Endermologia

zabiegi wyszczuplające na JĘDRNE CIAŁO

Endermologia jest jednym z ulubionych zabiegów kosmetologii estetycznej wybieranych przez pacjentów Kliniki Projekt Skóra. Ta innowacyjna metoda masażu ma szerokie zastosowanie i daje doskonałe rezultaty, widoczne już po trzech sesjach. Endermologia wprowadza nowy wymiar pielęgnacji, przy czym pozwala pozbyć się wielu defektów skóry i tkanki podskórnej, których nie sposób wyeliminować bez interwencji zabiegowej.

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

Umów się na wizytę 508 777 988

Endermologia:

projektskora

Redukcja tkanki tłuszczowej (do 3,5 cm)

projektskora

Wygładzenie cellulitu

projektskora

Ujędrnienie skóry

Korzystna poprawa wyglądu i jędrności skóry
(zawartość kolagenu w skórze wzrasta o 240%, elastyny o 180%)

endermologia przedendermologia po
endermologia przedendermologia po
endermologia przedendermologia po
endermologia przedendermologia po
endermologia przedendermologia po
endermologia przedendermologia po
endermologia- poendermologia po
endermologia przedendermologia- po
peelingi

Czas trwania

15 – 60 min

peelingi

Ilość powtórzeń

5 – 10*

peelingi

Cena

150zł – 300zł

UNIKALNA I OPATENTOWANA TECHNOLOGIA LPG®

Jakich efektów można oczekiwać

PEŁNA SKUTECZNOŚĆ I SZYBKIE REZULTATY JUŻ PO 3. SESJI ZABIEGOWEJ!

Projekt Skóra – skorzystaj z profesjonalnej endermologii w Warszawie!

Endermologia LPG Alliance wykonywana w naszej klinice to gwarancja profesjonalnej usługi z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu. Gruntownie przeszkolony personel, przy użyciu atestowanego narzędzia o międzynarodowej renomie, jest w stanie wielotorowo zadbać o skórę i w widoczny sposób, długookresowo poprawić jej kondycję. Przed zabiegiem, podczas wstępnej konsultacji, wykwalifikowany kosmetolog diagnozuje pacjenta, lokalizuje na jego ciele obszary wymagające odnowy i sprawdza, czy nie wykluczają go żadne przeciwwskazania. Dzięki temu procedura jest nie tylko dostosowana do indywidualnych potrzeb, ale także komfortowa i bezpieczna.

Endermologia – co to za zabieg?

Endermologia LPG to zabieg masażu podciśnieniowego o wielopłaszczyznowym działaniu, którego koncepcja została stworzona przez francuską firmę LPG. Jest on przeprowadzany przy użyciu specjalistycznego urządzenia z systemem wykorzystującym aż trzy różne technologie masażu. Endermologia to procedura w pełni automatyczna (głowice masujące sterowane są przez odpowiednio zaprogramowany komputer), inteligenta i bezinwazyjna. W czasie jej wykonywania pacjent nie czuje bólu ani żadnego dyskomfortu. Wynosi z gabinetu wrażenia podobne jak te, które towarzyszą tradycyjnemu masażowi skóry – zabieg endermologii jest przyjemny i relaksujący.

Endermologia – na czym polega? Przebieg zabiegu

Wykonanie masażu endermologicznego jest możliwe dzięki trzem innowacyjnym technologiom:

⚬ Lipomassage LPG, LPG Mecano Stimulation i Endermolift LPG. Lipomassage LPG modeluje sylwetkę za pomocą rolek, które naciskają na tkankę, a tym samym rozpoczynają proces lipolizy, czyli rozkładania tłuszczu,
⚬ LPG Mecano Stimulation stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, co przyczynia się do ujędrnienia i odmłodzenia skóry,
⚬ Endermolift LPG hamuje proces starzenia się skóry, usprawniając cyrkulację żylno-limfatyczną.

Do zabiegu endermologii Alliance przeprowadzanego w obszarze innym niż twarzy pacjent przystępuje w specjalnym stroju izolacyjnym, pod którym znajduje się wyłącznie bielizna jednorazowa. Taki strój ułatwia przesuwanie głowicy urządzenia i służy sprawnemu przeprowadzeniu masażu. Co więcej, kombinezon chroni skórę przed mikrourazami, które mogą wystąpić np. na skutek zaczepienia rolek o znajdujące się na ciele włoski.

Podczas masażu głowica w sposób sekwencyjny zasysa skórę (wraz ze ściśle przylegającym do niej kombinezonem). Głowica jest sterowana komputerowo i składa się z dwóch elementów: ruchomych rolek oraz komory ssącej. Pod wpływem ciśnienia komora wciąga między rolki fałd skórny, a te – poruszające się niezależnie od siebie – wałkują i ugniatają tkankę zarówno w jej warstwie powierzchniowej, jak i głębokiej.

