wolumetria policzków

modelowanie twarzy i kości policzkowych kwasem hialuronowym

Wolumetria policzków to zabieg pozwalający na modelowanie kości policzkowych oraz przywrócenie twarzy naturalnego i młodszego wyglądu. Wypełnianie policzków kwasem hialuronowym to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób marzących o odzyskaniu dawnego owalu twarzy lub nadaniu jej nowego, wymarzonego wyglądu.

Wolumetria kości policzkowych jest wykonywana z użyciem preparatów na bazie kwasu hialuronowego, które nie tylko mogą zniwelować problem zapadniętych policzków, ale również zmienić nieco rysy twarzy, zmniejszyć widoczność zmarszczek oraz przywrócić skórze właściwe nawilżenie, jędrność, blask i promienny wygląd.

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

Zadzwoń i umów się na wizytę
peelingi

Czas trwania

30 – 60 min

peelingi

Ilość zabiegów

1

peelingi

Cena

1 300zł*

*Aktualne ceny znajdują się w Cenniku. Opublikowana cena nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

WOLUMETRIA POLICZKÓW PRZED I PO — ZOBACZ EFEKTY ZABIEGU Z UŻYCIEM KWASU HIALURONOWEGO

wolumetria policzków przed i po
wolumetria policzków przed i po

Chcesz zobaczyć efekty zabiegów naszych Dermatologów odwiedź nas na Instagramie

ZMAGASZ SIĘ Z PROBLEMEM OPADAJĄCYCH POLICZKÓW I CHCESZ ODZYSKAĆ WŁAŚCIWY OWAL TWARZY? ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM I SPRAWDŹ, JAK DZIAŁA WOLUMETRIA POLICZKÓW!

Wskazania:

Wskazania:

POZNAJ PROPONOWANE PRZEZ NAS METODY modelowania policzków i kości policzkowych

Kwas hialuronowy

nici liftingujące PDO warszawa

Nici liftingujące PDO

zabieg hifu warszawa

HIFU

Holistyczna pielęgnacja

Stymulatory tkankowe

CHCESZ, ŻEBY TWOJE KOŚCI POLICZKOWE BYŁY BARDZIEJ WIDOCZNE I JEDNOCZEŚNIE WYGLĄDAŁY NATURALNIE? DOWIEDZ SIĘ, JAKIE MOŻLIWOŚCI DAJE MODELOWANIE POLICZKÓW KWASEM HIALURONOWYM!

Wolumetria policzków — zmiana kształtu policzków bez użycia skalpela

Naturalny kwas hialuronowy zapewnia skórze właściwe nawilżenie do 25. roku życia. Później jego poziom zaczyna się obniżać, co wpływa na stopniowe pogarszanie się kondycji skóry, utratę jędrności i elastyczności. Pojawiają się zmarszczki, bruzdy nosowo-wargowe, a przemieszczanie się tłuszczowej tkanki podskórnej powoduje opadanie policzków i zmianę owalu twarzy.
Po 40. roku życia efekty starzenia się skóry nabierają wyrazistości, co może wpływać na pogorszenie nastroju.

Wolumetria policzków w klinice Projekt Skóra w Warszawie pozwala na uniesienie policzków i redukcję zmarszczek, a dodatkowo zapewnia optymalne nawilżenie i świeży wygląd.

Wolumetria kości policzkowych przy użyciu kwasu hialuronowego pozwala również na modelowanie policzków w przypadku niezadowolenia z ich naturalnego kształtu, dlatego może być przeprowadzona u pacjentów, których nie dotyczą jeszcze efekty starzenia.

Co to jest wolumetria policzków?

Wolumetria policzków to popularny zabieg medycyny estetycznej, wykorzystujący właściwości kwasu hialuronowego w celu zwiększenia objętości policzków, zmiany lub przywrócenia ich kształtu i nadania im młodzieńczego wyglądu.

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry, odpowiadającym za jej nawilżenie i elastyczność. Wstrzyknięcie substancji w konkretne obszary twarzy zapewnia tzw. lifting wolumetryczny i umożliwia m.in. wypełnienie policzków i modelowanie kości policzkowych (wolumetrię policzków).

Na czym polega zabieg wolumetrii policzków?

Zabieg wolumetrii policzków polega na precyzyjnym wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w obszar policzków, w celu uzyskania pożądanej objętości, konturu i poprawy owalu twarzy. Zabieg przeprowadzany jest przez lekarza medycyny estetycznej, który w zależności od potrzeb skóry i oczekiwań pacjenta dobiera odpowiedni preparat i właściwą dawkę.

Jak wyglądają policzki po wolumetrii?

Wypełnienie policzków kwasem hialuronowym zapewnia im prawidłowe nawilżenie, co wpływa na widoczną poprawę wyglądu skóry. Policzki stają się pełniejsze, jędrne i wyraźnie uniesione. Uzyskuje się również efekt redukcji zmarszczek.

Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym pozwala na modelowanie policzków, nadanie im nowego kształtu, zlikwidowanie asymetrii i przywrócenie owalu twarzy. Policzki odzyskują dawne kontury (lub zyskują nowe), a twarz nabiera właściwych proporcji i harmonijnego wyglądu.

Efekty zabiegu:
⚬ poprawa objętości policzków,
⚬ nadanie wyrazistszych konturów twarzy,
⚬ poprawa symetrii,
⚬ odmłodzenie i odświeżenie wyglądu,
⚬ redukcja zmarszczek,
⚬ naturalny wygląd bez efektu "maski".

Wskazania do modelowania policzków

Wolumetrię policzków zaleca się w przypadku:

⚬ utraty objętości policzków lub zapadniętych kości policzkowych — z wiekiem podskórna tkanka tłuszczowa zaczyna się przesuwać z policzków w kierunku żuchwy,
⚬ utrata owalu twarzy,
⚬ konieczności konturowania twarzy — zdefiniowania jej kształtów i właściwych proporcji,
⚬ asymetrii policzków,
⚬ dysproporcji twarzy.

Przeciwwskazania do wolumetrii policzków

Przed przystąpieniem do zabiegu modelowania policzków konieczne jest odbycie konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej, w celu ustalenia, czy nie występują przeciwwskazania do jego przeprowadzenia. Można wśród nich wyróżnić:

⚬ uczulenie na kwas hialuronowy lub inny składnik preparatu,
⚬ skłonność do powstawania blizn przerostowych,
⚬ cukrzycę,
⚬ niektóre choroby autoimmunologiczne,
⚬ problemy z krzepliwością krwi,
⚬ ogólne infekcje,
⚬ stany zapalne skóry w obszarze zabiegowym,
⚬ choroby nowotworowe,
⚬ ciążę i laktację.

Wolumetria policzków — skutki uboczne

Zabieg wolumetrii policzków przy użyciu kwasu hialuronowego wiąże się z niewielkim ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych. Zazwyczaj mają charakter krótkotrwały i ustępują samoistnie.

Wśród możliwych skutków ubocznych w obrębie twarzy, powstałych po modelowaniu kości policzkowych wymienia się przede wszystkim:
⚬ zasinienie lub krwiaki,
⚬ zaczerwienienie,
⚬ delikatny obrzęk,
⚬ dyskomfort (napięcie, pieczenie),
⚬ reakcje alergiczne.

Wolumetria policzków — cena

Całkowity koszt zabiegu zależy od rodzaju i objętości preparatu z kwasem hialuronowym. Ceny w klinice Projekt Skóra w Warszawie rozpoczynają się od 1300 zł.

Wolumetria policzków w klinice Projekt Skóra w Warszawie. Dlaczego warto?

Klinika Projekt Skóra w Warszawie to zespół wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie medycyny estetycznej.Oferujemy indywidualne podejście do potrzeb skóry, oczekiwań i możliwości każdego pacjenta, a nasi specjaliści świadczą usługi na najwyższym poziomie.

Wiemy, że zmiany starzeniowe w obrębie twarzy mogą wpływać na ogólne samopoczucie. Rozumiemy również, że można być niezadowolonym z naturalnego wyglądu, zanim jeszcze zmarszczki staną się widoczne.

Chcesz zmienić kształt policzków lub przywrócić skórze młody wygląd? Zadzwoń, zapytaj o efekty wolumetrii twarzy i jeszcze dziś umów się na wizytę konsultacyjną.

FAQ - pytania i odpowiedzi na temat wolumetrii policzków

Sprawdź najpopularniejsze pytania i odpowiedzi.

Czy jest metoda, która umożliwia wymodelowanie policzków bez ingerencji chirurga?

Taki efekt zapewnia wyłącznie wolumetria. Policzki zyskują nowy lub odzyskują dawny kształt. Stają się wyraźnie wygładzone i jędrne, a skóra twarzy uzyskuje promienny i zdrowy wygląd.

Korzyści wolumetrii policzków — na jakie efekty można liczyć przy modelowaniu kości policzkowych?

Wolumetria policzków to zabieg pozwalający na modelowanie kości policzkowych, wypełnienie asymetrii i przywrócenie naturalnego kształtu twarzy. Wśród głównych efektów, które można dzięki niemu uzyskać, wymienia się przede wszystkim zmianę kształtu policzków, poprawę ich objętości i konturów oraz redukcję zmarszczek i widocznych linii. Skóra po zabiegu jest odpowiednio nawilżona, co pozwala również na nadanie jej zdrowego i promiennego wyglądu.

W jaki sposób kwas hialuronowy wymodeluje policzki?

Zabieg wolumetrii policzków wykorzystuje właściwości kwasu hialuronowego. Preparat wypełnia tkankę podskórną, co pozwala na dodanie objętości, uzyskanie pożądanego kształtu i konturów twarzy.

Efekty pojawiają się niemal natychmiast, a w przypadku zastosowania kwasu hialuronowego o dużej gęstości możliwe jest ich utrzymanie nawet do 18 miesięcy!

Czy kwas hialuronowy stosowany przy wolumetrii policzków jest bezpieczny dla zdrowia?

Kwas hialuronowy wykorzystywany w klinice Projekt Skóra w Warszawie jest w pełni biokompatybilny z organizmem, dzięki czemu minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych i zapewnia naturalny wygląd policzków. Wolumetria policzków przy użyciu kwasu hialuronowego to bezpieczny i skuteczny sposób na ich wymodelowanie.

Ile kosztuje wolumetria policzków (podniesienie policzków)?

Cena zabiegu zależy od rodzaju i ilości preparatu potrzebnego do uzyskania oczekiwanych efektów. 1 ml kwasu hialuronowego w klinice Projekt Skóra w Warszawie kosztuje 1300 zł.

Modelowanie kości policzkowych w Warszawie

Wolumetria policzków przy użyciu kwasu hialuronowego pozwala na nadanie twarzy nowego wyglądu i nie wymaga długiej rekonwalescencji. Zabieg w klinice Projekt Skóra trwa zwykle 30-60 minut, a efekty utrzymują się do 18 miesięcy! Zaufaj naszym specjalistom od wolumetrii policzków.

 

wolumetria policzków warszawa
klinika projekt skóra warszawa

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl