hifu

Niechirurgiczny lifting twarzy
i ciała za pomocą Sono Queen

Zmarszczki, podwójny podbródek i opadająca powieka to problemy, z którymi doskonale radzi sobie technologia HIFU. W klinice Projekt Skóra o niechirurgicznym liftingu twarzy i ciała metodą HIFU wiemy wszystko. Zaufaj nam, a odkryjesz, ile dobrego – w niemal bezinwazyjny sposób – możesz zrobić dla swojej skóry! Dowiedz się więcej na temat zabiegu, który stosowany jest już w klinikach na całym świecie.

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

Zadzwoń i umów się na wizytę
peelingi

Czas trwania

60 – 120 min

peelingi

Ilość powtórzeń

1 – 3

peelingi

Cena

2 000 – 7 000 PLN*

W przypadku HIFU cena zabiegu, w naszej Klinice w Warszawie, uzależniona jest od wielkości obszaru działania urządzenia liftingującego. Koszt wykonania tej procedury medycznej waha się od 2000 do 7000 PLN.

*Aktualne ceny znajdują się w Cenniku. Opublikowana cena nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

SonoQueen to nowoczesne urządzenie wykorzystywane w zabiegach hifu. pRZEKONAJ SIĘ O JEGO SKUTECZNOŚCI!

sono queen warszawa
zabieg hifu warszawa

Wskazania:

Wskazania:

Wskazania:

Wskazania:

Nieinwazyjny lifting twarzy i ciała – HIFU w Projekcie Skóra

Projekt Skóra to miejsce, które powstało, by działać w zgodzie z naturalnymi procesami biologicznymi i subtelnie upiększać ciało bez skalpela. Misję tę pomagają nam realizować zaawansowane technologicznie sprzęty o szerokim zastosowaniu w medycynie estetycznej. Jednym z nich jest SonoQueen (do zabiegu HIFU) – urządzenie bazujące na działaniu fal ultradźwiękowych. Pozwala ono na wykonanie liftingu twarzy, a także całego ciała. Dzięki innowacyjnej technologii HIFU skoncentrowana fala w precyzyjny sposób przenika do głębokich warstw skóry, gdzie rozpoczyna proces termokoagulacji.

Urządzenie SonoQueen – w rękach wykwalifikowanego personelu naszej klinki – jest narzędziem o ogromnych możliwościach. Pozwala wymodelować całą sylwetkę i wyeliminować wszelkie niedoskonałości skóry. Poznaj jedną z najskuteczniejszych i najlepiej sprawdzonych terapii medycyny estetycznej! Skorzystaj z liftingu HIFU na twarz, brzuch, uda, biust lub inny obszar ciała i utrzymaj młody, atrakcyjny wygląd przez długie lata.

Na czym polega lifting HIFU?

HIFU (ang. High Intensity Focused Ultrasound) to technologia wykorzystująca ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, które docierają do skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej. Podczas zabiegu HIFU urządzenie liftingujące SonoQueen wysyła precyzyjnie działające fale ultradźwiękowe, by pobudzić skórę do naturalnych procesów regeneracji poprzez jej podgrzanie do wysokiej temperatury. Te wysokoenergetyczne fale nie naruszają ciągłości naskórka ani nie powodują uszkodzeń tkanek przyległych. Dzięki urządzeniu SonoQueen i metodzie HIFU zabieg raczej nie jest bolesny dla pacjenta.

Na skutek oddziaływania fal dochodzi do drgania komórek w tkankach. Ponieważ są one zogniskowane na małym obszarze, mają wysoką częstotliwość i duże natężenie, pojawia się tarcie, w wyniku którego tkanka przegrzewa się i następują wewnątrz niej kontrolowane poparzenia. Powstałe wskutek tego mikrouszkodzenia mobilizują tkankę do odnowy biologicznej. W skórze błyskawicznie rozpoczynają się procesy regeneracyjne. Wzmożona produkcja kolagenu i elastyny następuje równocześnie z rozbijaniem komórek tłuszczowych. Po liftingu HIFU włókna obkurczają się, przez co skóra zyskuje jędrność.

Dzięki wymiennym kartidżom o zróżnicowanej wielkości sekwencje zabiegowe da się dostosować do każdego obszaru ciała. W miejscach, gdzie konieczne jest zachowanie szczególnej delikatności i precyzji (jak w przypadku nieinwazyjnego liftingu powiek) można wykorzystać kartridże o mniejszej głębokości przenikania fali (2–4,5 mm), zaś w pozostałych rejonach skóry zadziałać na większych głębokościach (do 6 mm).

Zabieg HIFU – efekty (przed i po)

Nieinwazyjny lifting ciała metodą HIFU to sposób na uporanie się z wieloma uciążliwymi problemami skóry dojrzałej i nie tylko. Zabieg HIFU na twarz pozwala zredukować zmarszczki, poprawić napięcie skóry, delikatnie zmodyfikować rysy (uwydatnić linię żuchwy, podnieść policzki, unieść brwi), wyrównać koloryt. Ze świetnymi rezultatami wykorzystuje się go również do wykonywania niechirurgicznego liftingu podbródka (likwiduje tzw. podwójny podbródek). HIFU pod oczy jest receptą na pozbycie się worków pod oczami i odmłodzenie spojrzenia. Niweluje pojawiające się w tej okolicy oznaki starzenia, takie jak kurze łapki, oraz podnosi opadające powieki.

HIFU na brzuch i uda radzi sobie natomiast z nadmiarem tkanki tłuszczowej i nawisami skórnymi. Potrafi skutecznie ujędrnić brzuch i wyeliminować tzw. boczki, np. po ciąży lub intensywnym odchudzaniu. Dzięki HIFU można wykonać także niechirurgiczny lifting biustu, który sprawia, że wyraźnie wzrasta napięcie skóry piersi.

HIFU – zalecenia po zabiegu

Jedną z największych zalet procedury HIFU jest krótki czas rekonwalescencji pozabiegowej. Od razu po wyjściu z gabinetu medycyny estetycznej można wrócić do normalnej aktywności, choć wzmożony wysiłek fizyczny nie jest wskazany przez następne 24 godziny. W ciągu 6–12 godzin od wykonania zabiegu należy oszczędzać obszar poddany działaniu fal ultradźwiękowych. W przypadku HIFU twarzy oznacza to m.in. wstrzymanie się od żucia gumy i pobudzania mięśni intensywną mimiką oraz rezygnację z szorstkich ręczników, myjek, a także peelingów i innych metod złuszczania naskórka. Najlepiej też nie spożywać w tym czasie alkoholu. Dodatkowo przez okres 4 tygodni po HIFU trzeba unikać niektórych leków (przeciwzapalnych, przeciwbólowych, sterydowych, antyhistaminowych).

HIFU – przeciwwskazania

Niechirurgiczny lifting twarzy i ciała metodą HIFU nie może być wykonywany w przypadku występowania u pacjenta/-tki:

⚬ ciąży i laktacji,
⚬ chorób autoimmunologicznych,
⚬ aktywnej choroby nowotworowej,
⚬ stanu zapalnego, zakażenia i zmian skórnych (np. opryszczki) w obszarze zabiegowym.

HIFU – skutki uboczne

W rzadkich przypadkach mogą wystąpić skutki uboczne zabiegu HIFU. Powikłania, które zdarzają się najczęściej, to: zaczerwienienie i bolesność skóry, nadwrażliwość na dotyk, zasinienie, obrzęk oraz drobne pęcherze. Powinny one ustąpić samoistnie po maksymalnie kilkunastu dniach. Ryzyko wystąpienia tych dolegliwości jest tym większe, im wyższe parametry zostaną ustawione na urządzeniu.

Umów się na zabieg HIFU

Chcesz profesjonalnie wykonać lifting HIFU w Warszawie? Szukasz kliniki, która trafnie odpowie na Twoje potrzeby? Jesteś pod właściwym adresem! Projekt Skóra to miejsce z misją – stworzone przez ekspertów w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej.

nieinwazyjny lifting
klinika projekt skóra warszawa

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl

poznaj cenę zabiegów

cennik