kwas hialuronowy

Kompleksowe zabiegi z kwasem hialuronowym
Zespół z wieloletnim doświadczeniem klinicznym

Popularne zabiegi

zabiegi z kwasem hialuronowym

botoks na twarz warszawa

WOLUMETRIA TWARZY

NIECHIRURGICZNY LIFTING

Redukcja fałd nosowo-wargowych

WYPEŁNIANIE BRUZD NOSOWO-WARGOWYCH

KWASEM HIALURONOWYM

kępki żółte gdzie mogą występować

REDUKCJA CIENI POD OCZAMI

WYPEŁNIANIE DOLINY ŁEZ

cena za zabieg botoksem

MODELOWANIE BRODY

KWASEM HIALURONOWYM

efekty wolumetria twarzy

MODELOWANIE ŻUCHWY

KWASEM HIALURONOWYM

botoks na twarz warszawa

KOREKTA NOSA

KWASEM HIALURONOWYM

PROFHILO

PROFHILO

REGENERACJA SKÓRY

czy skóra uzależnia się od botoksu

WYPEŁNIANIE SKRONI

KWASEM HIALURONOWYM

leczenie wyglądu skóry warszawa

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK PALACZA

KWASEM HIALURONOWYM

usuwanie zmarszczek botoksem warszawa

ROZPUSZCZANIE KWASU HIALURONOWEGO

HIALURONIDAZA

kwas hialuronowy JAKO WYPEŁNIACZ

zabieg z kwasem hialuronowym warszawa

Kwas hialuronowy jest niewątpliwie jednym z podstawowych preparatów stosowanych w dermatologii estetycznej.

Zabiegi z zastosowaniem wypełniacza przeprowadzamy w naszej Klinice w przypadku uzupełnienia / wypełnienia zmarszczek, korekty ust czy nosa, poprawienia owalu twarzy i przywrócenia jej młodego i zdrowego wyglądu.

Po ocenie skóry i kształtu twarzy oraz poznaniu potrzeb pacjenta dobierzemy odpowiedni dla Państwa zabieg.

 

za pomocą kwasu hialuronowego możesz pozbyć się zmarszczek i przywrócić skórze jej naturalny blask

Dlaczego potrzebujesz wypełniacza

iconZabiegi z kwasem hialuronowym (wypełniaczem) stosujemy w celu wypełnienia zmarszczek, modelowania twarzy, wolumetrii policzków, powiększenia ust, poprawy owalu twarzy.

iconZabiegi z użyciem wypełniacza (kwasu hialuronowego) przynoszą bardzo szybką poprawę wyglądu.

iconSkóra uzyskuje utraconą sprężystość i gładkość. Już bezpośrednio po zabiegu z użyciem wypełniacza, większość bruzd i wiotkość skóry znika, a efekty utrzymują się długie miesiące.

iconTwoja skóra i ciało traci 50% kwasu hialuronowego na przestrzeni 25 a 50 roku życia. 

iconKwas hialuronowy jest podstawowym budulcem macierzy zewnątrzkomórkowej, która utrzymuje turgor tkanek, czyli ich elastyczność i sprężystość. 

Projekt skora kwas hialuronowy

Każdy z nas jest wyjątkowy, dlatego do każdego przypadku podchodzimy bardzo indywidualnie. Nasza filozofia dbania o skórę daje gwarancję zadowalających i długotrwałych rezultatów po rekomendowanych zabiegach. Nasi specjaliści czekają na spotkanie z Państwem by kompleksowo zająć się Państwa problemem i ustalić indywidualny plan terapii.

klinika medycyny estetycznej warszawa

Wiele możliwości zastosowania kwasu hialuronowego

Coraz szerzej rozpowszechnione zabiegi dermatologii estetycznej z użyciem wypełniaczy, czyli preparatów kwasu hialuronowego stały się nieodzownym narzędziem w walce z przedwcześnie starzejącą się skórą.

Służą do rewitalizacji skóry, jej odnowie, wzmacniają procesy regeneracyjne. W efekcie skóra staje się ponownie sprężysta i jędrna.

Zabiegi rewitalizacyjne najczęściej przeprowadzane są w obrębie skóry twarzy, szyi, dekoltu i rąk, niemniej każda inna lokalizacja może wymagać odżywczego bodźca – nic dziwnego, że wykorzystanie kwasu hialuronowego do poprawy stanu cery jest tak popularne. Najczęstsze zastosowanie kwasu hialuronowego do efektywnego pozbycia się zmarszczek i bruzd to wypełnianie nim tych niedoskonałości poprzez wstrzykiwanie kwasu do głębokich warstw naskórka.

Kwas hialuronowy wykorzystuje się przede wszystkim w korekcji estetycznej twarzy. Jest to cała gama zabiegów mająca na celu modelowanie konturów twarzy, modelowanie ust, spłycenie zmarszczek i bruzd, efekt liftingujący oraz odbudowę utraconej objętości tkanek miękkich twarzy. W zależności od parametrów danego preparatu kwas hialuronowy utrzymuje się w tkankach z różną długością, przeciętnie kilka do kilkunastu miesięcy.

 

 

Wskazania do zabiegów

 • powiększenie ust, modelowanie ust,
 • zanik czerwieni wargowej spowodowany procesami starzenia,
 • wypełnienie zmarszczek palacza (drobnych zmarszczek wokół ust),
 • podniesienie kącika ust,
 • modelowanie owalu twarzy,
 • wolumetria twarzy
 • modelowanie policzków,
 • wypełnianie fałdów marionetki, nosowo-wargowych,
 • rewitalizacja i głębokie nawilżenie skóry,
 • modelowanie brody,
 • niwelowanie cieni pod oczami,
 • niwelowanie drobnych i głębszych zmarszczek. 
usuwanie rumienia na twarzy warszawa
co to jest wypełniacz / kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest podstawowym budulcem naszych tkanek. W dużych ilościach znajduje się w szklistce oka, chrząstce czy właśnie w skórze.

Ma niesamowitą zdolność wiązania wody, i co za tym idzie, utrzymania nawilżenia w obrębie skóry, wykazuje także aktywność przeciw wolnym rodnikom.

Wypełniacz to preparat kwasu hialuronowego, który podległ stabilizacji by zintegrować się z tkanką i pozostać w niej przez długie miesiące. Preparat podlega powolnemu procesowi wchłaniania by po wielu miesiącach zniknąć z naszej skóry.

co się dzieje z kwasem hialuronowym na przestrzeni lat

Wraz z biegiem lat systematycznie ubywa go z organizmu, a wraz z utratą kwasu hialuronowego skóra traci elastyczność, staje się wiotka i pomarszczona. Mechanizmy regeneracji skóry także przestają być wydolne z racji procesów naturalnego biologicznego starzenia.

Do tego czynniki zewnętrzne jak promieniowanie słoneczne, i nie chodzi tu tylko o UV, czy smog, który nas otacza w miastach, znacząco obniżają jakość skóry. Samoistnie, bez pomocy, skóra nie jest w stanie skutecznie przeciwdziałać negatywnym skutkom i przedwcześnie się starzeje wraz ze wszystkimi tego konsekwencjami.

Podstawowe informacje

Przygotowanie do zabiegu

Z uwagi, że Twoje dobro i bezpieczeństwo jest nadrzędne, zabieg jest zawsze poprzedzony konsultacją medyczną. Nasi specjaliści dobiorą indywidualnie terapie, które według nas spełnią Twoje oczekiwania. Wierzymy, że działania prewencyjne są najlepsze.

O skórę należy dbać systematycznie, tak jak i o zęby. Stąd szczegółowo omówimy i wyjaśnimy zasadę działania i przebieg proponowanych zabiegów.

Pamiętaj by nie przyjmować aspiryny i jej pochodnych w dniu zabiegu. Powstrzymaj się również od palenia tytoniu. Poprosimy Cię także o przybycie minimum 30 minut przed planowanym terminem zabiegu z uwagi na znieczulenie miejscowe w formie kremu, które Ci zaproponujemy dla Twojego komfortu.

Przebieg zabiegu

Skóra zostanie przygotowana poprzez oczyszczenie z resztek makijażu i odkażona. Zabieg trwa zwykle 15 – 30 minut. Preparat zostanie podany w zależności od wskazań igłą lub kaniulą.

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, lekko obrzęknięta, nadwrażliwa a nawet bolesna w miejscu wkłucia. Objawy te znikają przeważnie w ciągu kilku – kilkunastu godzin, okazjonalnie mogą utrzymywać się do 2-3 dni.

Mogą pojawić się tzw. wynaczynienia krwi, innymi słowy siniaki, które będą się stopniowo wchłaniać. Zalecamy w takich przypadkach stosowanie preparatów przyspieszających wchłanianie wynaczynienia.

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu możesz spokojnie powrócić do swojej codziennej aktywności, a rekonwalescencja nie jest konieczna. Z uwagi na wkłucia i właściwości kwasu hialuronowego zalecamy:

– unikanie dotykania, uciskania i masowania miejsc iniekcji,
– unikanie sauny i innych zabiegów rozgrzewających oraz silnego nasłonecznienia przez kilka dni po.

Przeciwwskazania do zabiegów
 • okres ciąży i karmienia,
 • aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegu (np. aktywna opryszczka wargowa),
 • alergia na kwas hialuronowy,
 • niektóre choroby: nieunormowana cukrzyca, choroby z autoimmunizacji, przebycie choroby nowotworowej w ciągu ostatnich 5 lat,
 • nadwrażliwość na substancje zawarte w wypełniaczu i środki znieczulające.

 

Warto wiedzieć

Iniekcje wykonywane są przez odpowiednio wyszkolonego lekarza. Podawany preparat może zawierać substancję znieczulającą.

Czas utrzymywania się tzw. wypełniacza uzależniony jest od wielu czynników, jak: wiek, kondycja skóry, styl życia i ogólny stan zdrowia pacjenta, a przede wszystkim od zastosowanego preparatu.

profesjonalne preparaty znanych marek

Preparaty kwasu hialuronowego, które wykorzystujemy w Klinice Projekt Skóra posiadają specjalistyczne certyfikaty i atesty, co zapewnia bezpieczeństwo zabiegu. W trosce o Państwa zdrowie dbamy o sterylność zabiegu i jakość produktów, gdyż wierzymy, że ma to kluczowe znaczenie dla przeprowadzanego zabiegu. 

CENA ZABIEGU

 

Usta (konturowanie, nawilżanie, dodawanie objętości) – 1 ml

1 200 zł

Wolumetria twarzy – modelowanie – 1 ml

1 200 zł

Wypełnianie bruzd nosowo wargowych / linii marionetki

1 200 zł

Dolina łez

1 200 zł

*cena uzależniona od rodzaju i ilości preparatu
W przypadku produktów w technologii Vycross koszt zabiegu + 10% .
Pracujemy na certyfikowanych produktach znanych i cenionych firm, w tym Restylane, Juvaderm, Teoxane, Croma Pharma