Nasi lekarze

dr n. med. Małgorzata Marcinkiewicz

Specjalista dermatolog – lekarz medycyny estetycznej

Lekarz praktyk medycyny estetycznej
Certyfikowany lekarz Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anty-Aging
Stypendystka Otto-Braun-Falco Stipendium
Absolwentka i nauczyciel akademicki (2012-2017) Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Członkini International Trichoscopy Society, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych                      
Zapalona Windsurferka

lek. Anna Woźniak – Rito

Specjalista dermatolog – wenerolog

Anna Woźniak-Rito jest absolwentką Warszawskiego Unwersytetu Medycznego.

Szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologi odbywała w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego gdzie poza pracą z pacjentami realizowała się także jako wykładowca akademicki. Jest członkiem m.in. European Academy of Dermatology and Venerology, International Dermoscopy Society  i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Od wielu lat stałe podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych krajowych i zagranicznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach zarówno z zakresu dermatologii jak i medycyny estetycznej.

Szczególnie interesuje się leczeniem trądziku, badaniem znamion, włosów leczeniem zmian skórnych u dzieci, zabiegami laseroterapii, zabiegami przy użyciu toksyny botulinowej oraz medycyną regeneracyjną.

W wolnym czasie lubi żeglowanie, siatkówkę oraz aktywny odpoczynek na łonie natury.

dr n. med. Anna Waśkiel-Burnat

Specjalistka dermatologii klinicznej

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, ze szczególnym uwzględnieniem chorób włosów oraz skóry owłosionej głowy.

Ukończyła Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytety Medycznego. Obecnie pracuje w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest wykładowcą na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczyła w wielu kursach i sympozjach z zakresu dermatologii. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology, European Hair Research Society, International Trichoscopy Society oraz International Dermoscopy Society. Jest autorką publikacji naukowych dotyczących wypadania włosów.

Oferuje indywidualne i holistyczne podejście do pacjenta.

lek. Marta Makowska-Dudek

Specjalista dermatolog – wenerolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Szkolenie specjalistyczne ukończone w Klinice Dermatologicznej WUM.

W codziennej praktyce stara się łączyć indywidualne podejście do pacjenta z leczeniem według najwyższych standardów.

Stale poszerza swoją wiedzę na licznych kursach i konferencjach.

 

lek. Agata Kuczara

Lekarz dermatolog in spe – Specjalista Medycyny Estetycznej

Absolwentka I wydziału lekarskiego oraz studiów podyplomowych na kierunku medycyna estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Na co dzień pracuje w Klinice Dermatologicznej WUM. Poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach naukowych stale poszerza swoje kwalifikacje.  

Stażystka Institut für Dermatologie und Venerologie, Zürich, Szwajcaria.

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. 

Przyjmuje pacjentów z problemami dermatologicznymi oraz wykonuje zabiegi z zakresu dermatochirurgii oraz medycyny estetycznej. 

Jej hobby to sztuka, narty oraz dalekie podróże z rodziną.

dr n. med. Wacław Hołówko

Chirurg

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Rezydent w Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Stażysta Institute Mutualiste Montsouris, Department of Digestive, Oncologic and Metabolic Surgery, Paryż, Francja; MD Anderson Cancer Center, University of Texas, Houston, USA; Institute of Liver Studies, Hepatobiliary and Liver Transplantation Surgery, King’s College Hospital, Londyn, Wielka Brytania.

dr n. med. Justyna Jończyk

Chirurg Plastyczny

Specjalistka chirurgii plastycznej.
Specjalizuje się między innymi w korekcie wad estetycznych i kosmetycznych twarzy oraz onkochirurgii obszaru głowy i szyi.
Udoskonalała swoje umiejętności w zakresie chirurgii nosa, powiek oraz liftingu twarzy i szyi pod okiem najlepszych europejskich specjalistów z Włoch, Holandii i Francji.
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Nauczyciel akademicki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (2015-2021).
Jest autorką wielu artykułów naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych.
Prywatnie pasjonatka sportów ekstremalnych i wypieków.

Lek. Dagmara Filipiak

Specjalista dermatolog – wenerolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Szkolenie specjalizacyjne ukończyła w Klinice Dermatologii  Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Wiedzę i umiejętności stale poszerza uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci a także chorobami przenoszonymi drogą płciową. Jest szczególnie zainteresowana diagnostyką nowotworów skóry w tym czerniaka. Wykonuje zabiegi z zakresu dermatochirurgii m.in.: usuwanie brodawek wirusowych, brodawek łojotokowych, włókniaków miękkich, ognisk rogowacenia słonecznego (łyżeczkowanie, laser CO2, elektrokoagulacja, krioterapia), biopsje zmian skórnych. 

Przyjmuje dzieci od 5 roku życia.

 

lek. Katarzyna Zakrzewska

Lekarz dermatolog in spe – Specjalista Medycyny Estetycznej

Katarzyna Zakrzewska jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Ukończyła Wydział Lekarski oraz studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. 

Na co dzień pracuję w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

„Zdrowie traktuję jako fundamentalną potrzebę i największą wartość w życiu. Dlatego swoim pacjentom pragnę zapewnić kompleksową pomoc, nie tylko diagnozując i lecząc, ale również zapoznając ich z podstawami dbania o siebie. W codziennej pracy ogromną wagę przywiązuję do tematów związanych z szeroko pojętą profilaktyką zdrowotną – w myśl złotej zasady: lepiej zapobiegać niż leczyć. Doradzam, konsultuję, ale w pierwszej kolejności uważnie słucham wszystkiego, czym pacjent chce się ze mną podzielić, podchodząc do każdego z pełnym zrozumieniem, szacunkiem do poglądów, decyzji.”

 

 

Anna Lachowska

Kosmetolog

Kosmetolog z wykształcenia i pasji. Posiada  wieloletnie doświadczenie w zabiegach Hi-Tech, laseroterapii, peelingach chemicznych oraz nieinwazyjnych zabiegach kondycjonujących skórę. 

W codziennej pracy każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Podczas konsultacji przeprowadza dokładną analizę skóry, pielęgnacji domowej oraz stylu życia. Wierzy, że holistyczne podejście do całości organizmu przynosi najlepsze efekty.

Specjalizuje się w zabiegach regeneracyjnych, wspomagających terapie trądzikowe, a także zabiegach redukujących blizny i przebarwienia. 

Troszczy się o skóry wrażliwe i naczyniowe, wykorzystując najnowsze technologie, zabiegi pielęgnacyjne oraz odpowiednią pielęgnację. 

Swoją wiedzę opiera na literaturze naukowej oraz szkoleniach branżowych. 

Urszula Chodorska – Lema

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia na kierunku kosmetologia estetyczna. W zawodzie kosmetologa pracuje od 2006 roku. Specjalizuje się w zabiegach wspomagających terapie trądzikowe, pilingach chemicznych oraz terapiach anti-aging. W swojej pracy koncentruje się przede wszystkim na indywidualnym i kompleksowym podejściu do pacjenta oraz dobrze dobranej spersonalizowanej pielęgnacji domowej, która jest kluczowa dla osiągnięcia zdrowej i pięknej skóry. Interesuje się psychobiologią, medycyną naturalną, dodatkowo posiada międzynarodowy certyfikat refleksoterapeuty. W wolnej chwili relaksuje się ćwicząc jogę, pilates i medytując.

Olga Fic

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetologii i Pielęgnacji Zdrowia na kierunku kosmetologia.
W zawodzie kosmetologa pracuję od 2010 roku.
Specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach przeciwstarzeniowych i przeciw przebarwieniom.
Interesuję się chemią kosmetyczną co pozwala dobrać celowaną i skuteczną pielęgnację pozabiegową.
Wprowadza w gabinecie zawsze spokojną i pogodną atmosferę by każdy zabieg relaksował i dawał poczucie odprężenia.

Lubiąca aktywnie spędzać czas wolny i eksperymentować w kuchni.

Wiktoria Chromik

Kosmetolog

Absolwentka Warszawskiej Uczelni Medycznej im. Tadeusza Koźluka. Kosmetologią żyje na co dzień nie tylko w pracy, ale również stale poszerza swoją wiedzę w czasie wolnym, biorąc aktywny udział w szkoleniach branżowych i sympozjach naukowych. Pasjonatka badań naukowych, uważa, że kosmetologia to coś więcej niż tylko pielęgnacja. Chętnie dzieli się swoją wiedzą pisząc artykuły na blogu Projekt Skóra. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, tworząc spersonalizowane plany zabiegowe, w których mocno podkreśla styl życia. Aktywność fizyczna jest dla niej ważnym aspektem wypoczynku, a poza tym w czasie wolnym stawia na kreatywność i odkrywanie otaczającego ją świata. Przyjemność czerpie z gotowania, czytania, spędzania czasu w naturze i robienia zdjęć.

 

Edyta Żebrowska

Lingeristka

Mistrzyni Polski 2022 w plebiscycie Polska Times w mikropigmentacji ozdobnej. Posiadaczka statuetki za najbardziej naturalne efekty mikropigmentacji. 

Szkoleniowiec oraz zabiegowiec. W branży makijażu permanentnego od 5 lat.

Cechują ją naturalne i delikatne efekty. Opracowała własne, autorskie metody, a do każdej klientki podchodzi indywidualnie. 

Cieszy się 100% zadowoleniem klientów oraz kursantów. Podkreślone, nieprzerysowane to jej hasło przewodnie. 

Możemy zobaczyć ją w roli eksperta w programach telewizyjnych o charakterze urodowym obok znanych i cenionych lekarzy oraz zabiegowców.

 

lek. Anna Wasilewska-Byra

Specjalista dermatolog – wenerolog

Lekarz praktyk medycyny estetycznej
Absolwentka studiów podyplomowych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego o kierunku Medycyna Estetyczna
Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Członkini International Trichoscopy Society
Zaangażowana dermoskopistka i trichoskopistka
Fascynatka behawioryzmu zwierzęcego

dr n. med. Agnieszka Terlikowska-Brzósko

Specjalista dermatolog – wenerolog

 

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venereology
Stypendystka Otto-Braun-Falco Stypendium
Starszy asystent w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego Zafascynowana korelacją kliniczno-histopatologiczna zmian skórnych
Doświadczony klinicysta w zakresie leczenia biologicznego łuszczycy
Amatorka wypoczynku na łonie natury

dr n. med. Leszek Blicharz

Dermatolog  – lekarz medycyny estetycznej

Lekarz specjalizujący się w dermatologii klinicznej oraz estetycznej. Do jego szczególnych zainteresowań należą choroby alergiczne skóry. Udziela pełnego zakresu świadczeń z dermatologii klinicznej w tym badania dermoskopowe oraz trichoskopowe. Wykonuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
Ukończył Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz jako asystent naukowo-dydaktyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
W 2021 r. uzyskał doktorat z wyróżnieniem w dziedzinie atopowego zapalenia skóry. Jest laureatem nagród za osiągnięcia naukowe i organizacyjne, w tym m.in. Nagrody Ministra Zdrowia (2018 r.). Swoją wiedzę i doświadczenie poszerza poprzez uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych kongresach dermatologicznych, alergologicznych oraz medycyny estetycznej, a także w stażach zagranicznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venereology.

Certyfikaty

certyfikat drASz dermatologonkolg
certyfikat dr Agata Szczesniak Neauvia
certyfikat dr Agata Szczesniak neauvia eye
certyfikat dr Anna Wasilewska - Byra choroby skóry
certyfikat dr Małgorzata Marcinkiewicz dermatoskopia
certyfikat dr Anna Wasilewska - Byra trichoskopia
certyfikat dr Małgorzata Marcinkiewicz 1
certyfikat dr Małgorzata Marcinkiewicz dermapatologia
dr Agnieszka Terlikowska certyfikat2
dr Anna Wasilewska - Byra dermoskopia
dr Anna Wasilewska - Byra enerpeel
dr Małgorzata Marcinkiewicz certyfikat 2