fbpx

Radiofrekwencja mikroigłowa – natychmiastowy efekt liftingu oraz ujędrnienia skóry

dziewczyna

Błyskawiczny efekt liftingu bez długotrwałej rekonwalescencji? Tak właśnie działa radiofrekwencja mikroigłowa – oparty na najnowszej technologii zabieg liftingująco-ujędrniający skórę. Klientki pokochały go za efektywne działanie, jak również możliwość szybkiego powrotu do codziennych obowiązków. Na czym dokładnie polega radiofrekwencja mikroigłowa i czemu zawdzięcza swoją skuteczność? Na to pytanie odpowiadamy w poniższym artykule.

Radiofrekwencja mikroigłowa – delikatny zabieg dla regeneracji, ujędrnienia i odmłodzenia skóry

Nasze Klientki coraz częściej pytają o zabiegi, które przyniosą im widoczne i długotrwałe efekty, a jednocześnie nie wyłączą ich z codziennych aktywności. W takim przypadku doskonałą propozycją jest właśnie radiofrekwencja mikroigłowa! Podczas tego zabiegu stosowane są bardzo cienkie igły, dzięki którym już kilkanaście minut po zabiegu Pacjent może wrócić do swoich zajęć.

Secret RF® 2.0 – skuteczność i bezpieczeństwo

W klinice Projekt Skóra sięgamy po specjalistyczne technologie, które zostały opracowane z myślą o rosnących oczekiwaniach współczesnych kobiet. W trosce o uzyskanie najlepszych efektów oraz zadowolenie naszych Klientów, wyposażyliśmy naszą klinikę w najnowsze urządzenia, które uzyskały renomę na globalną skalę! Przy zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej korzystamy z Secret RF® 2.0 – zaawansowanego urządzenia z innowacyjną głowicą Smartcure. Secret RF® 2.0 jest światowym liderem w swojej dziedzinie!

Na czym polega zabieg radiofrekwencji mikroigłowej?

W trakcie zabiegu, do skóry wprowadzany jest system kilkudziesięciu cieniutkich igieł na głębokość 0,5-3,5 mm. Następnie urządzenie emituje falę radiową która nagrzewa skórę, nie wywołując poparzeń. W tkance powstają punkty koagulacji oraz kontrolowanych przegrzań, które prowadzą do samoistnej regeneracji oraz tworzenia nowych włókien kolagenowych.

Radiofrekwencja mikroigłowa – rezultaty zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem Secret RF® 2.0 charakteryzuje się szerokim działaniem, wpływa na skórę w wielokierunkowy sposób. Można go polecić w przypadku skóry wiotkiej, ponieważ wyraźnie poprawia jej napięcie. Doskonale radzi sobie z niwelowaniem blizn pourazowych oraz potrądzikowych. Poprzez ściągnięcie, poprawę konturu oraz kolorytu, w widoczny sposób odmładza skórę. Zmniejsza widoczność rozstępów oraz porów na skórze, znajduje również zastosowanie przy leczeniu nadpotliwości. Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej może pochwalić się wyjątkowo szerokim, a przy tym skutecznym działaniem. Stanowi sprawdzony sposób na bezoperacyjny lifting twarzy!

Oceń post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

plendeuk