Całą procedurę można kontrolować dzięki tabletowi monitorującemu postępy zabiegu oraz innowacyjnemu sensorowi identyfikującemu skórę pod głowicą. Wielkość wymiennej głowicy i moc działania urządzenia dostosowuje się do potrzeb oraz indywidualnych odczuć pacjenta. Wybór parametrów zależy również od tego, jaki obszar ciała jest poddawany zabiegowi. Na twarzy i ramionach masaż powinien być delikatniejszy, natomiast w okolicach brzucha, ud i pośladków – mocniejszy. Zabieg może trwać od 15 do 60 minut.

Endermologia twarzy i brzucha – główne obszary zabiegowe

Urządzenie Alliance do endermologii LPG sprawdza się w masażu niemal każdej powierzchni ciała. Można więc zastosować endermologię na twarz, brzuch, pośladki, uda, łydki, ramiona, a nawet plecy. Główne obszary zabiegowe to twarz i brzuch. Endermologia brzucha jest skutecznym sposobem na pozbycie się uciążliwych “boczków”.

Endermologia – czy warto się na nią zdecydować? Wskazania

Ujędrnianie skóry metodą endermologii uchodzi za uniwersalną procedurę zabiegową, ponieważ przynosi aż trzy rodzaje korzyści. Pozwala osiągnąć pełną mobilizację tkanki. Działa pielęgnująco, wyszczuplająco, a także leczniczo. Umożliwia szybkie i intensywne pobudzenie metabolizmu komórkowego przy zachowaniu dużego komfortu zabiegu. Przyspiesza usuwanie z organizmu toksyn i spalanie tkanki tłuszczowej.

Masaż endermologiczny to rozwiązanie zalecane w szczególności osobom, które są w trakcie odchudzania, dążą do wymodelowania sylwetki i poprawy wyglądu skóry, chcą zredukować cellulit i wyeliminować rozstępy. Endermologia znajduje zastosowanie także w leczeniu bólu, zwłaszcza kręgosłupa, mięśni i stawów. Dodatkowo pozytywnie wpływa na na unaczynienie oraz krążenie krwi i limfy.

Endermologia LPG – efekty (przed i po). Jak zmienia się ciało?

Efekty endermologii są odpowiedzią na konkretne problemy zgłaszane przez pacjentów w wywiadzie poprzedzającym zabieg:

⚬ cellulit, rozstępy, blizny, zmarszczki – wyrównanie struktury tkanki skórnej,
⚬ przebarwienia – ujednolicenie kolorytu skóry,
⚬ nadmiar tkanki tłuszczowej – redukcja miejscowo zlokalizowanego, opornego na spalanie tłuszczu,
⚬ zwiotczenie ciała – poprawa jędrności, gęstości i napięcia skóry,
⚬ zniszczona, matowa cera – odmłodzenie, odświeżenie wyglądu skóry, usunięcie nagromadzonych toksyn,
⚬ bóle, obrzęki – rozluźnienie napiętych mięśni, poprawa krążenia, uwolnienie nadmiaru płynów.

Endermologia – jak długo utrzymują się efekty?

Rezultaty masażu endermologicznego i to, jak długo pozostają widoczne, jest wypadkową wielu czynników. Dlatego nie można w sposób uniwersalny określić czasu utrzymywania się efektów. Największe znaczenie mają tutaj metabolizm pacjenta i styl życia. Po zabiegu dla podtrzymania napięcia skóry i szczupłej sylwetki konieczne jest zwłaszcza przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania połączone z dbałością o regularną aktywność fizyczną i dostarczeniem organizmowi odpowiedniej ilości płynów.

Endermologia – ile zabiegów trzeba wykonać?

Efekty endermologii są możliwe do zaobserwowania bardzo szybko, zwykle między 3 a 5 zabiegiem, ale standardowo – dla wykorzystania pełnego potencjału metody – wykonuje się 10–12 sesji po 3–3 zabiegi w tygodniu. O częstotliwości masażów, na podstawie stopnia zaawansowania problemu, powinien decydować specjalista. Zaleca się zachowanie 3 miesięcy odstępu między następującymi po sobie seriami zabiegowymi. Pojedyncze zabiegi podtrzymujące efekt można wykonywać co miesiąc.

Endermologia – efekty uboczne

Jeśli nie ma żadnych przeszkód do przeprowadzenia zabiegu endermologii, ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest minimalne. Osoby z wrażliwą skórą mogą spodziewać się powstania drobnych siniaków i pajączków.

Endermologia – przeciwwskazania do zabiegu

Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia endermologii są:

⚬ aktywny nowotwór lub inny ostry stan chorobowy (w tym opryszczka),
⚬ przepuklina brzuszna lub miesiączka (jeśli planowana jest endermologia brzucha),
⚬ świeże blizny, naczyniaki i tłuszczaki w obszarze zabiegowym,
żylaki i zapalenie żył,
⚬ przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

Endermologia w ciąży i w czasie karmienia piersią na ogół nie jest zalecana.

Skuteczna endermologia
w Warszawie

Chcesz wymodelować swoją sylwetkę, by wyglądać lepiej i czuć się zdrowiej? Wypróbuj endermologię, a na własnej skórze przekonasz się, że ten zabieg naprawdę działa!

projektskóra
projektskóra

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl