O NAS

Projekt Skóra Dr Marcinkiewicz

Projekt Skóra tworzy miejsce, gdzie skóra jest w samym centrum zainteresowania. Tutaj wszystko, co robimy i rozwijamy, powstaje z myślą o niej. Naszym nadrzędnym celem jest prewencja, regeneracja i powstrzymanie niszczących procesów, jakim poddawana jest codziennie skóra. Dzięki doświadczeniu, profesjonalnym zabiegom i wsłuchaniu się w potrzeby skóry wspomożemy zdolności regeneracyjne Twojego organizmu.

„Skóra jest nie tylko wizytówką. Widzę w niej, jaki problem ma dany człowiek. Jest lustrem dla wszystkiego, co dzieje się w organizmie człowieka”.

dr n. med. Małgorzata Marcinkiewicz, pomysłodawczyni Projektu Skóra

Łączymy wiedzę medyczną, zaawansowane technologie z jedynym w swoim rodzaju podejściem estetycznym. Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem. Korzystamy z zaawansowanych i sprawdzonych technologii medycznych, by Twoja skóra stała się piękniejsza i zdrowsza.

Wprowadzamy do naszych zabiegów nowoczesne i sprawdzone certyfikowane preparaty medyczne, by móc osiągać pożądane efekty końcowe. Uwielbiamy uzyskiwać efekt naturalnie pięknej skóry, która podkreśli Twoje walory. Uwielbiamy uzyskiwać efekt naturalnego piękna skóry, bez zwracania uwagi na szczegóły przeprowadzonego zabiegu. Wyróżnia nas nietuzinkowe i indywidualne podejście do pacjenta – to serce naszej marki.

Mieścimy się w ścisłym centrum Warszawy, w zabytkowej kamienicy sióstr Tołwińskich. Budynek został zaprojektowany przez ich wuja Mikołaja Tołwińskiego, znanego wówczas architekta warszawskiego. W trakcie wojny kamienica uległa częściowemu spaleniu, by dopiero w 2015 roku odzyskać swą świetność.