

Wskazania:

Wskazania:

DENERWUJE CIĘ OPADAJĄCY WIERZCHOŁEK NOSA, ALBO JEST ZBYT SZEROKI? DOWIEDZ SIĘ, JAKIE EFEKTY MOŻNA UZYSKAĆ DZIĘKI NICIOM APTOS!

Na czym polega niechirurgiczna korekta nosa nićmi Aptos?

Korekta nosa przy użyciu nici Aptos polega na wprowadzeniu pod skórę specjalnie zaprojektowanych nici z materiału biodegradowalnego. Nici wyposażone są w wielokierunkowe mikrowypusty, które pozwalają na uniesienie i przemodelowanie tkanki, dając możliwość korygowania kształtu nosa, w tym podniesienie czubka nosa, zmniejszenie jego szerokości czy poprawę linii grzbietu nosa. Zabieg wprowadzania nici pod skórę odbywa się w znieczuleniu miejscowym, jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Dodatkowo procedura wpływa na rewitalizację skóry, ponieważ stymuluje naturalną produkcję kolagenu, co przyczynia się do poprawy elastyczności i jędrności.

Jak działają nici liftingujące Aptos na nos?

Nici Aptos, stosowane w niechirurgicznej korekcie nosa, umożliwiają zmianę estetyki i kształtu nosa oraz poprawę kondycji skóry. Mechaniczne działanie nici opiera się na ich budowie i posiadaniu wielu mikroskopijnych wypustów, które pozwalają na odpowiednie zakotwiczenie i uzyskanie oczekiwanych efektów podciągnięcia skóry i zmiany kształtu nosa - podniesienie czubka nosa, zwężenie, czy korektę asymetrii. W składzie nici znajdują się również substancje odpowiedzialne za rewitalizację skóry - kwas polimlekowy i polikaprolakton. Stopniowe uwalnianie się obu składników wpływa na stymulację wytwarzania nowych włókien kolagenowych, a tym samym poprawę struktury skóry.

Niechirurgiczna korekta nosa - wskazania

Wśród najważniejszych wskazań do przeprowadzenia niechirurgicznej korekty nosa nićmi Aptos można wyróżnić:

⚬ niezadowolenie z kształtu nosa,
⚬ opadający czubek nosa,
⚬ potrzeba zwężenia nosa,
⚬ widoczna asymetria nozdrzy.

Metoda jest polecana osobom poszukującym subtelnej zmiany wyglądu nosa bez konieczności użycia skalpela.

Korekta nosa za pomocą nici liftingujących Aptos - efekty

Efekty niechirurgicznej korekty nosa nićmi Aptos są widoczne bezpośrednio po zabiegu i utrzymują się ok. 2 lat. Pacjenci mogą zauważyć poprawę kształtu i konturu nosa. W zależności od oczekiwanego efektu (celu zabiegu) dzięki niciom Aptos uzyskuje się:

⚬ uniesienie czubka nosa,
⚬ zwężenie nosa,
⚬ wygładzenie nierówności na grzbiecie nosa,
⚬ redukcję asymetrii nozdrzy.

Zalety nieoperacyjnej korekty nosa nićmi Aptos

Główną zaletą korekcji nosa nićmi Aptos jest możliwość dokonania zmian bez przeprowadzania operacji chirurgicznej. To wiąże się z mniejszym ryzykiem powikłań i dolegliwości. Dodatkowo efekty działania nici Aptos widoczne są bezpośrednio po zabiegu i nie jest wymagany okres rekonwalescencji, który w pierwszych dniach po klasycznej operacji może być bardzo dokuczliwy dla pacjenta. Wprowadzenie nici Aptos pod skórę odbywa się w znieczuleniu miejscowym, co również stanowi przewagę nad operacją, do której pacjent jest usypiany.

Jak przygotować się do niechirurgicznej korekty nosa nićmi Aptos?

Przed każdym zabiegiem medycyny estetycznej pacjent odbywa konsultację ze specjalistą, który ocenia stan skóry oraz poznaje konkretne oczekiwania pacjenta. Konsultacja umożliwia również wykluczenie obecności przeciwwskazań do zabiegu.

Przed niechirurgiczną korekcją nosa nie są wymagane specjalne przygotowania ze strony pacjenta. Należy unikać czynników, które mogłyby wywołać powodować poważne podrażnienia skóry. Zaleca się również powstrzymanie się od spożywania alkoholu oraz przyjmowania leków wywołujących rozrzedzenie krwi.

Niechirurgiczna korekta nosa - przebieg zabiegu

Zabieg niechirurgicznej korekty nosa nićmi Aptos jest przeprowadzany w warunkach ambulatoryjnych w znieczuleniu miejscowym.

Przed rozpoczęciem procedury obszar zabiegowy jest dokładnie dezynfekowny i zabezpieczany chustami chirurgicznymi. Po wykonaniu zastrzyku znieczulającego lekarz wykonuje nakłucie czubka nosa, przez które wprowadza nici Aptos za pomocą kaniuli minimalizującej uszkodzenia tkanek. Następnie usuwa kaniulę, a nić (nici) pozostaje pod skórą przynosząc oczekiwany efekt podciągnięcia. Na skórę nakładany jest specjalny opatrunek.

Ile trwa niechirurgiczna korekta nosa?

W zależności od oczekiwanego efektu i rodzaju zabiegu samo zakładanie nici Aptos trwa ok. 10 - 15 minut. Cała procedura związana z przygotowaniem i opatrzeniem pacjenta trwa maksymalnie 40 minut.

Zalecenia po nieoperacyjnej korekcie nosa

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. A okres pełnego gojenia wynosi ok. 5 - 7 dni. Nie zaleca się w tym czasie masowania i uciskania nosa, oraz doprowadzania do jego przegrzewania (opalanie, sauna).

Nieoperacyjna korekta nosa - przeciwwskazania

Niechirurgiczna korekta nosa nićmi Aptos uznawana jest za bezpieczną procedurę, jednak zdarza się, że pacjent może nie zakwalifikować się do zabiegu. Za przeciwwskazania do zabiegu uznaje się:

⚬ nadwrażliwość na składniki nici Aptos,
⚬ infekcja skóry w obszarze zabiegowym,
⚬ zakażenia ogólne,
⚬ choroby nowotworowe,
⚬ problemy z krzepliwością krwi,
⚬ przyjmowanie niektórych leków (np. przeciwzakrzepowych, NLPZ, antybiotyków),
⚬ nieuregulowane choroby autoimmunologiczne (szczególnie nieuregulowane),
⚬ ciąża i karmienie piersią.

Powikłania po korekcie kształtu nosa nićmi Aptos

Pomimo wysokiego profilu bezpieczeństwa nici Aptos, jak przy każdym zabiegu medycznym należy liczyć się z ryzykiem powikłań, choć w tym przypadku jest minimalne. U niektórych pacjentów po niechirurgicznej korekcie nosa może pojawić się przejściowy dyskomfort związany z wkłuciem i zaczerwienienie, które ustępują samoistnie w ciągu kilku godzin.

Ile kosztuje niechirurgiczna korekta nosa nićmi - cena

Koszt bezoperacyjnej korekty nosa nićmi Aptos zależy od wybranych nici i konkretnego celu zabiegu, dlatego precyzyjna wycena możliwa jest po wstępnej konsultacji z lekarzem.

Niechirurgiczna korekta nosa w Warszawie. Dlaczego warto zdecydować się na użycie nici Aptos w klinice Projekt Skóra?

Klinika Projekt Skóra oferuje innowacyjne i małoinwazyjne metody poprawy wyglądu. Wśród wielu procedur dostępna jest również niechirurgiczna korekta nosa przy użyciu nici Aptos. Zabieg wykorzystuje rewolucyjną technologię, która umożliwia precyzyjne modelowanie nosa bez konieczności użycia skalpela i przeprowadzenia operacji.

Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów, korzystający z najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej, gwarantuje, że każdy pacjent otrzyma opiekę na wysokim poziomie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i oczekiwań, oraz szczególnym zadbaniem o komfort i bezpieczeństwo pacjentów.

Jeśli pragniesz uzyskać wymarzony kształt nosa bez operacji - umów się na konsultację w klinice Projekt Skóra!

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące niechirurgicznej korekty nosa za pomocą nici Aptos.

Czy można zmienić kształt nosa bez operacji?

Tak, zmiana kształtu nosa bez operacji jest możliwa m.in. dzięki wykorzystaniu nici Aptos.

Jak wyprostować nos bez skalpela - bezoperacyjna korekta nosa?

Współczesna medycyna estetyczna umożliwia dokonanie korekty i redukcji asymetrii nosa bez użycia skalpela. Pacjenci mają do dyspozycji kilka możliwości. Chcąc uzyskać długotrwałe (ale nie stałe) efekty pacjenci mogą skorzystać z nici Aptos.

Czy można zastosować nici na nos?

Tak, niektóre kliniki medycyny estetycznej posiadają w ofercie nici Aptos specjalnie zaprojektowane do niechirurgicznej korekty nosa.

Jak zmniejszyć dziurki w nosie bez operacji - niechirurgiczne wyszczuplenie nosa?

Niechirurgiczne wyszczuplenie nosa, w tym zmniejszenie dziurek w nosie, może być trudniejsze do osiągnięcia bez interwencji chirurgicznej. Jednak drobne korekty i zmniejszenie szerokości nosa jest możliwe przez zastosowanie nici liftingujących Aptos.

Czy możliwe jest pomniejszanie nosa nićmi?

Tak, nici Aptos umożliwiają zwężenie nosa oraz delikatne uniesienie czubka, co może wpływać na optyczne zmniejszenie nosa.

Gdzie można zrobić bezoperacyjne zwężenie nosa - niechirurgiczna korekta nosa (Warszawa)?

Nieoperacyjna korekta nosa, np. przy wykorzystaniu nici Aptos, znajduje się w ofercie wielu nowoczesnych klinik medycyny estetycznej. Jedną z nich jest Projekt Skóra w Warszawie.

Czy można zrobić modelowanie nosa nićmi Aptos?

Tak, nici Aptos umożliwiają korektę i modelowanie nosa.

Czym jest niechirurgiczna korekcja nosa?

Niechirurgiczna korekcja nosa to metoda poprawy kształtu, rozmiaru lub konturu nosa bez interwencji chirurgicznej, wykorzystująca m.in. nici Aptos, wypełniacze, a niekiedy również botoks.

Jak zmniejszyć czubek nosa bez operacji?

Jedną z możliwości delikatnego zmniejszenia czubka nosa jest wykonanie zabiegu z użyciem nici Aptos.

Co lepsze na nos - nici Aptos czy kwas hialuronowy?

Wybór między nićmi Aptos a kwasem hialuronowym zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta. Nici Aptos oferują możliwość bardziej trwałej korekty i są skuteczne w podnoszeniu oraz zmianie struktury nosa.

Niechirurgiczna korekta nosa nici Aptos (Warszawa)

Zabieg niechirurgicznej korekty nosa, przeprowadzany w klinice Projekt Skóra przy użyciu nici Aptos, stanowi przełomową metodę modelowania nosa bez konieczności poddawania się operacji. Ta innowacyjna technika pozwala na subtelne zmiany kształtu nosa, dostosowując jego proporcje do harmonii twarzy i oczekiwań pacjenta, a także stymuluje naturalne procesy odnowy skóry. Procedura wykorzystująca nici Aptos jest całkowicie bezbolesna, nie wymaga czasu na rekonwalescencję i oferuje efekty widoczne natychmiast po zabiegu.

Niechirurgiczna korekta nosa nićmi Aptos warszawa
klinika projekt skóra warszawa

Zapraszamy!

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl