Laserowe zamykanie naczynek na twarzy

usuwanie pajączków i naczynek laserem na twarzy

Laserowe zamykanie naczynek na twarzy to zabieg wpływający na znaczną poprawę wyglądu. Zredukowanie pajączków na twarzy odświeża jej wygląd i wyrównuje koloryt skóry. Popękane naczynka na twarzy często wpływają na obniżenie samooceny, dlatego ich usunięcie powoduje ogólną poprawę samopoczucia.

Zamykanie naczynek na twarzy jest metodą wspomagającą leczenie trądziku różowatego. Laser pozwala na skuteczne usuwanie rumienia, szczególnie na początkowym etapie przypadłości. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny, a skóra bez zmian naczyniowych nabiera ładnego i zdrowego wyglądu.

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

Zadzwoń i umów się na wizytę
peelingi

Czas trwania

15 – 60 min

peelingi

Ilość zabiegów

1 – 3

peelingi

Cena

od 550 PLN*

*Aktualne ceny znajdują się w Cenniku. Opublikowana cena nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

LASER NA PAJĄCZKI NA TWARZY PRZED I PO - EFEKTY ZABIEGU ZAMYKANIA NACZYNEK

laserowe zamykanie naczynek efekt zabiegu przed i po
laserowe zamykanie naczynek przed i po

Chcesz zobaczyć efekty zabiegów naszych Dermatologów odwiedź nas na Instagramie

MASZ DOŚĆ EFEKTÓW CERY NACZYNKOWEJ I MARZY CI SIĘ UJEDNOLICENIE KOLORYTU SKÓRY? ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM OD ROZSZERZONYCH NACZYNEK NA TWARZY I CIESZ SIĘ ZDROWYM I ODŚWIEŻONYM WYGLĄDEM!

Wskazania:

Wskazania:

POznaj proponowane przez nas metody zamykania naczynek na twarzy (m.in. brodzie):

laser żółty

Laser frakcyjny CO2

ZAUWAŻASZ CORAZ WIĘCEJ PAJĄCZKÓW NA TWARZY, POPĘKANE NACZYNKA POD OCZAMI I NA SKRZYDEŁKACH NOSA? DOWIEDZ SIĘ, JAKIE REZULTATY PRZYNOSI LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK NA TWARZY!

Pajączki na twarzy - zadanie dla lasera w klinice Projekt Skóra

Drobne, czerwone naczynka na twarzy mogą być prawdziwym utrapieniem, szczególnie jeśli nie występują pojedynczo. Pajączki (potoczne określenie teleangiektazji), to rozszerzone naczynka krwionośne, które stają się widoczne pod powierzchnią skóry pod wpływem zwiększenia ciśnienia i utraty elastyczności naczynia . Najczęściej występują na twarzy i to właśnie tam, ze względu na trudności z ukryciem, sprawiają najwięcej problemów. Na szczęście klinika Projekt Skóra w Warszawie oferuje swoim pacjentom laserowe zamykanie naczynek na twarzy - bezpieczny i niezwykle skuteczny zabieg, który przynosi niemal natychmiastowe efekty.

Na czym polega laserowe usuwanie pajączków na twarzy?

Procedura laserowego usuwania pajączków na twarzy zaczyna się od konsultacji z lekarzem, który ocenia stan skóry pacjenta, rozszerzone naczynia krwionośne oraz przedstawia możliwości terapeutyczne.

Usuwanie naczyń wymaga ich kontrolowanego uszkodzenia. Wiązka lasera kierowana jest na obszar skóry, na którym występują zmiany. Światło absorbowane jest przez hemoglobinę - barwnik krwi -, dzięki temu cała procedura odbywa się w obrębie naczyń i nie uszkadza otaczających tkanek. W wyniku oddziaływania energii dochodzi do wzrostu temperatury wewnątrz naczynia i uszkodzenia ścian. Zamknięte naczynie zaczyna się obkurczać, aż po pewnym czasie całkowicie zanika.

Dzięki nowoczesnej technologii laserowe zamykanie naczynek na twarzy jest skutecznym i bezpiecznym rozwiązaniem dla osób zmagających się z problemem widocznych pajączków. To innowacyjne podejście pozwala na precyzyjne i skoncentrowane działanie, minimalizując ryzyko blizn i zapewniając pacjentom komfort podczas i po zabiegu.

Czas trwania laserowego zamykania naczynek na twarzy

Przy zamykaniu naczynek na czas trwania zabiegu wpływa przede wszystkim wielkość obszaru zabiegowego, wymagany zakres działań i wielkość pajączków. W przypadku niewielkich zmian np. przy skrzydełkach nosa, zwykle wystarczy 15 min. Laseroterapia w przypadku skupiska naczyń (rumienia) lub naczyń o większej średnicy zajmuje proporcjonalnie więcej czasu, ale zwykle nie więcej niż 45-60 minut.

Rekonwalescencja po zabiegu likwidacji pajączków na twarzy

Laserowe usuwanie naczynek z policzków, nosa, czy brody (również trądziku różowatego) nie wymaga okresu rekonwalescencji. Pacjent może natychmiast wrócić do swoich stałych aktywności. Zaleca się, aby przez 4 tygodnie pacjent unikał opalania (w przypadku konieczności wyjścia na słońce należy zastosować krem z wysokim filtrem) i sauny. Bezpośrednio po zabiegu zaleca się powstrzymanie od spożywania alkoholu oraz intensywnego wysiłku fizycznego.

Wskazania do laserowego zamykania naczynek na twarzy

⚬ rozszerzone naczynka krwionośne (tzw. pajączki),
⚬ zmiany naczyniowe (np. naczyniaki rubinowe, naczyniaki płaskie),
rumień,
trądzik różowaty,
⚬ pojedyncze naczynka pod oczami i w okolicach nosa,
⚬ malformacje naczyniowe.

Laser na naczynka na twarzy - przeciwwskazania do zabiegu

Chociaż zabieg zamykania naczynek na twarzy ma wiele zalet, w przypadku niektórych pacjentów występują przeciwwskazania do jego przeprowadzenia.

⚬ świeża opalenizna (również po solarium)
⚬ aktywna choroba nowotworowa,
⚬ nadwrażliwość skóry na światło,
⚬ przyjmowanie leków i ziół fotouczulających,
⚬ przyjmowanie innych preparatów leczniczych, np. retinoidów (pochodne witaminy A),
⚬ stany zapalne skóry w obszarze zabiegowym,
⚬ cukrzyca,
łuszczyca,
⚬ bielactwo,
⚬ epilepsja,
⚬ zaburzenia krzepnięcia krwi,
⚬ ciąża i laktacja.

Zamykanie naczynek na twarzy - efekty zabiegu

Wśród najważniejszych efektów laserowego zamykania rozszerzonych naczynek na twarzy można wymienić:

⚬ znaczna poprawa wyglądu skóry twarzy,
⚬ zmniejszenie widoczności popękanych naczynek,
⚬ pozbycie się widocznych i zwracających uwagę zmian naczyniowych,
⚬ profilaktyka lub likwidacja trądziku różowatego.

Laserowe zamykanie naczynek na twarzy - skutki uboczne

Chociaż zabieg zamykania naczynek na twarzy przy użyciu lasera uznawany jest za w pełni bezpieczny, jak każda interwencja medyczna może wiązać się z pewnymi skutkami ubocznymi. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i lekko obrzęknięta, a pacjentowi może towarzyszyć uczucie pieczenia lub delikatnego szczypania (najczęściej występuje w trakcie zabiegów przy emisji wiązek lasera). Objawy te mają charakter łagodny i ustępują samoistnie zwykle w ciągu kilku godzin. W niektórych przypadkach utrzymywanie się skutków ubocznych może wydłużyć się do dwóch dni.

Laserowe usuwanie naczynek na twarzy - przygotowanie do zabiegu

Laserowe usuwanie pajączków na twarzy nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjenta.

Na kilka (ok. 4) tygodni przed zabiegiem należy powstrzymać się od opalania (ekspozycji na słońce i solarium), unikać przyjmowania leków fotouczulających, retinoidów oraz nie stosować peelingów.

Bezpośrednio przed zabiegiem skóra jest dokładnie oczyszczana przez specjalistę, aby zapewnić jak najskuteczniejsze działanie lasera.

Laserowe zamykanie naczynek na twarzy - cena

Koszt laserowego zamykania naczynek na twarzy zależy od konkretnej lokalizacji i ilości serii zabiegów. W klinice Projekt Skóra w Warszawie cena pojedynczego zabiegu wynosi od 550 zł (nos, broda) do 850 zł (twarz).

Profesjonalne zamykanie naczynek na twarzy (Warszawa) - dlaczego warto wybrać klinikę Projekt Skóra?

Specjaliści z Projekt Skóra w Warszawie doskonale rozumieją, że zdrowie i wygląd twarzy to podstawa dobrego samopoczucia i pewności siebie. Klinika zdobyła zaufanie wielu pacjentów, oferując profesjonalne i skuteczne zabiegi poprawiające kondycję i wygląd skóry, m.in. laserowe zamykanie naczynek na twarzy.

Co czyni klinikę Projekt Skóra wyjątkową? Przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy z pasji do poprawy wyglądu i zdrowia skóry, nieustannie rozwijają swoje umiejętności. Uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach wciąż pogłębiają swoją wiedzę, dzięki czemu mogą zaoferować pacjentom jeszcze więcej możliwości.

W klinice Projekt Skóra każdy zabieg jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta, co pozwala osiągnięcie najwyższego poziomu satysfakcji!

Jeśli chcesz usunąć naczynka na twarzy, zlikwidować rumień i odświeżyć wygląd - zadzwoń i jeszcze dziś umów się na konsultację ze specjalistą w klinice Projekt Skóra!

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące laserowego usuwania pajączków na twarzy.

Czy warto zamykać naczynka na twarzy?

Tak. Zamykanie naczynek to efektywne i trwałe rozwiązanie dla osób, które zmagają się z widocznymi naczynkami krwionośnymi na twarzy. Zabieg w znaczącym stopniu poprawia wygląd skóry i samopoczucie pacjenta.

Ile trwa zabieg laserowego usuwania naczynek na twarzy?

Zabieg trwa trwa zwykle od 15 do 30 minut. Różnice wynikają przede wszystkim z wielkości obszaru zabiegowego.

Jak wygląda twarz po zamknięciu naczynek?

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta. Objawy ustępują najczęściej po kilku lub kilkudziesięciu godzinach. Może wystąpić również uczucie pieczenia, podobne do lekkiego oparzenia słonecznego. Po zabiegu ważne jest, aby przed ekspozycją na słońce stosować wysoki filtr przeciwsłoneczny, który pomoże chronić skórę i zwiększy efektywność leczenia.

Kiedy najlepiej zamknąć naczynka na twarzy?

Decyzję o terminie zabiegu najlepiej podjąć wspólnie z lekarzem. Trzeba pamiętać, że świeża opalenizna jest przeciwwskazaniem do zabiegu, dlatego nie powinno się przeprowadzać go latem lub bezpośrednio po opalaniu.

Zamykanie naczynek na twarzy - ile zabiegów trzeba zrobić dla widocznych efektów?

Liczba potrzebnych zabiegów zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar i ilość naczynek, jak również indywidualnej reakcji skóry na zabieg. Zazwyczaj pacjenci widzą znaczącą poprawę po 1-3 sesjach, ale w niektórych przypadkach może być potrzebnych więcej zabiegów. Każdy przypadek jest inny, dlatego najlepiej skonsultować się z lekarzem, który na podstawie badania skóry i oceny efektów po pierwszym zabiegu, będzie mógł ustalić optymalny plan leczenia.

Laserowe zamykanie naczynek, rumieni i pajączków na twarzy w Warszawie

Usuwanie pajączków na twarzy za pomocą lasera to najbardziej skuteczne rozwiązanie problemu poszerzonych naczynek krwionośnych i rumienia. Zabieg poprawia wygląd twarzy i nastrój pacjenta.

Projekt Skóra to miejsce, gdzie nowoczesna technologia łączy się z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, a priorytetem jest dbałość o szczegóły i skuteczność zabiegów prowadzących do poprawy wyglądu skóry.

 

Laserowe zamykanie naczynek na twarzy
klinika projekt skóra warszawa

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl