fbpx

Projekt Ciało

W zdrowym ciele zdrowy duch. Poprawiamy jędrność i sampoczucie

Zdrowa dieta i ćwiczenia są nieodzownym elementem naszej współpracy z Pacjentem. W naszych zabiegach Pacjenci znajdą przede wszytskim jakość popartą badaniami.

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

Zadzwoń i umów się na wizytę

Nasze rozwiązania

radiofrekwencja mikroigłowa

Projekt Jędrny Brzuch

Projekt Brzuch skierowany jest dla kobiet po urodzeniu dziecka oraz po znaczącej utracie masy ciała, zwłaszcza kiedy niewidoczne są efekty po treningach na siłowni, a tkanka jest oporna na spalanie.

Projekt Dłonie

Pakiet zawiera zabiegi z zakresu termoliftingu i mezoterapii igłowej. Polecany osobom, które zmagają się z wiotkością okolic dłoni i ramion.

PROJEKT Cellulit Atak

Zabiegi dla osób zmagających się z uporczywą tkanką tłuszczową i cellulitem okolicy ud i pośladków, który eliminowany jest urządzeniem medyczny – falą uderzeniową. Zabiegi z pakietu wykonane powinny być w około dwa tygodnie.

PROJEKT Cellulit Atak PRO

Zabiegi dla osób zmagających się z uporczywą tkanką tłuszczową i cellulitem okolicy ud i pośladków, który eliminowany jest urządzeniem medyczny – falą uderzeniową. Plan zabiegowy determinuje czas wykonania sesji, w około miesiąc.

W Klinice Projekt Skóra pomogliśmy już ponad 14 000 Pacjentkom uzyskać piękną i zdrową skórę!

Wiemy, że łatwo opowiada się o sobie, dlatego przeczytaj co o nas mówią Pacjenci.

Nasza wiedzą dzielimy się nie tylko w naszej Klinice, ale również  w naszych mediach społecznościowych, blogu oraz w różnych mediach!

Sprawdź sama!

plendeuk