depilacja laserowa

nowoczesny laser do depilacji (epilacji) i usuwania owłosienia

Wiele osób marzy o idealnie gładkiej skórze bez podrażnień. Tymczasem częste golenie lub samodzielna depilacja mogą powodować dyskomfort lub wrastanie włosków, co wpływa na estetykę i komfort. W dodatku domowa depilacja często jest bardzo bolesna, szczególnie jeśli dotyczy delikatnych i wrażliwych obszarów naszego ciała. Z pomocą przychodzi epilacja, czyli laserowe usuwanie włosów.

Depilacja laserem zapewnia zadowalające i długotrwałe efekty usuwania niechcianego owłosienia ze wszystkich partii ciała, które chcesz widzieć gładkie. Wystarczy kilka zabiegów, aby skutecznie osłabić włosy i sprawić, by przestały odrastać.

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

zadzwoń i umów się na zabieg
peelingi

Czas trwania

15 – 60 min

peelingi

Ilość powtórzeń

2 – 4

peelingi

Cena

od 200 zł*

*Aktualne ceny znajdują się w Cenniku. Opublikowana cena nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

MARZYSZ O GŁADKIEJ SKÓRZE BEZ PODRAŻNIEŃ I TRWAŁYCH EFEKTACH? ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM OD DEPILACJI LASEROWEJ I ZAPOMNIJ O USUWANIU WŁOSÓW!

Wskazania:

laser stosujemy w okolice:

MASZ DOŚĆ CZĘSTEGO GOLENIA, A PRZEZ NISKI PRÓG BÓLU NIE CHCESZ NAWET MYŚLEĆ O DEPILATORZE, CZY DEPILACJI WOSKIEM? DOWIEDZ SIĘ, CZYM JEST EPILACJA LASEROWA!

Laser Primelase Excellence - komfort i skuteczność zabiegu depilacji

Depilacja laserowa przy użyciu lasera Primelase Excellence pozwala trwale usunąć nadmierne owłosienie. Moc szczytowa 48000W gwarantuje doskonałą skuteczność przy wysokiej jakości bezpieczeństwa. Działanie lasera pozwala usunąć niechciane włosy z takich partii ciała, jak pachy, nogi, bikini, plecy, brzuch czy twarz bez podrażnienia skóry i ryzyka poparzeń.
Laser diodowy hiszpańskiej marki Cocoon Medical Primelase Excellence to:

⚬ nowoczesna technologia USP (Ultra short pulse), pozwalająca na dostarczenie energii w bardzo krótkich impulsach,
⚬ użycie aż 4 rodzajów fal: aleksandrytowej (755 nm), diodowej (810 nm), blend (810+940+1060 nm) oraz yagowej (1064 nm),
⚬ praca w dwóch trybach - statycznym (1-3 Hz) i dynamicznym (5-10 Hz),
⚬ innowacyjna funkcja chłodzenia Crystal freeze - dla poprawy komfortu podczas zabiegu.

Co to jest depilacja laserowa (epilacja)?

Epilacja to laserowe usuwanie owłosienia, uzyskiwane poprzez trwałe uszkodzenie mieszków włosowych przy użyciu specjalnej głowicy. Zabieg niszczy elementy włosa odpowiedzialne za jego wzrost, co zapewnia długotrwałe efekty. Ponieważ epilacja jest praktycznie bezbolesna, laser może być wykorzystywany na wszystkich partiach ciała pokrytych niechcianym owłosieniem, również tych szczególnie wrażliwych.

Na czym polega epilacja?

Głowicę lasera, emitującego światło, przykłada się do skóry pacjenta. Mieszki włosowe pochłaniają światło lasera, a energia wywołuje efekt termiczny (fototermolizę) i niszczenie macierzy włosa. Dzięki temu cebulki włosów stają się słabsze, co spowalnia porost włosów. Trwałe usunięcie niechcianego owłosienia wymaga przeprowadzenia kilku zabiegów.

Skuteczność metody zależy od fazy wzrostu włosa (laser działa w fazie anagenu - aktywnego wzrostu), koloru skóry i włosów (wyższa zawartość melaniny wpływa na uzyskiwanie lepszych rezultatów). Należy zaznaczyć, że współczesne depilacje laserowe przy użyciu nowoczesnych laserów diodowych, np. Primelase Excellence, pozwalają uzyskiwać oczekiwane efekty również w przypadku jasnych włosów i jasnej karnacji skóry.

Jak wygląda zabieg przy użyciu lasera do depilacji Primelase Excellence?

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjent odbywa konsultację z wykwalifikowanym specjalistą, który ocenia typ skóry, kolor i strukturę włosów oraz indywidualne potrzeby pacjenta. Na podstawie tych informacji dostosowuje parametry lasera do konkretnego przypadku.

