Nasi lekarze

dr n. med. Małgorzata Marcinkiewicz

Specjalista dermatolog – lekarz medycyny estetycznej

Lekarz praktyk medycyny estetycznej
Certyfikowany lekarz Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anty-Aging
Stypendystka Otto-Braun-Falco Stipendium
Absolwentka i nauczyciel akademicki (2012-2017) Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Członkini International Trichoscopy Society, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych                      
Zapalona Windsurferka

lek. Anna Woźniak – Rito

Specjalista dermatolog – wenerolog

Anna Woźniak-Rito jest absolwentką Warszawskiego Unwersytetu Medycznego.

Szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologi odbywała w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego gdzie poza pracą z pacjentami realizowała się także jako wykładowca akademicki. Jest członkiem m.in. European Academy of Dermatology and Venerology, International Dermoscopy Society  i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Od wielu lat stałe podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych krajowych i zagranicznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach zarówno z zakresu dermatologii jak i medycyny estetycznej.

Szczególnie interesuje się leczeniem trądziku, badaniem znamion, włosów leczeniem zmian skórnych u dzieci, zabiegami laseroterapii, zabiegami przy użyciu toksyny botulinowej oraz medycyną regeneracyjną.

W wolnym czasie lubi żeglowanie, siatkówkę oraz aktywny odpoczynek na łonie natury.

lek. Agata Kuczara

Lekarz dermatolog in spe – Specjalista Medycyny Estetycznej

Absolwentka I wydziału lekarskiego oraz studiów podyplomowych na kierunku medycyna estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Na co dzień pracuje w Klinice Dermatologicznej WUM. Poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach naukowych stale poszerza swoje kwalifikacje.  

Stażystka Institut für Dermatologie und Venerologie, Zürich, Szwajcaria.

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. 

Przyjmuje pacjentów z problemami dermatologicznymi oraz wykonuje zabiegi z zakresu dermatochirurgii oraz medycyny estetycznej. 

Jej hobby to sztuka, narty oraz dalekie podróże z rodziną.

lek. Marta Makowska-Dudek

Specjalista dermatolog – wenerolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Szkolenie specjalistyczne ukończone w Klinice Dermatologicznej WUM.

W codziennej praktyce stara się łączyć indywidualne podejście do pacjenta z leczeniem według najwyższych standardów.

Stale poszerza swoją wiedzę na licznych kursach i konferencjach.

 

lek. Katarzyna Zakrzewska

Lekarz dermatolog in spe – Specjalista Medycyny Estetycznej

Katarzyna Zakrzewska jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Ukończyła Wydział Lekarski oraz studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. 

Na co dzień pracuję w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

„Zdrowie traktuję jako fundamentalną potrzebę i największą wartość w życiu. Dlatego swoim pacjentom pragnę zapewnić kompleksową pomoc, nie tylko diagnozując i lecząc, ale również zapoznając ich z podstawami dbania o siebie. W codziennej pracy ogromną wagę przywiązuję do tematów związanych z szeroko pojętą profilaktyką zdrowotną – w myśl złotej zasady: lepiej zapobiegać niż leczyć. Doradzam, konsultuję, ale w pierwszej kolejności uważnie słucham wszystkiego, czym pacjent chce się ze mną podzielić, podchodząc do każdego z pełnym zrozumieniem, szacunkiem do poglądów, decyzji.”

 

 

lek. Joanna Pałka

Lekarz dermatolog in spe – Specjalista Medycyny Estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii PIM MSWiA w Warszawie. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie medycyny estetycznej dla lekarzy.

Członkini Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologi oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

Medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa w połączeniu z dermatologią od wielu lat są jej pasją. Chętnie poznaje nowe technologie i nie boi się wyzwań. Zwolenniczka holistycznego podejścia do pacjenta i indywidualnego doboru terapii.  

 

 

lek. Aleksandra Soplińska – Bornsztajn

Lekarz dermatolog in spe – Specjalista Medycyny Estetycznej

Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie dermatologii i wenerologii. W swojej pracy kieruję się indywidualizmem, dążeniem do jak najbardziej naturalnych i długotrwałych efektów z poszanowaniem piękna każdego pacjenta.

Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny z wyróżnieniem za wybitne osiągnięcia naukowe. Uwielbiam uczyć się i dokształcać – jestem absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna oraz podyplomowych na kierunku Metodologia Badań Klinicznych na mojej Alma Mater. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii.

Pracuję jako wykładowca akademicki na Uczelni Łazarskiego oraz jako asystent na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. szpitalach w Danii i we Włoszech. Jestem członkiem Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii, Międzynarodowego Towarzystwa Trichoskopowego, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Ageing.

Jestem wielką entuzjastką sportów (w szczególności wodnych) oraz pizzy w każdym jej wydaniu.

lek. Agnieszka Gręda

Specjalista dermatolog dziecięcy

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii odbywała w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie.

Obecnie starszy asystent w Oddziale Dziecięcym Szpitala Dziecięcego w Warszawie przy ul. Niekłańskiej.

Szczególnie interesuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry u dzieci co potwierdza wieloletnią pracą w Oddziale Dziecięcym.

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci.

Ogromny nacisk kładzie na ciągłe kształcenie się oraz rozwój osobisty, dlatego aktywnie bierze udział w licznych kursach oraz szkoleniach zakresu dermatologii.

Dzięki temu może zdobywać doświadczenie i stale udoskonalać swoje umiejętności.

dr n. med. Anna Waśkiel-Burnat

Specjalistka dermatologii klinicznej

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, ze szczególnym uwzględnieniem chorób włosów oraz skóry owłosionej głowy.

Ukończyła Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytety Medycznego. Obecnie pracuje w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest wykładowcą na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczyła w wielu kursach i sympozjach z zakresu dermatologii. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology, European Hair Research Society, International Trichoscopy Society oraz International Dermoscopy Society. Jest autorką publikacji naukowych dotyczących wypadania włosów.

Oferuje indywidualne i holistyczne podejście do pacjenta.

lek. Piotr Gawron

Chirurg Plastyczny in spe

Absolwent Kierunku Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Aktualnie odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii plastycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy gdzie wykonuje zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy, korekcji opadania oraz nieprawidłowego ustawienia powiek, plastyki blizn, nowotworów skóry. W swojej codziennej pracy w Klinice łączy potrzebę usunięcia dysfunkcji z zachowaniem estetyki.

Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Chirurgii Wątroby, Chirurgii Ogólnej oraz Chirurgii Transplantacyjnej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy.

W Klinice Projekt Skóra wykonuje operacje w obrębie powiek oraz zabiegi z zakresu dermatochirurgii.

Regularnie poszerza swoją wiedzę na krajowych i zagranicznych kursach chirurgicznych potwierdzonych licznymi certyfikatami. 

Autor licznych prac naukowych. Członek Kandydat Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Pasjonat estetyki oraz naturalnego wyglądu.

Poza chirurgią interesuje się kinem oraz motoryzacją.

dr n. med. Justyna Jończyk

Chirurg Plastyczny

Specjalistka chirurgii plastycznej.
Specjalizuje się między innymi w korekcie wad estetycznych i kosmetycznych twarzy oraz onkochirurgii obszaru głowy i szyi.
Udoskonalała swoje umiejętności w zakresie chirurgii nosa, powiek oraz liftingu twarzy i szyi pod okiem najlepszych europejskich specjalistów z Włoch, Holandii i Francji.
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Nauczyciel akademicki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (2015-2021).
Jest autorką wielu artykułów naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych.
Prywatnie pasjonatka sportów ekstremalnych i wypieków.

dr n. med. Magdalena Nita

Specjalista chirurg in spe

Dr n.med. Magdalena Nita ukończyła kierunek lekarski, a także studia Doktoranckie WUM. Nauczyciel akademicki i pracownik naukowy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Kunsztu chirurgii uczy się od najlepszych lekarzy w kraju i za granicą, nieustannie pogłębia swoją wiedzę podczas licznych kongresów i szkoleń, jest również jest autorką licznych  publikacji naukowych i doniesień zjazdowych.

Umiejętności zdobyte przy stole operacyjnym dostarczają jej niezbędnej wiedzy na temat fizjologii tkanek i anatomii topograficznej, która przekłada się na staranność , precyzję i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Członkini  międzynarodowych  towarzystw chirurgicznych: World Association Laparoscopic Surgeons, Towarzystwa Chirurgów Polskich, The European Society For Organ Donation (ESOT).

W kręgu jej naukowych zainteresowań znajduje się  chirurgia małoinwazyjna, rekonstrukcyjna, onkologiczna i zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

W codziennej praktyce stara się łączyć indywidualne podejście do pacjenta z leczeniem według najwyższych standardów.

Urszula Chodorska – Lema

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia na kierunku kosmetologia estetyczna. W zawodzie kosmetologa pracuje od 2006 roku. Specjalizuje się w zabiegach wspomagających terapie trądzikowe, pilingach chemicznych oraz terapiach anti-aging. W swojej pracy koncentruje się przede wszystkim na indywidualnym i kompleksowym podejściu do pacjenta oraz dobrze dobranej spersonalizowanej pielęgnacji domowej, która jest kluczowa dla osiągnięcia zdrowej i pięknej skóry. Interesuje się psychobiologią, medycyną naturalną, dodatkowo posiada międzynarodowy certyfikat refleksoterapeuty. W wolnej chwili relaksuje się ćwicząc jogę, pilates i medytując.

Anna Lachowska

Kosmetolog

Kosmetolog z wykształcenia i pasji. Posiada  wieloletnie doświadczenie w zabiegach Hi-Tech, laseroterapii, peelingach chemicznych oraz nieinwazyjnych zabiegach kondycjonujących skórę. 

W codziennej pracy każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Podczas konsultacji przeprowadza dokładną analizę skóry, pielęgnacji domowej oraz stylu życia. Wierzy, że holistyczne podejście do całości organizmu przynosi najlepsze efekty.

Specjalizuje się w zabiegach regeneracyjnych, wspomagających terapie trądzikowe, a także zabiegach redukujących blizny i przebarwienia. 

Troszczy się o skóry wrażliwe i naczyniowe, wykorzystując najnowsze technologie, zabiegi pielęgnacyjne oraz odpowiednią pielęgnację. 

Swoją wiedzę opiera na literaturze naukowej oraz szkoleniach branżowych. 

Wiktoria Chromik

Kosmetolog

Absolwentka Warszawskiej Uczelni Medycznej im. Tadeusza Koźluka. Kosmetologią żyje na co dzień nie tylko w pracy, ale również stale poszerza swoją wiedzę w czasie wolnym, biorąc aktywny udział w szkoleniach branżowych i sympozjach naukowych. Pasjonatka badań naukowych, uważa, że kosmetologia to coś więcej niż tylko pielęgnacja. Chętnie dzieli się swoją wiedzą pisząc artykuły na blogu Projekt Skóra. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, tworząc spersonalizowane plany zabiegowe, w których mocno podkreśla styl życia. Aktywność fizyczna jest dla niej ważnym aspektem wypoczynku, a poza tym w czasie wolnym stawia na kreatywność i odkrywanie otaczającego ją świata. Przyjemność czerpie z gotowania, czytania, spędzania czasu w naturze i robienia zdjęć.

 

Edyta Żebrowska

Lingeristka

Mistrzyni Polski 2022 w plebiscycie Polska Times w mikropigmentacji ozdobnej. Posiadaczka statuetki za najbardziej naturalne efekty mikropigmentacji. 

Szkoleniowiec oraz zabiegowiec. W branży makijażu permanentnego od 5 lat.

Cechują ją naturalne i delikatne efekty. Opracowała własne, autorskie metody, a do każdej klientki podchodzi indywidualnie. 

Cieszy się 100% zadowoleniem klientów oraz kursantów. Podkreślone, nieprzerysowane to jej hasło przewodnie. 

Możemy zobaczyć ją w roli eksperta w programach telewizyjnych o charakterze urodowym obok znanych i cenionych lekarzy oraz zabiegowców.

 

Lek. Dagmara Filipiak

Specjalista dermatolog – wenerolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Szkolenie specjalizacyjne ukończyła w Klinice Dermatologii  Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Wiedzę i umiejętności stale poszerza uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci a także chorobami przenoszonymi drogą płciową. Jest szczególnie zainteresowana diagnostyką nowotworów skóry w tym czerniaka. Wykonuje zabiegi z zakresu dermatochirurgii m.in.: usuwanie brodawek wirusowych, brodawek łojotokowych, włókniaków miękkich, ognisk rogowacenia słonecznego (łyżeczkowanie, laser CO2, elektrokoagulacja, krioterapia), biopsje zmian skórnych. 

Przyjmuje dzieci od 5 roku życia.

 

dr n. med. Leszek Blicharz

Dermatolog  – lekarz medycyny estetycznej

Lekarz specjalizujący się w dermatologii klinicznej oraz estetycznej. Do jego szczególnych zainteresowań należą choroby alergiczne skóry. Udziela pełnego zakresu świadczeń z dermatologii klinicznej w tym badania dermoskopowe oraz trichoskopowe. Wykonuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
Ukończył Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz jako asystent naukowo-dydaktyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
W 2021 r. uzyskał doktorat z wyróżnieniem w dziedzinie atopowego zapalenia skóry. Jest laureatem nagród za osiągnięcia naukowe i organizacyjne, w tym m.in. Nagrody Ministra Zdrowia (2018 r.). Swoją wiedzę i doświadczenie poszerza poprzez uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych kongresach dermatologicznych, alergologicznych oraz medycyny estetycznej, a także w stażach zagranicznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venereology.

dr n. med. Agnieszka Terlikowska-Brzósko

Specjalista dermatolog – wenerolog

 

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venereology
Stypendystka Otto-Braun-Falco Stypendium
Starszy asystent w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego Zafascynowana korelacją kliniczno-histopatologiczna zmian skórnych
Doświadczony klinicysta w zakresie leczenia biologicznego łuszczycy
Amatorka wypoczynku na łonie natury

Certyfikaty

certyfikat drASz dermatologonkolg
certyfikat dr Agata Szczesniak Neauvia
certyfikat dr Agata Szczesniak neauvia eye
certyfikat dr Anna Wasilewska - Byra choroby skóry
certyfikat dr Małgorzata Marcinkiewicz dermatoskopia
certyfikat dr Anna Wasilewska - Byra trichoskopia
certyfikat dr Małgorzata Marcinkiewicz 1
certyfikat dr Małgorzata Marcinkiewicz dermapatologia
dr Agnieszka Terlikowska certyfikat2
dr Anna Wasilewska - Byra dermoskopia
dr Anna Wasilewska - Byra enerpeel
dr Małgorzata Marcinkiewicz certyfikat 2