depilacja laserowa

nowoczesny laser do depilacji i usuwania owłosienia

Depilacja laserowa to obecnie najskuteczniejsza metoda usuwania nadmiernego owłosienia. Po przeprowadzeniu serii zabiegów Pacjent może cieszyć się efektem idealnie gładkiej skóry bez powracających włosków. W klinice medycyny estetycznej Projekt Skóra w Warszawie proponujemy epilację nowoczesnym laserem Primelase Excellence.

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

zadzwoń i umów się na zabieg
peelingi

Czas trwania

15 – 60 min

peelingi

Ilość powtórzeń

2 – 4

peelingi

Cena

od 200 zł*

*Aktualne ceny znajdują się w Cenniku. Opublikowana cena nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Laser Primelase Excellence dla kobiet i mężczyzn to sposób na zawstydzające owłosienie

Wskazania:

laser stosujemy w okolice:

Depilacja (epilacja) laserowa - co to?

Zarówno depilacja, jak i epilacja są zabiegami wykorzystywanymi w celu usunięcia zbędnego owłosienia z różnych partii ciała. Warto znać jednak różnicę między tymi dwoma pamięciami. Jest ona związana zarówno ze specyfiką zabiegu, jak i jego efektami.

Epilacja to laserowe usuwanie owłosienia, pozwalające na trwałe pozbycie się włosków i mieszków włosowych. Tradycyjna depilacja umożliwia natomiast krótkotrwałe usunięcie zbędnego owłosienia, przez co zabieg wymaga powtarzania. Depilacja obejmuje zarówno domowe sposoby, jak i zabiegi wykonywane w gabinecie kosmetyczny,

Epilacja laserowa jest najnowocześniejszą metodą usuwania owłosienia z każdego obszaru ciała. Zabieg, dla ułatwienia zamiennie nazywany depilacją, odznacza się wysoką skutecznością i bezpieczeństwem.

Depilacja laserowa pozwala cieszyć się idealnie gładką skórą i brakiem wrastających włosków już po kilku sesjach zabiegowych. Co ważne, to zabieg zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Polecamy go wszystkim poszukującym sposobu na trwałe usunięcie niechcianego owłosienia i wrastających włosków.

Laser Primelase Excellence - skuteczny i komfortowy sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia

Pomocny w osiągnięciu pożądanych efektów depilacji jest wykorzystywany przez nas laser Primelase Excellence. Najwyższa na rynku laserów diodowych moc szczytowa (48000W) gwarantuje doskonałą skuteczność w usuwaniu owłosienia z takich partii ciała, jak pachy, nogi, bikini, plecy, brzuch czy twarz. Laser przynosi oczekiwane efekty również u osób o jasnych włosach.

Laser diodowy hiszpańskiej marki Cocoon Medical Primelase Excellence to:

⚬ użycie aż 4 rodzajów fal - aleksandrytowa (755 nm), diodowa (810 nm), blend (810+940+1060 nm) oraz yagowa (1064 nm)
⚬ praca w dwóch trybach - statycznym (1-3 Hz) i dynamicznym (5-10 Hz),
⚬ nowoczesna technologia USP (Ultra short pulse), pozwalająca na dostarczenie energii w bardzo krótkich impulsach
⚬ innowacyjna funkcja chłodzenia Crystal freeze - dla poprawy komfortu podczas zabiegu

Jak działa laser do depilacji Primelase Excellence?

Depilacja laserowa może być przeprowadzona za pomocą różnego rodzajów lasera - w naszej klinice stosujemy laser diodowy Primelase Excellence. Jego działanie polega na wykorzystaniu zjawiska selektywnej fototermolizy mieszka włosowego.

Laser stosowany w zabiegu epilacji emituje wiązkę światła na wybrany obszar na ciele (stąd też nazwa fotodepilacji). Wiązka ta pochłaniana jest przez melaninę, zawartą w mieszku włosowym. Na skutego tego następuje kumulacja energii cieplnej, co prowadzi do bezpowrotnego zniszczenia cebulki i komórek macierzystych, biorących udział w procesie powstawania nowych włosków.

Depilacji ulegają wyłącznie włosy zawierające odpowiednią ilość melaniny i będące w odpowiedniej fazie wzrostu (etap anagenu).

Dlaczego warto zdecydować się na epilację laserową?

Depilacja laserowa jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów do usuwania owłosienia. Nie bez powodu - to jedyna metoda epilacji, która pozwala na trwałe wyeliminować problem niechcianych włosków. Lasery do depilacji są w pełni skuteczne, komfortowe i bezpieczne w użytkowaniu.

Wiązka lasera Primelase Excellence działa precyzyjnie, docierając do cebulek włosa i niszcząc je bezpowrotnie, bez uszkodzenia okolicznych tkanek. Parametry zabiegowe urządzenia są każdorazowo dobierane do potrzeb Pacjenta. To z kolei przekłada się na znakomite rezultaty, osiągane w serii zabiegów.

Depilacja Primelase – na jakie obszary ciała może być stosowany laser?

Laser diodowy Primelase Excellence znajduje zastosowanie podczas usuwania owłosienia z różnych obszarów ciała. W klinice medycyny estetycznej Projekt Skóra oferujemy następujące zabiegi z zakresu laserowego usuwania owłosienia:

⚬ depilacja laserowa miejsc intymnych
⚬ depilacja laserowa bikini
⚬ depilacja laserowa twarzy
⚬ depilacja laserowa pach
⚬ depilacja laserowa wąsika
⚬ depilacja laserowa pleców
⚬ depilacja laserowa nóg
⚬ depilacja laserowa łydek
⚬ depilacja laserowa pośladków
⚬ depilacja laserowa brzucha
⚬ depilacja okolic brodawek

Wskazania do depilacji laserowej

Zabieg epilacji polecany jest osobom, którym zależy na trwałym usunięciu zbędnego owłosienia z nóg, rąk, pach, okolic bikini, twarzy i innych okolic. Laserowa depilacja znakomicie sprawdza się w przypadku problemu wrastających włosków i nawracającego zapalenia mieszków włosowych. Zabieg polecamy również osobom z delikatną skórą, skłonną do podrażnień po innych sposobach depilacji.

Depilacja laserowa - przeciwwskazania

W niektórych przypadkach przeprowadzenie zabiegu depilacji laserowej jest niestety niemożliwe. Bezwzględnymi przeciwwskazaniami do depilacji laserowej są:

⚬ choroba nowotworowa
⚬ wszczepiony defibrylator lub stymulator serca
⚬ metalowe implanty
⚬ zaburzenia krzepnięcia krwi
⚬ stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi
⚬ cukrzyca
⚬ tendencja do powstawania przebarwień lub bliznowców
⚬ ciąża i karmienie piersią
⚬ zażywanie leków światłouczulających
⚬ opryszczka, zmiany wirusowe lub bakteryjne w miejscu depilacji
⚬ bielactwo, łuszczyca
⚬ aktywna opalenizna w miejscu depilacji
s⚬ twardnienie rozsiane

Przypominamy o konieczności skonsultowania możliwych przeciwwskazań do wykonania depilacji laserowej.

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej Primelase w naszej klinice?

Zabieg poprzedza konsultacja medyczna z kosmetologiem kliniki Projekt Skóra. W jej trakcie dokonujemy kwalifikacji Pacjenta do epilacji - konieczne jest wykluczenie wszelkich przeciwwskazań.
W trakcie zabiegu głowica lasera przykładana jest do obszaru poddawanego depilacji.

Absorpcja ciepła podczas działania na melaninę powoduje niszczenie cebulek włosowych i ich obumieranie. Efekty depilacji laserowej widoczne są już po pierwszym zabiegu.

W celu uzyskania satysfakcjonujących efektów, zalecamy wykonanie serii zabiegów co 4-8 tygodni. Odstępy między zabiegami ustalane są indywidualnie dla każdego Pacjenta przez specjalistę wykonującego epilację.

Postępowanie po zabiegu depilacji laserowej Primelase Excellence

Po zabiegu depilacji laserowej skóra może być podrażniona. Może również pojawić sięobrzęk okołomieszkowy. Objawy te ustępują jednak już po kilku godzinach.

Po zabiegu epilacji Primelase zalecamy przez okres około tygodnia unikanie: gorących kąpieli, korzystania z sauny, wykonywania peelingów oraz innych czynników mogących podrażnić skórę. Przez około miesiąc po zakończonej serii zabiegów nie należy opalać obszaru poddanego depilacji.

Primelase Excellence - ile kosztuje depilacja laserowa w Warszawie? Cennik

Koszt zabiegów depilacji laserowej Primelase Excellence uzależniony jest od poddawanej mu partii ciała i rozległości owłosienia. Zapraszamy do zapoznania się z poglądowym cennikiem epilacji w klinice medycyny estetycznej Projekt Skóra. Zachęcamy również do skorzystania z przygotowanych pakietów zabiegowych.

FAQ – częste pytania o depilację laserową Primelase

Sprawdź poniżej najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Czy depilacja laserowa boli?

Laser Primelase Excellence został wyposażony w funkcję chłodzenia Crystal Freeze (+ 5°C), dzięki której zabieg depilacji jest niemal bezbolesny. Przez niektórych Pacjentów może być odczuwane delikatne pieczenie.

Depilacja laserowa - jak się do niej przygotować?

Przed zabiegiem depilacji laserowej:
⚬ na ok. 6 miesięcy należy odstawić doustną kurację retinoidami,
na miesiąc przed zabiegiem nie wolno wyrywać włosów depilatorem ani woskiem,
⚬ na 2 tygodnie przed depilacją należy przerwać leczenie preparatami światło uwrażliwiającymi
⚬ na ok. 2 tygodnie przed zabiegiem należy odstawić dziurawiec i nagietek,
⚬ ok. miesiąca wcześniej należy zrezygnować z opalania i stosowania preparatów samoopalających,
⚬ kurację antybiotykami należy zakończyć co najmniej 3 tygodnie przed zabiegiem
⚬ na tydzień przed zabiegiem nie należy stosować peelingu
w przeddzień depilacji należy gładko zgolić włosy.

Efekty depilacji laserowej - jak długo się utrzymują?

Czas utrzymywania się efektów epilacji uzależniony jest przede wszystkim od czynników indywidualnych. Po wykonanej serii zabiegów epilacji Pacjent może cieszyć się idealnie gładką skórą przez kolejne lata. W razie potrzeby można wykonać zabieg przypominający, który utrwali rezultaty.

Depilacja laserowa - od ilu lat można ją wykonywać?

Zabieg depilacji laserowej z powodzeniem może być przeprowadzony u nastolatków od 16. roku życia (za zgodą rodziców).

Depilacja laserowa latem - czy jest możliwa?

Depilacja laserowa latem jest wykonywana, wymaga ona jednak znacznie większej dbałości o ochronę miejsca poddanego zabiegowi przed promieniami słonecznymi. W tym celu należy stosować kremy z filtrem UV.

Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Depilacja laserowa to nieinwazyjna metoda usuwania owłosienia, bezpieczne pod warunkiem stosowania zaleceń przedstawionych w trakcie konsultacji przed zabiegiem.

zaufaj nam i pozbądź się wstydliwych włosków na ciele

Depilacja laserowa w Projekt Skóra w Warszawie

Masz dość niechcianego owłosienia? Męczą Cię wrastające włoski? Chcesz cieszyć się idealnie gładką skórą? Umów się na szybką i trwałą depilacją laserową Primelase Excellence w klinice medycyny estetycznej Projekt Skóra!

depilacja laserowa warszawa
projektskóra

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl