cienie pod oczami

Worki, cienie i sińce pod oczami? Pozbądź się ich!

Przeszkadzają Ci cienie pod oczami? Masz dość ukrywania ich pod makijażem, spod którego i tak prześwitują? Zapraszamy na konsultacje! Znajdziemy odpowiedni sposób, by odświeżyć Twoje spojrzenie.

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

zadzwoń do nas i pozwól sobie pomóc zadzwoń do nas i pozwól sobie pomóc
peelingi

Czas trwania

30 min

peelingi

Ilość powtórzeń

1-4

peelingi

Cena

800 zł – 1300 zł*

*Cena uzależniona jest od zabiegu. Aktualne ceny znajdują się w Cenniku. Opublikowana cena nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

CIESZ SIĘ PIĘKNą twarzą BEZ worków pod oczami!

Nasz dermatolog dobierze odpowiednią dla Ciebie terapię, w celu poprawy jakości wizualnej skóry po oczami. Zabiegi na worki pod oczami obarczone są minimalnym ryzykiem skutków ubocznych.

Chcesz zobaczyć efekty zabiegów naszych Dermatologów odwiedź nas na Instagramie

POZNAJ PROPONOWANE PRZEZ NAS METODY LECZENIA i usuwania cieni pod oczami

Co pomoże na cienie pod oczami?

Jeżeli nasze podpuchnięte oczy są tylko świadectwem zastojów limfy, można z nimi walczyć przy pomocy domowych sposobów. Takim naturalnym zabiegiem na worki pod oczami jest masaż kostkami lodu lub przykładanie pod oczy zimnych przedmiotów. Ochłodzenie, które przynoszą, szybko niweluje nienaturalny wygląd skóry. Obrzęki zmniejszają również okłady na oczy. Do zrobienia ich możemy wykorzystywać plasterki ogórka, który doskonale nawilża i regeneruje skórę pod oczami, a także plasterki jabłek oraz surowe ziemniaki. Bardzo skuteczne bywają również okłady z herbaty oraz rumianku.

Specjalistyczne usuwanie worków pod oczami

Zasiniona lub obrzęknięta skóra pod oczami sprawia, że cała twarz wygląda na bardziej zmęczoną i zdecydowanie starszą. Czasami jest to problem wynikający z braku wystarczającej ilości snu. I wówczas odpowiedź na pytanie jak usunąć worki pod oczami jest bardzo prosta. Należy wówczas zadbać o regularny wypoczynek i odpowiednią ilość przespanych godzin.

Niestety, w wielu przypadkach problem ten jest dużo bardziej złożony. Jeśli za pojawiające się worki i sińce pod oczami odpowiada przewlekłe zmęczenie, niewłaściwa dieta lub tym bardziej rozmaite schorzenia, likwidacja tych zmian może stanowić zdecydowanie trudniejsze i bardziej skomplikowane wyzwanie. Jeśli nie pomaga zmiana trybu życia ani domowe sposoby, wówczas najlepszą metodą jest indywidualne dobrana terapia, przeprowadzona w specjalistycznej klinice!

Klinika Projekt Skóra oferuje zabiegi na worki pod oczami, których celem jest poprawa elastyczności oraz kolorytu skóry. Rezultatem jest wyraźnie młodsze i bardziej wyraziste spojrzenie.

Przyczyny cieni pod oczami

Istnieje wiele powodów, które warunkują powstawanie zasinień i obrzęków pod oczami. Cienie pod oczami zarówno u mężczyzn jak i u kobiet, mogą być spowodowane przez skłonności genetyczne, zmęczenie, przepracowanie, palenie papierosów, nieodpowiednią dietę czy też ekspozycję na promieniowanie słoneczne. Wszystkie te czynniki wpływają na aktywność fibroblastów, które są odpowiedzialne za tworzenie kolagenu i regenerację i odbudowę skóry.

Podpuchnięte oczy czyli worki pod oczami mogą też być objawem wielu chorób. Wbrew obiegowym opiniom, cienie pod oczami to nie nowotwór. W jego przypadku, musi już dojść do poważnego wycieńczenia organizmu, by zaczął dawać takie objawy. Podpuchnięte oczy świadczą raczej o schorzeniach, takich jak: anemia, cukrzyca, zaburzenia pracy tarczycy, alergie, choroby wątroby, śledziony, zapalenie skórno-mięśniowe, atopowe zapalenie skóry, nadciśnienie tętnicze a nawet zakażenie pasożytami.

Istnieje jeszcze jedna przyczyna, która może być odpowiedzialna za ten uciążliwy defekt estetyczny, jakim są worki pod oczami. Nerki. Zapewne nie wszyscy wiedzą, że często za opuchliznę pod oczami winę ponosi gorsza praca tego narządu. Przy jego dysfunkcji bowiem, organizm zaczyna gromadzić więcej wody, co objawia się również opuchlizną twarzy i kostek.

Przyczyną worków pod oczami mogą być także procesy starzenia się skóry, gdyż podczas tego procesu dochodzi m.in. do osłabienia i spowolnienia funkcji fibroblastów i skóra z wiekiem staje się coraz cieńsza a w związku z tym wszelkie żyłki i naczynka, odpowiadające za barwę cieni, są bardziej widoczne.

Natomiast cienie pod oczami u dziecka mogą być wynikiem braku wystarczającej ilości snu a także nieodpowiedniej diety. Podpuchnięte oczy mogą być także oznaką zbyt dużej ilości sodu w organizmie. Dlatego warto zwrócić uwagę na ilość dziennie spożywanej soli.

Informacje o zabiegu Jalupro

Jalupro to opatentowana formuła włoskiej marki zawierająca aktywny kompleks aminokwasów: glicyna, L-prolina, L-lizyna i L-leucyna w połączeniu z silnie nawilżającym kwasem hialuronowym.

Aminokwasy mają za zadanie odżywić fibroblasty i pobudzić je do regeneracji dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna, gęsta i napięta, a zmarszczki i fałdy stają się mniej widoczne.
⚬ seria 4 zabiegów co 10 dni,
⚬ zabieg przypominający po 6 miesiącach.

Przebieg zabiegu Jalupro - aminokwasowa terapia zastępcza

Preparat podajemy bardzo cienką igłą. Skórę przed zabiegiem dla Twojego komfortu znieczulimy kremem znieczulającym (pamiętaj by zgłosić się na zabieg 30 minut przed wyznaczoną godziną w celu nałożenia znieczulenia).

Zalecenia po zabiegu Jalupro

Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Z uwagi na wkłucia, basen, masaż i intensywny wysiłek w tym dniu nie są wskazane. Po zabiegu może wystąpić delikatne obrzęk utrzymujący się do kilku godzin, czy drobne siniaki, które znikają w ciągu kilku dni.

Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym

Iniekcje kwasu hialuronowego pozwalają na długotrwałą korekcję cieni i dołów w okolicach oczu. Terapia polega na wstrzyknięciu wypełniacza w okolicę podoczodołową – tzw. dolinę łez.
⚬ przebieg zabiegu: kwas hialuronowy podajemy cienką igłą lub za pomocą elastycznej kaniuli. Następnie preparat równomiernie rozprowadzamy wykonując specjalistyczny masaż wokół oczu,
⚬ zalecenia po zabiegu: możesz wrócić do codziennych aktywności. Z uwagi na wkłucia, basen i intensywny wysiłek w tym dniu nie są wskazane. Warto wiedzieć – mogą wystąpić drobne siniaki, które znikają w ciągu kilku dni,
⚬ efekty:poprawa wyglądu skóry,, napięcie i uelastycznienie skóry, produkcja nowego kolagenu, likwidacja zmarszczek.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to jeden z bardziej rozpoznawalnych zabiegów stosowanych przez dermatologów. Pozwala na regenerację, odżywienie i nawilżenie skóry, zwłaszcza skóry w okolicy oczu. Metoda polega na podaniu śródskórnie niewielkich ilości substancji odpowiednio dobranych do potrzeb Twojej skóry, których celem jest poprawa kondycji skóry w leczonym obszarze.
⚬ przygotowanie do zabiegu: skórę przed zabiegiem dla Twojego komfortu znieczulimy kremem znieczulającym (pamiętaj by zgłosić się na zabieg 30 minut przed wyznaczoną godziną w celu nałożenia znieczulenia),
⚬ zalecenia po zabiegu: możesz wrócić do codziennych aktywności. Z uwagi na wkłucia, basen, masaż i intensywny wysiłek w tym dniu nie są wskazane. Po zabiegu może wystąpić delikatne obrzęk i zaczerwienienie utrzymujące się do kilku godzin, czy drobne siniaki, które znikają w ciągu kilku dni,
⚬ schemat zabiegów: dla uzyskania optymalnych rezultatów zalecamy wykonanie serii zabiegów w odstępach kilku tygodni.

Preparaty regeneracyjne

Zabieg z zastosowaniem preparatu regeneracyjnego to najbardziej naturalny zabieg z zakresu dermatologii estetycznej. Polega na przygotowaniu preparatu z własnej krwi pacjenta.

Tak przygotowany produkt metodą mezoterapii podajemy w skórę by pobudzić jej naturalne mechanizmy regeneracyjne.
⚬ schemat zabiegów: dla uzyskania optymalnych rezultatów zalecamy wykonanie serii zabiegów w odstępach kilku tygodni,
⚬ warto wiedzieć: pamiętaj o codziennej pielęgnacji tej szczególnie delikatnej i wrażliwej na kosmetyki okolicy twarzy – chętnie doradzimy.

Usuwanie cieni pod oczami
w Warszawie

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem. Korzystamy z zaawansowanych i sprawdzonych technologii medycznych, by Twoja skóra stała się piekniejsza i zdrowsza.

Cienie pod oczami
projektskóra

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl