Nasi lekarze

dr n. med. Małgorzata Marcinkiewicz

Specjalista dermatolog – wenerolog

Lekarz praktyk medycyny estetycznej
Certyfikowany lekarz Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anty-Aging
Stypendystka Otto-Braun-Falco Stipendium
Absolwentka i nauczyciel akademicki (2012-2017) Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Członkini International Trichoscopy Society, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych                      
Zapalona Windsurferka

lek. Anna Wasilewska-Byra

Specjalista dermatolog – wenerolog

Lekarz praktyk medycyny estetycznej
Absolwentka studiów podyplomowych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego o kierunku Medycyna Estetyczna
Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Członkini International Trichoscopy Society
Zaangażowana dermoskopistka i trichoskopistka
Fascynatka behawioryzmu zwierzęcego

dr n. med. Anna Waśkiel-Burnat

Specjalistka dermatologii klinicznej

 

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, ze szczególnym uwzględnieniem chorób włosów oraz skóry owłosionej głowy.
Ukończyła Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytety Medycznego. Obecnie pracuje w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest wykładowcą na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczyła w wielu kursach i sympozjach z zakresu dermatologii. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology, European Hair Research Society, International Trichoscopy Society oraz International Dermoscopy Society. Jest autorką publikacji naukowych dotyczących wypadania włosów.
Oferuje indywidualne i holistyczne podejście do pacjenta.

lek. Anna Woźniak – Rito

Specjalista dermatolog – wenerolog

Anna Woźniak-Rito jest absolwentką Warszawskiego Unwersytetu Medycznego.

Szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologi odbywała w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego gdzie poza pracą z pacjentami realizowała się także jako wykładowca akademicki. Jest członkiem m.in. European Academy of Dermatology and Venerology, International Dermoscopy Society i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Od wielu lat stałe podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych krajowych i zagranicznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach zarówno z zakresu dermatologii jak i medycyny estetycznej.

Szczególnie interesuje się leczeniem trądziku, badaniem znamion, włosów leczeniem zmian skórnych u dzieci, zabiegami laseroterapii, zabiegami przy użyciu toksyny botulinowej oraz medycyną regeneracyjną.

W wolnym czasie lubi żeglowanie, siatkówkę oraz aktywny odpoczynek na łonie natury.

lek. Marta Makowska-Dudek

Specjalista dermatolog – wenerolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Szkolenie specjalistyczne ukończone w Klinice Dermatologicznej WUM.
W codziennej praktyce stara się łączyć indywidualne podejście do pacjenta z leczeniem według najwyższych standardów.
Stale poszerza swoją wiedzę na licznych kursach i konferencjach.

lek. Katarzyna Zakrzewska

Lekarz dermatolog in spe – Specjalista Medycyny Estetycznej

Katarzyna Zakrzewska jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Ukończyła Wydział Lekarski oraz studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Na co dzień pracuję w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

„Zdrowie traktuję jako fundamentalną potrzebę i największą wartość w życiu. Dlatego swoim pacjentom pragnę zapewnić kompleksową pomoc, nie tylko diagnozując i lecząc, ale również zapoznając ich z podstawami dbania o siebie. W codziennej pracy ogromną wagę przywiązuję do tematów związanych z szeroko pojętą profilaktyką zdrowotną – w myśl złotej zasady: lepiej zapobiegać niż leczyć. Doradzam, konsultuję, ale w pierwszej kolejności uważnie słucham wszystkiego, czym pacjent chce się ze mną podzielić, podchodząc do każdego z pełnym zrozumieniem, szacunkiem do poglądów, decyzji.”

dr n. med. Wacław Hołówko

Chirurg

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Rezydent w Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Stażysta Institute Mutualiste Montsouris, Department of Digestive, Oncologic and Metabolic Surgery, Paryż, Francja; MD Anderson Cancer Center, University of Texas, Houston, USA; Institute of Liver Studies, Hepatobiliary and Liver Transplantation Surgery, King’s College Hospital, Londyn, Wielka Brytania.

dr n. med. Justyna Jończyk

Chirurg Plastyczny

Specjalistka chirurgii plastycznej.
Specjalizuje się między innymi w korekcie wad estetycznych i kosmetycznych twarzy oraz onkochirurgii obszaru głowy i szyi.
Udoskonalała swoje umiejętności w zakresie chirurgii nosa, powiek oraz liftingu twarzy i szyi pod okiem najlepszych europejskich specjalistów z Włoch, Holandii i Francji.
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Nauczyciel akademicki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (2015-2021).
Jest autorką wielu artykułów naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych.
Prywatnie pasjonatka sportów ekstremalnych i wypieków.

Lek. Dagmara Filipiak

Specjalista dermatolog – wenerolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Szkolenie specjalizacyjne ukończyła w Klinice Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Wiedzę i umiejętności stale poszerza uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci a także chorobami przenoszonymi drogą płciową. Jest szczególnie zainteresowana diagnostyką nowotworów skóry w tym czerniaka. Wykonuje zabiegi z zakresu dermatochirurgii m.in.: usuwanie brodawek wirusowych, brodawek łojotokowych, włókniaków miękkich, ognisk rogowacenia słonecznego (łyżeczkowanie, laser CO2, elektrokoagulacja, krioterapia), biopsje zmian skórnych.

Przyjmuje dzieci od 5 roku życia.

lek. Agata Kuczara

Dermatolog – wenerolog lekarz w trakcie specjalizacji.

Absolwentka I wydziału lekarskiego oraz studiów podyplomowych na kierunku medycyna estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Na co dzień pracuje w Klinice Dermatologicznej WUM. Poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach naukowych stale poszerza swoje kwalifikacje.

Stażystka Institut für Dermatologie und Venerologie, Zürich, Szwajcaria.

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Przyjmuje pacjentów z problemami dermatologicznymi oraz wykonuje zabiegi z zakresu dermatochirurgii oraz medycyny estetycznej.

Jej hobby to sztuka, narty oraz dalekie podróże z rodziną.

dr n. med. Agnieszka Terlikowska-Brzósko

Specjalista dermatolog – wenerolog

 

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venereology
Stypendystka Otto-Braun-Falco Stypendium
Starszy asystent w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego Zafascynowana korelacją kliniczno-histopatologiczna zmian skórnych
Doświadczony klinicysta w zakresie leczenia biologicznego łuszczycy
Amatorka wypoczynku na łonie natury

Anna Lachowska

Kosmetolog

Kosmetolog z wykształcenia i pasji. Posiada wieloletnie doświadczenie w zabiegach Hi-Tech, laseroterapii, peelingach chemicznych oraz nieinwazyjnych zabiegach kondycjonujących skórę.

W codziennej pracy każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Podczas konsultacji przeprowadza dokładną analizę skóry, pielęgnacji domowej oraz stylu życia. Wierzy, że holistyczne podejście do całości organizmu przynosi najlepsze efekty.

Specjalizuje się w zabiegach regeneracyjnych, wspomagających terapie trądzikowe, a także zabiegach redukujących blizny i przebarwienia.

Troszczy się o skóry wrażliwe i naczyniowe, wykorzystując najnowsze technologie, zabiegi pielęgnacyjne oraz odpowiednią pielęgnację.

Swoją wiedzę opiera na literaturze naukowej oraz szkoleniach branżowych.

Urszula Chodorska – Lema

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia na kierunku kosmetologia estetyczna. W zawodzie kosmetologa pracuje od 2006 roku. Specjalizuje się w zabiegach wspomagających terapie trądzikowe, pilingach chemicznych oraz terapiach anti-aging. W swojej pracy koncentruje się przede wszystkim na indywidualnym i kompleksowym podejściu do pacjenta oraz dobrze dobranej spersonalizowanej pielęgnacji domowej, która jest kluczowa dla osiągnięcia zdrowej i pięknej skóry. Interesuje się psychobiologią, medycyną naturalną, dodatkowo posiada międzynarodowy certyfikat refleksoterapeuty. W wolnej chwili relaksuje się ćwicząc jogę, pilates i medytując.

Adrianna Mazurek

Kosmetolog

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie . Specjalizuje się w zabiegach zarówno na twarz i ciało wykorzystując w tym celu najnowocześniejszą aparaturę. Ściśle współpracuje z dermatologami, asystuje przy zabiegach z zakresu Medycyny Estetycznej oraz prowadzi pacjentów w terapiach związanych z profilaktyką i działaniami przeciwstarzeniowymi. Aktywnie uczestniczy w kongresach i konferencjach kosmetologicznych. W codziennej pracy kieruje się holistycznym podejściem, co pozwala osiągnąć najlepsze efekty terapeutyczne. W pracy kosmetologa ceni sobie kontakt z pacjentem oraz możliwość stałego rozwoju. Promotorka zdrowego stylu życia. Prywatnie mama lubiąca aktywnie spędzać czas wolny i eksperymentować w kuchni.

dr n. med. Leszek Blicharz

Dermatolog – lekarz medycyny estetycznej

Lekarz specjalizujący się w dermatologii klinicznej oraz estetycznej. Do jego szczególnych zainteresowań należą choroby alergiczne skóry. Udziela pełnego zakresu świadczeń z dermatologii klinicznej w tym badania dermoskopowe oraz trichoskopowe. Wykonuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
Ukończył Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz jako asystent naukowo-dydaktyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
W 2021 r. uzyskał doktorat z wyróżnieniem w dziedzinie atopowego zapalenia skóry. Jest laureatem nagród za osiągnięcia naukowe i organizacyjne, w tym m.in. Nagrody Ministra Zdrowia (2018 r.). Swoją wiedzę i doświadczenie poszerza poprzez uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych kongresach dermatologicznych, alergologicznych oraz medycyny estetycznej, a także w stażach zagranicznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venereology.

Certyfikaty

certyfikat drASz dermatologonkolg
certyfikat dr Agata Szczesniak Neauvia
certyfikat dr Agata Szczesniak neauvia eye
certyfikat dr Anna Wasilewska - Byra choroby skóry
certyfikat dr Małgorzata Marcinkiewicz dermatoskopia
certyfikat dr Anna Wasilewska - Byra trichoskopia
certyfikat dr Małgorzata Marcinkiewicz 1
certyfikat dr Małgorzata Marcinkiewicz dermapatologia
dr Agnieszka Terlikowska certyfikat2
dr Anna Wasilewska - Byra dermoskopia
dr Anna Wasilewska - Byra enerpeel
dr Małgorzata Marcinkiewicz certyfikat 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *