Redukcja zmarszczek BTX

Likwidacja zmarszczek w Warszawie

Zmarszczki mimiczne budzą u wielu kobiet przerażenie, a czasami nawet panikę! Powstawanie zmarszczek jest uzależnione od wielu warunków – u niektórych pojawiają się już po 25 roku życia, a u innych są bardziej łaskawe i uwidaczniają się dopiero kilka lat później. Prędzej czy później, problem ten będzie dotyczył każdego z nas. Eksperci medycyny estetycznej stale pracują nad udoskonalaniem metod odmładzania skóry. Dzięki nowoczesnym osiągnięciom nauki, możemy cieszyć się gładką, pozbawioną zmarszczek skórą przez wiele lat!

Usuwanie zmarszczek w Warszawie

Położona w sercu Warszawy, klinika Projekt Skóra składa się z zespołu wykwalifikowanych dermatologów – specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej oraz anty-aging. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu, opracowaliśmy kompleksową ofertę zabiegów stworzonych z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych Pacjentów. W celu skutecznej redukcji zmarszczek, bazujemy na sprawdzonej metodzie – profesjonalnych zabiegach z użyciem neuromodulatora BTX.
Chcesz zlikwidować zmarszczki poprzeczne na czole, kurze łapki, lwią zmarszczkę, lub tzw. zmarszczki palacza? W naszej klinice specjalizujemy się w redukcji zmarszczek wszelkiego rodzaju, a każdy zabieg wykonywany jest przez wyspecjalizowany personel.

Klinika Projekt Skóra specjalizuje się również w wykonywaniu zabiegów, które wymagają szczególnej delikatności. Do takich zabiegów należy usuwanie zmarszczek pod oczami – jego rezultatem jest wyraźnie odmłodzone spojrzenie.

botoks

Masz już dość zmęczonego wyglądu?
Przeszkadzają Ci zmarszczki na czole i wokół oczu?

 

Toksyna botulinowa (BTX) stosowana jest od ponad 40 lat. Początkowo w okulistyce, szybko stała się kluczowym zabiegiem MEDYCYNY ESTETYCZNEJ!

Zabieg z użyciem BTX jest cenioną terapią przeciwzmarszczkową
i nie tylko.

wskazania do zabiegu
zmarszczki mimiczne
poprzeczne czoła
kurze łapki
między brwiami (lwia zmarszczka)
zmarszczki królicze
zmarszczki palacza
uśmiech dziąsłowy
brukowana broda

Działanie

Preparat działa zwiotczająco na mięśnie poprzez hamowanie interakcji między nerwami a mięśniami. Blokada ma charakter przejściowy i mija po kilku miesiącach. Rozluźnienie mięśnia wpływa na skórę, która przestaje się marszczyć a zmarszczki ulegają spłyceniu. Efekt? Przywrócenie wypoczętego i zrelaksowanego wyglądu twarzy, a w konsekwencji stopniowa redukcja zmarszczek.

 

Bez efektu tzw. maski

Stosujemy preparat specjalną techniką, którą skutecznie się posługujemy by zachować naturalny i wypoczęty wyraz twarzy u naszych pacjentów bez efektu tzw. maski. Rysy twarzy łagodnieją, mimika zostaje zachowana, a zmarszczki zminimalizowane. Redukcja zmarszczek wokół oczu tę metodą jest niezwykle efektywna, dzięki czemu możemy cieszyć się młodym wyglądem skóry przez dłuższy czas. Jednocześnie efekty tego zabiegu są naturalne i nie musimy obawiać się, że cera będzie wyglądać na nadmiernie napiętą.

botox
redukcja zmarszczek

Zastosowania

Redukcja zmarszczek mimicznych to najczęstsza motywacja do wykonania z zakresu dermatologii estetycznej. To między innymi ruchy mięśni twarzy sprawiają, że na cerze widzimy efekty starzenia się skóry, a niekorzystne nawyki jak nałóg nikotynowy mogą pogłębiać problem.

Oprócz zastosowania w celu wygładzenia zmarszczek mimicznych górnej części twarzy (zmarszczek między brwiami – lwia bruzda, czoła, wokół oczu – kurze łapki, nosa – zmarszczki królicze), preparat służy także do delikatnego uniesienia brwi, kącików ust, czy koniuszka nosa, korekty uśmiechu dziąsłowego, wygładzenia zmarszczek bródki.

Z powodzeniem jest stosowana również w leczeniu nadpotliwości oraz bruksizmu, czyli niekontrolowanego, mimowolnego zaciskania zębów, które prowadzi do zgrzytania i niszczenia szkliwa.

Przebieg zabiegu

Każdy zabieg z zakresu dermatologii estetycznej jest poprzedzony zebraniem informacji na temat stanu zdrowia. W przypadku braku przeciwwskazań, zabieg może być wykonany przez naszych wykwalifikowanych lekarzy w dniu konsultacji.

Nie wymaga żadnych przygotowań. Po usunięciu makijażu skóra zostanie odkażona i przy użyciu mikro igiełki zostanie precyzyjnie podany dokładnie odmierzony preparat w miejsca wcześniej określone.

Bezpośrednio po zabiegu może być widoczny ślad po ukłuciu, delikatny obrzęk w miejscu iniekcji lub rumień, który jednak znika samoczynnie.

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu możesz powrócić do codziennych czynności, jednak przez kilka godzin powinno się unikać dotykania, uciskania i masowania miejsc wkłuć, wykonywania intensywnych ćwiczeń fizycznych, korzystania z gorących kąpieli, sauny i solarium.

Przeciwskazania do zabiegu
  • nadwrażliwość na toksynę botulinową lub jakikolwiek składnik leku
  • zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego (stwardnienie zanikowe boczne, miastenia, zespół Lamberta-Eatona-Rooke’a)
  • choroba nowotworowa
  • choroby z autoimmunizacji (w aktywnym okresie choroby)
  • stany zapalne lub infekcje skóry w miejscu podania preparatu
  • ciąża i karmienie piersią 
  • poważne zaburzenia krzepnięcia krwi
Efekty zabiegu

Efekt uzyskane w wyniku zabiegu utrzymuje się przeciętnie od 4 do 6 miesięcy. Po tym czasie zabieg można już powtórzyć.

Skuteczna redukcja zmarszczek – zaufaj naszym ekspertom od skóry!

Która z kobiet nie chciałaby cieszyć się piękną, gładką i młodą skórą przez całe życie? W rzeczywistości niewiele jest kobiet, które mogą pochwalić się idealnym wyglądem skóry. Widoczna utrata jędrności i elastyczności skóry jest problemem, z którym boryka się wiele pań już po 30-stce. Na szczęście, nie jesteśmy na to skazane! Nowoczesne, zaawansowane technologie wychodzą naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet, które chcą zachować młody wygląd na dłużej. Dzięki innowacyjnym metodom możemy wyraźnie spowolnić, a nawet cofnąć procesy starzenia się!

CENA ZABIEGU

usuwanie zmarszczek mimicznych twarzy

 

Redukcja zmarszczek

od 600 zł

Uśmiech dziąsłowy

800 zł

MicroBTX

400 zł

Zmarszczki królicze / broda 

500 zł

Bruksizm

od 1 300 zł