Do zabiegu konieczne jest założenie okularów chroniących oczy (pacjenta i osoby wykonującej zabieg) przed światłem lasera. Następnie głowica przykładana jest do skóry w miejscach, z których pacjent chce się pozbyć nadmiernego owłosienia. Urządzenia, takie jak Primelase Excellence, mają wbudowany system chłodzenia skóry, który niweluje nieprzyjemne doznania podczas zabiegu.

Bezpośrednio po zabiegu zaleca się unikania opalania i korzystania z sauny i basenu.

Wskazania do depilacji laserowej

Zabieg epilacji polecany jest osobom, którym zależy na trwałym usunięciu zbędnego owłosienia z nóg, rąk, pach, okolic bikini, twarzy i innych obszarów ciała, na których pacjent obserwuje nadmierny wzrost włosów. Depilacja laserowa znakomicie sprawdza się w przypadku wrastających włosków i nawracającego zapalenia mieszków włosowych po skorzystaniu z innych metod depilacji (np. golenie, stosowanie kremów, depilacja woskiem). Zabieg polecany jest również osobom z delikatną skórą i niskim progiem bólu.

Ile trwa depilacja laserem?

Czas trwania pojedynczej sesji epilacji laserowej zależy od różnych czynników, przede wszystkim wielkości obszaru zabiegowego i rodzaju urządzenia. Zabieg na niewielkich obszarach, takich jak podbródek czy wąsik trwa zwykle bardzo krótko, nawet 5 minut. Klatka piersiowa, nogi, czy plecy mogą zająć od 20 do 35 minut.

Zalety depilacji laserowej

Trwałe efekty - po kilku sesjach włosy przestają odrastać,
Precyzja - laser umożliwia wycelowania w konkretny obszar skóry,
Szybkość - wiązka lasera działa na wiele mieszków włosowych na określonym obszarze,
Bezbolesność - nowoczesne urządzenia wyposażone są w systemy chłodzące
Redukcja podrażnień - depilacja laserowa jest bardziej przyjazna dla skóry niż np. golenie lub depilacja woskiem.

Na jakich obszarach ciała można przeprowadzać depilację laserową?

Nowoczesne lasery diodowe, takie jak Primelase Excellence znajdują zastosowanie w usuwaniu owłosienia z różnych obszarów ciała u kobiet i mężczyzn. W ofercie kliniki Projekt Skóra w Warszawie znajdują się następujące zabiegi:

⚬ depilacja laserowa miejsc intymnych,
⚬ depilacja laserowa bikini,
⚬ depilacja laserowa twarzy,
⚬ depilacja laserowa pach,
⚬ depilacja laserowa wąsika,
⚬ depilacja laserowa pleców,
⚬ depilacja laserowa nóg,
⚬ depilacja laserowa łydek,
⚬ depilacja laserowa pośladków,
⚬ depilacja laserowa brzucha,
⚬ depilacja okolic brodawek.

Depilacja laserowa - przygotowania do zabiegu

6 miesięcy przed zabiegiem należy odstawić doustną kurację retinoidami,
⚬ Przez miesiąc przed zabiegiem nie wolno wyrywać włosów depilatorem, woskiem i pastą cukrową, należy też zrezygnować z opalania i samoopalaczy,
⚬ Zabieg można wykonać nie wcześniej niż po 3 tygodniach od zakończenia kuracji antybiotykowej,
⚬ Na 2 tygodnie przed depilacją laserową należy przerwać leczenie preparatami światło uwrażliwiającymi, odstawić dziurawiec i nagietek,
Tydzień przed zabiegiem nie należy wykonywać peelingu,
Dzień przed zabiegiem należy gładko ogolić włosy w obszarze zabiegowym.

Zalecenia po zabiegu laserowego usuwania owłosienia przy użyciu Primelase Excellence

Zwykle po zabiegu depilacji laserowej zaleca się unikania:

⚬ ekspozycji skóry na bezpośrednie działanie promieni słonecznych,
⚬ gorących kąpieli i sauny,
⚬ szorowania skóry lub stosowania preparatów o działaniu złuszczającym.

Pacjenci powinni ściśle przestrzegać zaleceń specjalisty od depilacji laserowej.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej (epilacji)

Chociaż epilacja laserowa jest bezpiecznym zabiegiem nie zawsze jest możliwe przeprowadzenie zabiegu. Za przeciwwskazania do zabiegu usuwania włosów za pomocą lasera uznaje się:

⚬ chorobę nowotworową,
⚬ wszczepiony defibrylator lub stymulator serca,
⚬ metalowe implanty,
⚬ zaburzenia krzepnięcia krwi,
⚬ stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi,
⚬ cukrzycę,
⚬ tendencję do powstawania przebarwień lub bliznowców,
⚬ ciążę i okres karmienia piersią,
⚬ zażywanie leków światłouczulających,
⚬ infekcyjne zmiany skórne w miejscu zabiegu,
⚬ bielactwo, łuszczycę, stwardnienie rozsiane,
⚬ świeżą opaleniznę w miejscu depilacji.

Depilacja laserowa - skutki uboczne

Powikłania po zabiegu depilacji laserowej przeprowadzonym w specjalistycznej klinice są niezwykle rzadkie. Wykorzystanie nowoczesnych urządzeń i doświadczenie wykwalifikowanych specjalistów niwelują ryzyko wystąpienia oparzeń. Niekiedy zdarza się, że występuje przejściowe zaczerwienienie i podrażnienie skóry.

Ile kosztuje depilacja laserowa Primelase Excellence - cena zabiegu

Koszt epilacji laserowej przy użyciu Primelase Excellence zależy przede wszystkim od obszaru zabiegowego. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem na stronie kliniki Projekt Skóra w Warszawie.

Depilacja laserowa w Warszawie. Dlaczego warto zdecydować się na zabieg w klinice Projekt Skóra?

W klinice przeprowadza się zabiegi wpływające na poprawę wyglądu i kondycji skóry, a tym samym samopoczucia pacjentów. Dla wielu osób gładkość skóry jest ściśle związana z estetyką, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć skutecznej depilacji laserowej, która pozwala na trwałe usunięcie niechcianych włosków.

Kluczem do sukcesu i spełnienia oczekiwań pacjentów jest wykorzystanie nowoczesnych sprzętów wysokiej jakości oraz doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje personelu. W trakcie konsultacji przed każdym zabiegiem specjaliści z Projekt Skóra przeprowadzają szczegółowy wywiad umożliwiający poznanie potrzeb pacjenta oraz znalezienie ewentualnych przeciwwskazań. To pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa i osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.

Decydując się na depilację laserową w klinice Projekt Skóra w Warszawie możesz mieć pewność, że zabieg zostanie wykonany przy użyciu nowoczesnego urządzenia, a parametry będą w pełni dostosowane do potrzeb Twojej skóry.

Chcesz cieszyć się gładką skórą bez podrażnień? Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jakie efekty możesz uzyskać dzięki epilacji laserowej!

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegów depilacji laserowej (epilacji).

Czy depilacja laserowa boli?

Nie, zabieg może powodować niewielki dyskomfort, ale w porównaniu z innymi metodami, takimi jak depilacja woskiem, czy depilatorem elektrycznym, jest niemal bezbolesny. Dodatkowo laser Primelase Excellence wykorzystywany w klinice Projekt Skóra, został wyposażony w funkcję chłodzenia Crystal Freeze (+ 5°C), która zmniejsza nieprzyjemne doznania.

Efekty depilacji laserowej - jak długo się utrzymują?

Czas utrzymywania się efektów epilacji uzależniony jest przede wszystkim od czynników indywidualnych. Po wykonanej serii zabiegów pacjent może cieszyć się idealnie gładką skórą przez kolejne lata. W razie potrzeby można wykonać zabieg przypominający, który utrwali rezultaty.

Laserowe usuwanie owłosienia - od którego roku życia?

Zabieg depilacji laserowej z powodzeniem może być przeprowadzony u nastolatków od 16. roku życia (za zgodą rodziców).

Czy latem można iść na laser?

Depilacja laserowa może być przeprowadzona latem, wymaga to jednak znacznie większej ochrony ochrony skóry przed promieniami słonecznymi. W tym celu należy stosować kremy z wysokim filtrem UV.

Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Jeśli nie występują przeciwwskazania, a depilacja laserowa wykonywana jest przez specjalistę przy użyciu nowoczesnego sprzętu wysokiej jakości, zabieg uznaje się za całkowicie bezpieczny dla pacjenta.

Czy robiąc depilację laserową uszkadza się tylko mieszek włosowy, czy również okoliczne tkanki?

Mechanizm działania lasera przy depilacji pozwala na selektywne docieranie do mieszków włosowych przy minimalizacji ryzyka uszkodzenia okolicznych tkanek.

Depilacja laserowa w Projekt Skóra w Warszawie

Depilowanie laserowe (epilacja) to zabieg polegający na uszkodzeniu mieszków włosowych za pomocą wiązki światła. Osłabione włosy odrastają znacznie wolniej, a kolejne serie pozwalają uzyskać trwałe efekty. Zabieg przeprowadzony przez specjalistę jest całkowicie bezpieczny dla skóry, dlatego może być powtarzany w określonych odstępach czasowych – w fazie aktywnego wzrostu włosa. Poznaj efekt depilacji laserowej w klinice Projekt Skóra!

depilacja laserowa warszawa
projektskóra

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl