Mezoterapia mikrigłowa

poprawienie kondycji skóry i odmłodzenie wyglądu

Nasza skóra codziennie narażona jest na działanie wielu szkodliwych czynników, które wywołują niekorzystne zmiany w jej wyglądzie. Dodatkowo sam upływ czasu wpływa na utratę jędrności, blasku oraz jednolitego kolorytu oraz przyczynia się do powstawania zmarszczek i pogorszenie samooceny. Na szczęście istnieje zabieg, który umożliwia cofnięcie tych efektów i spowalnia procesy starzeniowe! .

Mezoterapia mikroigłowa to innowacyjny zabieg z wykorzystaniem urządzenia, którego głowica wyposażona jest w wiele maleńkich igieł, które umożliwiają wprowadzenie w głąb skóry odżywczego koktajlu. Efektem metody jest zwiększona synteza kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny, dzięki którym uzyskuje się poprawę kondycji skóry i odmłodzenie wyglądu.

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

zadzwoń i umów się na zabieg zadzwoń i umów się na zabieg
peelingi

Czas trwania

30 – 60 min

peelingi

Ilość powtórzeń

2 – 3

peelingi

Cena

od 700 zł

MARZYSZ O ODŻYWIENIU SKÓRY, REDUKCJI BLIZN I ODMŁODZENIU TWARZY? ZAUFAJ SPECJALISTOM, KTÓRYCH NAJWIĘKSZĄ PASJĄ JEST POPRAWA TWOJEGO WYGLĄDU I SAMOPOCZUCIA!

Wskazania:

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA PRZED I PO - EFEKTY ZABIEGU

mezoterapia mikroigłowa przed i po
mezoterapia mikroigłowa efekt przed i po

Chcesz zobaczyć efekty zabiegów naszych Dermatologów odwiedź nas na Instagramie

wykonujemy mezoterapię mikroigłową:

PRZESZKADZA CI WIOTKA SKÓRA I MATOWA CERA, A DROBNE ZMARSZCZKI SPRAWIAJĄ, ŻE NIECHĘTNIE PATRZYSZ W LUSTRO? DOWIEDZ SIĘ, JAK DZIAŁA MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA!

Co to jest mezoterapia mikroigłowa?

Mezoterapia mikroigłowa to nowoczesna metoda medycyny estetycznej, która polega na wprowadzeniu do skóry substancji aktywnych. Dzięki zabiegowi skóra zostaje intensywnie nawilżona, odżywiona i pobudzona do regeneracji. Mezoterapia mikroigłowa to bezpieczny i praktycznie bezbolesny zabieg, który charakteryzuje się wysoką skutecznością w poprawie jędrności i elastyczności skóry, redukcji blizn i drobnych zmarszczek.

Na czym polega mezoterapia mikroigłowa?

Mezoterapia mikroigłowa polega na podaniu w głąb skóry za pomocą cieniutkich igiełek odpowiednio dobranych substancji odżywczych tzw. mezokoktajlu. Działanie preparatu opiera się na połączeniu dobroczynnych składników, takich jak kwas hialuronowy, aminokwasy i peptydy, witaminy i minerały, dostosowane do konkretnych potrzeb skóry pacjenta. Do zabiegu można zastosować również osocze bogatopłytkowe.

W trakcie mezoterapii, dzięki kontrolowanym mikrourazom, z uszkodzonych naczyń krwionośnych wydostają się płytki krwi, które zapoczątkowują naturalny proces regeneracji uszkodzeń i odmłodzenie skóry. Uwolnione czynniki wzrostu, stymulujące fibroblasty, pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, co przyczynia się do poprawy jędrności skóry.

Jak wygląda zabieg mezoterapii mikroigłowej?

Chociaż zabieg jest niemal bezbolesny, w trosce o komfort pacjenta, przed zabiegiem na skórę nakłada się krem znieczulający. Po dokładnym zdezynfekowaniu skóry lekarz medycyny estetycznej wykonuje serię nakłuć za pomocą sterylnych igieł. Głębokość nakłuć zależy od konkretnego miejsca i oczekiwanego rezultatu. Bezpośrednio po zabiegu na skórę nakłada się żel łagodzący.

Wskazania do zabiegu mezoterapii mikroigłowej

⚬ utrata jędrności skóry,
⚬ drobne zmarszczki,
⚬ niejednolity koloryt,
⚬ matowa i przesuszona skóra,
⚬ rozstępy,
blizny potrądzikowe,
Łysienie (wspomaganie terapii).

Ile trwa mezoterapia mikroigłowa?

Czas trwania całej procedury, w zależności od rozległości obszaru zabiegowego, wynosi zwykle od 30 do 60 minut.

Mezoterapia mikroigłowa - efekty zabiegu

Już po pierwszym zabiegu można zauważyć poprawę wyglądu skóry, która jest bardziej napięta, odżywiona i promienna. Pełne efekty mezoterapii mikroigłowej widoczne po kilku sesjach (zwykle 3-4). Wśród najważniejszych można wymienić:

⚬ nawilżenie skóry,
⚬ spłycenie zmarszczek,
⚬ rozjaśnienie skóry,
⚬ przyspieszenie procesów regeneracji
⚬ zmniejszenie blizn potrądzikowych,
⚬ poprawa wyglądu rozstępów.

W celu utrzymania efektów mezoterapii mikroigłowej zaleca się zabiegi utrwalające (1-2 razy w roku).

Terapia mikroigłowa - zalecenia po zabiegu

Po zabiegu mezoterapii mikroigłowej należy postępować zgodnie z zaleceniami lekarza. Zwykle konieczne jest stosowanie odpowiednich kremów nawilżających, przyspieszających regenerację skóry. Zazwyczaj zaleca się również rezygnację z basenu, sauny, peelingów i opalania przez 7 dni po zabiegu.

Przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii mikroigłowej

Chociaż mezoterapia mikroigłowa uznawana jest za bezpieczny zabieg, u niektórych pacjentów występują przeciwwskazania do jej przeprowadzenia. Wśród najważniejszych wyróżnia się:

⚬ uczulenie na którykolwiek składnik preparatu,
⚬ ciąża i karmienie piersią,
⚬ stany zapalne w obrębie twarzy (np. zarażenie wirusem opryszczki zwykłej),
⚬ infekcja ogólna,
⚬ choroby nowotworowe,
⚬ zaburzenia krzepliwości krwi,
⚬ przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
⚬ niektóre choroby autoimmunologiczne,
⚬ skłonność do powstawania blizn przerostowych.

Zabieg mikroigłowy – powikłania

Mezoterapia mikroigłowa to bezpieczny zabieg, który rzadko powoduje powikłania. U niektórych pacjentów pojawia się przejściowe zaczerwienienie skóry, drobne siniaki oraz obrzęk. Te niewielki skutki uboczne mezoterapii ustępują samoistnie w ciągu kilku dni po zabiegu.

Ile kosztuje mezoterapia mikroigłowa - cena zabiegu

Koszty mezoterapii mikroigłowej zależą od obszaru zabiegowego, objętości oraz rodzaju preparatu oraz ilości sesji. W klinice Projekt Skóra w Warszawie ceny zabiegów na twarz zaczynają się od 700 zł.

Mezoterapia mikroigłowa w Warszawie. Dlaczego warto zdecydować się na zabieg w klinice Projekt Skóra?

W ofercie kliniki znajduje się wiele innowacyjnych zabiegów przyczyniających się do poprawy kondycji skóry i odmłodzenia wyglądu. Wśród nich można wymienić mezoterapię mikroigłową, czyli aplikację mezokoktajlu w głąb skóry. Odżywczy preparat dostarcza jej wielu składników niezbędnych do zapewnienia zdrowego i promiennego wyglądu, a sam zabieg zapoczątkowuje procesy regeneracyjne.

Kluczem do uzyskania oczekiwanych efektów jest odpowiednie dobranie preparatów. Specjaliści z Projekt Skóra precyzyjnie określają potrzeby skóry każdego pacjenta, co sprawia, że mezoterapia jest nie tylko skuteczna, ale również w pełni bezpieczna.

Decydując się na zabieg w klinice Projekt Skóra w Warszawie pacjenci mogą być pewni, że zabieg zostanie wykonany przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i pozwoli uzyskać w pełni satysfakcjonujące efekty. Stosujemy również mezoterapię igłową.

Chcesz odżywić skórę i odmłodzić swój wygląd? Skontaktuj się z nami i jeszcze dziś dowiedz się, jak działa mezoterapia mikroigłowa!

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące mezoterapii mikroigłowej.

Czy warto robić mezoterapię mikroigłową?

Mezoterapia mikroigłowa to skuteczna metoda poprawy kondycji skóry, redukcji blizn, zmarszczek i innych niedoskonałości. Dzięki stymulacji produkcji kolagenu i elastyny skóra staje się bardziej jędrna, odżywiona i odmłodzona.

Jak wygląda twarz po mezoterapii mikroigłowej?

Bezpośrednio po zabiegu twarz może być mocno zaczerwieniona i lekko opuchnięta, co jest naturalną reakcją na mikronakłucia. Te objawy zwykle ustępują w ciągu kilku godzin do dwóch dni po zabiegu. Ostatecznym efektem zabiegu jest odżywiona i odmłodzona skóra pełna blasku.

Ile kosztuje mikroigłowa mezoterapia - cena zabiegu?

Cena zabiegu uzależniona jest od rodzaju preparatu, jego objętości, obszaru zabiegowego oraz gabinetu medycyny estetycznej. Najlepiej skonsultować się bezpośrednio z wybraną kliniką w celu uzyskania dokładnych informacji o kosztach zabiegu.

Jak długo utrzymuje się efekt po mezoterapii mikroigłowej?

Efekty mezoterapii mikroigłowej mogą utrzymywać się przez kilka miesięcy, jednak wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu, skóry, stosowanego preparatu oraz liczby wykonanych zabiegów. Regularne sesje zapewniają długotrwałe rezultaty.

Mezoterapia mikroigłowa
w Warszawie

Mezoterapi mikroigłowa to niewielkie nakłucia pozwalające na wprowadzenie mezokoktajlu do wnętrza skóry. Zabieg wpływa na odżywienie skóry i przyczynia się do zwiększenia syntezy substancji odpowiedzialnych za jej kondycję, blask, głębokie nawilżenie i młody wygląd. Dzięki temu skóra odzyskuje jędrność i elastyczność, a zmarszczki i blizny są mniej widoczne. Pierwsze efekty mezoterapii mikroigłowej widoczne są po kilku dniach od zabiegu w klinice Projekt Skóra!

mezoterapia mikroigłowa warszawa
projektskóra

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl