Laser Lavieen

efekt „baby face”, który pokochali pacjenci

Laser tulowy Levieen to przełomowa technologia przynosząca spektakularne efekty w leczeniu przebarwień, blizn
i rozstępów oraz w zabiegach odmładzania, po których skóra staje się świetlista, aksamitna i gładka. Odwiedź nas
i przekonaj się o niezwykłych właściwościach lasera tulowego Levieen. Rezultaty zauważalne są już po pierwszym zabiegu!

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

Zadzwoń i umów się na wizytę Zadzwoń i umów się na wizytę
peelingi

Czas trwania

30 min

peelingi

Ilość powtórzeń

1 – 2

peelingi

Cena

1 800PLN* ze znieczuleniem

*Aktualne ceny i oferty znajdują się w Cenniku. Opublikowana cena nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

LASER TULOWY LAVIEEN TO NAJNOWOCZEŚNIEJSZY LASER STOSOWANY M.IN. NA BLIZNY, PRZEBARWIENIA I Rozstępy oraz w zabiegach odmładzających

laser tulowy lavieen warszawa
laser tulowy lavien warszawa

zobacz efekty zabiegu przed i po

laser tulowy lavieen przed i po

Wskazania:

Wskazania:

Wskazania:

Wskazania:

Czym jest laser tulowy Lavieen?

Laser tulowy Lavieen jest najnowszym rodzajem lasera frakcyjnego. Urządzenie gwarantuje nieograniczone możliwości działania. Na tle innych systemów wyróżnia się skutecznością oraz niesamowitą precyzją wiązki laserowej. Źródłem mocy lasera jest tul – unikalny pierwiastek, określany mianem „metali ziem rzadkich”. Lavieen emituje wiązkę światła o długości 1927 nm. Lekarz medycyny estetycznej dostosowuje parametry, tak by zadziałać na różnych poziomach głębokości skóry, w zależności od wskazań zabiegowych.

Na czym polega mechanizm działania lasera tulowego?

Ze względu na długość fali, moc urządzenia oraz możliwość regulacji parametrów Lavieen jako jedyny laser na świecie umożliwia pracę w systemie frakcyjnym, wykorzystując trzy tryby – nieablacyjny, subablacyjny, ablacyjny.

Tryb nieablacyjny – parametry lasera dążą do uzyskania efektu termicznego na poziomie skóry właściwej, co jest początkiem procesu renaturyzacji białek. W rezultacie pozwala osiągnąć wyraźne odmłodzenie skóry. Okres rekonwalescencji w tym przypadku jest bardzo szybki.

Tryb subablacyjny – laser pracując w subablacji, celuje w warstwę pomiędzy skórą właściwą a warstwą rogową naskórka, która ulega kontrolowanemu uszkodzeniu, jednak nie dochodzi w żaden sposób do przerwania ciągłości włókien. Białka pod wpływem działania lasera poddawane są procesom koagulacji i denaturacji, dzięki czemu możliwa jest skuteczna redukcja piegów, leczenie melasmy czy hiperpigmentacji. Okres rekonwalescencji w tym przypadku jest nieco dłuższy – wynosi 2-3 dni.

Tryb ablacyjny warstwa rogowa naskórka zostaje poddana ablacji, a białka ulegają denaturacji. Efektem tego jest głęboka przebudowa komórek skóry. Tryb doskonale sprawdza się w redukcji blizn i rozstępów. Wymaga to najdłuższego okresu rekonwalescencji, chociaż w odróżnieniu innych zabiegów jest ona znacznie krótsza.

Na rynku nie ma obecnie urządzenia, które dałoby się porównać laser tulowy Lavieen. Opatentowany system różni się od laserów CO2 oraz laserów nieablacyjnych, które nie są przystosowane do pracy na głębszych warstwach skóry.
Laser tulowy 1927 nm

Wskazania do zabiegów laserem Lavieen

Laser tulowy Lavieen jest niezastąpionym urządzeniem w kompleksowej terapii odmładzającej. Główne wskazania terapeutyczne to:

⚬ redukcja piegów i plam starczych,
⚬ odmłodzenie skóry,
⚬ redukcja rozszerzonych porów,
⚬ leczenie melasmy/ostudy (przebarwień),
⚬ poprawa wyglądu skóry i ujednolicenie jej kolorytu,
⚬ leczenie rogowacenia słonecznego,
⚬ rewitalizacja skóry okolic oczu,
⚬ redukcja blizn potrądzikowych i rozstępów.

Przeciwwskazania

Chociaż laser frakcyjny Lavieen wyróżnia się bezpieczeństwem zabiegowym, w niektórych przypadkach mogą wystąpić czasowe przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegów. Należą do nich:

⚬ aktywna opryszka,
⚬ okres ciąży i laktacji,
⚬ stany zapalne skóry,
⚬ nieustabilizowana cukrzyca,
⚬ stosowanie niektórych leków – antybiotyki, sterydy,
⚬ stosowanie wybranych ziół – dziurawiec, skrzyp, nagietek,
⚬ niedawne opalanie się oraz używanie samoopalaczy,
⚬ fotodermatozy (choroby skóry, które związane są z nadwrażliwością na promieniowanie UV).

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg laserem Lavieen nie wymaga szczególnych przygotowań. Jednak dla maksymalnego efektu na tydzień przed planowaną procedurą, warto wdrożyć kilka zasad. Należy powstrzymać się od wykonywania intensywnych peelingów i zabiegów złuszczających. Do 3 tygodni przed zabiegiem rekomendowane jest także (po wcześniejszym kontakcie z lekarzem) odstawienie preparatów światłouczulających (zioła, suplementy diety, leki).

Jak przebiega zabieg z wykorzystaniem lasera lutowego Lavieen?

Każdy zabieg w Klinice Projekt Skóra poprzedzony jest konsultacją z lekarzem medycyny estetycznej. Specjalista wyklucza ewentualne przeciwwskazania, a także wspólnie z pacjentem ustala cel zabiegów i dobiera odpowiednie parametry urządzenia. Dla jeszcze lepszego komfortu przed rozpoczęciem procedury na obszar poddany laseroterapii aplikowana jest maść znieczulająca.

Czas gojenia zależy od zastosowanych trybów. Przy łagodnych parametrach po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, co stanowi normalną i pożądaną reakcję. Następnego dnia przybiera szorstką strukturę, może być również widoczny jej lekko ciemniejszy odcień. Pojawia się wówczas lekkie złuszczanie naskórka, wyczuwalne pod palcami tylko podczas mycia. Z dnia na dzień pacjenci obserwują rozjaśnienie kolorytu. Wyższe wartości zabiegowe powodują delikatne strupki, utrzymujące się przez okres od 7 do 14 dni. Laser tulowy Lavieen w większości przypadków daje pożądane efekty już po jednym zabiegu, jednak częstotliwość zawsze ustalana jest indywidualnie. Ostateczne rezultaty obserwuje się po około 8 tygodniach. W tym czasie należy unikać dodatkowych podrażnień i z należytą starannością dbać o właściwe nawilżenie skóry. Wszelkie wskazówki pozabiegowe w naszej Klinice zawsze przekazują naszym Pacjentom opiekującymi się nimi specjaliści.

Jakich efektów można się spodziewać?

Po wykonanej laseroterapii Lavieen Pacjenci osiągają zamierzone efekty i mogą liczyć na następujące rezultaty:

⚬ poprawę jędrności skóry,
⚬ wygładzenie zmarszczek,
⚬ wyrównanie blizn,
⚬ redukcję rozstępów,
⚬ stymulację wzrostu włosów,
⚬ rozjaśnienie kolorytu skóry,
⚬ efekt „baby face” – gładką, miękką i odmłodzoną twarz.

Jeśli zależy Ci na kompleksowej poprawie wyglądu, chcesz pozbyć się nieestetycznych mankamentów i uzyskać efekt odmłodzenia, wybierz zabieg laserem tulowym Lavieen w Klinice Projekt Skóra. Satysfakcja Pacjentów jest naszym priorytetem. To dzięki temu Pacjenci z Warszawy i okolic zyskują pewność, że zaproponowana przez nas terapia przyniesie oczekiwane rezultaty. Postaw na profesjonalizm i doświadczenie, zapraszamy na konsultację!

Umów się na zabieg z użyciem lasera tulowego Lavieen

Klinika Projekt Skóra w Warszawie to miejsce, w którym z pomocą naszych doświadczonych specjalistów osiągniesz zamierzony cel. Korzystamy z nowatorskich rozwiązań, oferując swoim Pacjentom wiele kompleksowych terapii. Obecnie do grona naszych sprzętów dołączył laser tulowy Lavieen, który cieszy się rosnącą popularnością.

laser lavieen warszawa
klinika projekt skóra warszawa

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl

poznaj cenę zabiegów

cennik