O NAS

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas nietuzinkowe i indywidulane podejście do pacjenta – to serce naszej marki.

Oferujemy kompleksową terapię schorzeń dermatologicznych wraz z tzw. post-treatment czyli działaniami zabiegowymi po zakończeniu leczenia. Jesteśmy fascynatami medycyny estetycznej i medycyny przeciwstarzeniowej (anti-aging). Robimy rzeczy, w które wierzymy, a Twoje unikalne potrzeby są dla nas osią napędową.

Mieścimy się w ścisłym centrum Warszawy w zabytkowej neobarokowej kamienicy niegdyś należącej do sióstr Tołwińskich, w której prowadziły żeński Zakład Naukowy. Budynek został zaprojektowany przez ich wuja Mikołaja Tołwińskiego, znanego wówczas architekta warszawskiego. W trakcie wojny kamienica uległa częściowemu spaleniu by dopiero w 2015 roku odzyskać swą świetlność.

Naszym nadrzędnym celem jest prewencja, regeneracja i powstrzymanie niszczących procesów jakim poddawana jest codziennie skóra. Dzięki doświadczeniu, profesjonalnym zabiegom i wsłuchaniu się w potrzeby skóry wspomożemy zdolności regeneracyjne twojego organizmu.