kwas hialuronowy

Wykonujemy kompleksowe zabiegi wolumetryczne z kwasem hialuronowym.
Jeżeli bezpieczeństwo i uzyskanie naturalnych efektów są twoim priorytetem,
to Klinika Dermatologii Estetycznej Projekt Skóra jest miejscem dla Ciebie.
Nasz zespół tworzą Dermatolodzy – specjalizujący się w medycynie estetyczne,
którzy zadbają o zdrowie i piękno Twojej skóry.

POPRAWA OWALU I PROPORCJI TWARZY NAJPOPULARNIEJSZE ZABIEGI Z UŻYCIEM KWASU HIALURONOWEGO

Wolumetria Twarzy

kwas hialuronowy JAKO WYPEŁNIACZ

zabieg z kwasem hialuronowym warszawa

Kwas hialuronowy jest niewątpliwie jednym z podstawowych preparatów stosowanych w dermatologii estetycznej.

Zabiegi z zastosowaniem wypełniacza przeprowadzamy w naszej Klinice w przypadku uzupełnienia / wypełnienia zmarszczek, korekty ust czy nosa, poprawienia owalu twarzy i przywrócenia jej młodego i zdrowego wyglądu.

Po ocenie skóry i kształtu twarzy oraz poznaniu potrzeb pacjenta dobierzemy odpowiedni dla Państwa zabieg.

 

za pomocą kwasu hialuronowego możesz pozbyć się zmarszczek i przywrócić skórze jej naturalny blask

Dlaczego potrzebujesz wypełniacza

icon Zabiegi z kwasem hialuronowym (wypełniaczem) stosujemy w celu wypełnienia zmarszczek, modelowania twarzy, wolumetrii policzków, powiększenia ust, poprawy owalu twarzy.

icon Zabiegi z użyciem wypełniacza (kwasu hialuronowego) przynoszą bardzo szybką poprawę wyglądu.

icon Skóra uzyskuje utraconą sprężystość i gładkość. Już bezpośrednio po zabiegu z użyciem wypełniacza, większość bruzd i wiotkość skóry znika, a efekty utrzymują się długie miesiące.

icon Twoja skóra i ciało traci 50% kwasu hialuronowego na przestrzeni 25 a 50 roku życia. 

icon Kwas hialuronowy jest podstawowym budulcem macierzy zewnątrzkomórkowej, która utrzymuje turgor tkanek, czyli ich elastyczność i sprężystość. 

Projekt skora kwas hialuronowy

Każdy z nas jest wyjątkowy, dlatego do każdego przypadku podchodzimy bardzo indywidualnie. Nasza filozofia dbania o skórę daje gwarancję zadowalających i długotrwałych rezultatów po rekomendowanych zabiegach. Nasi specjaliści czekają na spotkanie z Państwem by kompleksowo zająć się Państwa problemem i ustalić indywidualny plan terapii.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ ON-LIN LUB TELEFONICZNIE
klinika medycyny estetycznej warszawa

Wiele możliwości zastosowania kwasu hialuronowego

Coraz szerzej rozpowszechnione zabiegi dermatologii estetycznej z użyciem wypełniaczy, czyli preparatów kwasu hialuronowego stały się nieodzownym narzędziem w walce z przedwcześnie starzejącą się skórą.

Służą do rewitalizacji skóry, jej odnowie, wzmacniają procesy regeneracyjne. W efekcie skóra staje się ponownie sprężysta i jędrna.

Zabiegi rewitalizacyjne najczęściej przeprowadzane są w obrębie skóry twarzy, szyi, dekoltu i rąk, niemniej każda inna lokalizacja może wymagać odżywczego bodźca – nic dziwnego, że wykorzystanie kwasu hialuronowego do poprawy stanu cery jest tak popularne. Najczęstsze zastosowanie kwasu hialuronowego do efektywnego pozbycia się zmarszczek i bruzd to wypełnianie nim tych niedoskonałości poprzez wstrzykiwanie kwasu do głębokich warstw naskórka.

Kwas hialuronowy wykorzystuje się przede wszystkim w korekcji estetycznej twarzy. Jest to cała gama zabiegów mająca na celu modelowanie konturów twarzy, modelowanie ust, spłycenie zmarszczek i bruzd, efekt liftingujący oraz odbudowę utraconej objętości tkanek miękkich twarzy. W zależności od parametrów danego preparatu kwas hialuronowy utrzymuje się w tkankach z różną długością, przeciętnie kilka do kilkunastu miesięcy.

 

 

Wskazania do zabiegów

 • powiększenie ust, modelowanie ust,
 • zanik czerwieni wargowej spowodowany procesami starzenia,
 • wypełnienie zmarszczek palacza (drobnych zmarszczek wokół ust),
 • podniesienie kącika ust,
 • modelowanie owalu twarzy,
 • wolumetria twarzy
 • modelowanie policzków,
 • wypełnianie fałdów marionetki, nosowo-wargowych,
 • rewitalizacja i głębokie nawilżenie skóry,
 • modelowanie brody,
 • niwelowanie cieni pod oczami,
 • niwelowanie drobnych i głębszych zmarszczek. 
usuwanie rumienia na twarzy warszawa
co to jest wypełniacz / kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest podstawowym budulcem naszych tkanek. W dużych ilościach znajduje się w szklistce oka, chrząstce czy właśnie w skórze.

Ma niesamowitą zdolność wiązania wody, i co za tym idzie, utrzymania nawilżenia w obrębie skóry, wykazuje także aktywność przeciw wolnym rodnikom.

Wypełniacz to preparat kwasu hialuronowego, który podległ stabilizacji by zintegrować się z tkanką i pozostać w niej przez długie miesiące. Preparat podlega powolnemu procesowi wchłaniania by po wielu miesiącach zniknąć z naszej skóry.

co się dzieje z kwasem hialuronowym na przestrzeni lat

Wraz z biegiem lat systematycznie ubywa go z organizmu, a wraz z utratą kwasu hialuronowego skóra traci elastyczność, staje się wiotka i pomarszczona. Mechanizmy regeneracji skóry także przestają być wydolne z racji procesów naturalnego biologicznego starzenia.

Do tego czynniki zewnętrzne jak promieniowanie słoneczne, i nie chodzi tu tylko o UV, czy smog, który nas otacza w miastach, znacząco obniżają jakość skóry. Samoistnie, bez pomocy, skóra nie jest w stanie skutecznie przeciwdziałać negatywnym skutkom i przedwcześnie się starzeje wraz ze wszystkimi tego konsekwencjami.

Podstawowe informacje

Przygotowanie do zabiegu

Z uwagi, że Twoje dobro i bezpieczeństwo jest nadrzędne, zabieg jest zawsze poprzedzony konsultacją medyczną. Nasi specjaliści dobiorą indywidualnie terapie, które według nas spełnią Twoje oczekiwania. Wierzymy, że działania prewencyjne są najlepsze.

O skórę należy dbać systematycznie, tak jak i o zęby. Stąd szczegółowo omówimy i wyjaśnimy zasadę działania i przebieg proponowanych zabiegów.

Pamiętaj by nie przyjmować aspiryny i jej pochodnych w dniu zabiegu. Powstrzymaj się również od palenia tytoniu. Poprosimy Cię także o przybycie minimum 30 minut przed planowanym terminem zabiegu z uwagi na znieczulenie miejscowe w formie kremu, które Ci zaproponujemy dla Twojego komfortu.

Przebieg zabiegu

Skóra zostanie przygotowana poprzez oczyszczenie z resztek makijażu i odkażona. Zabieg trwa zwykle 15 – 30 minut. Preparat zostanie podany w zależności od wskazań igłą lub kaniulą.

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, lekko obrzęknięta, nadwrażliwa a nawet bolesna w miejscu wkłucia. Objawy te znikają przeważnie w ciągu kilku – kilkunastu godzin, okazjonalnie mogą utrzymywać się do 2-3 dni.

Mogą pojawić się tzw. wynaczynienia krwi, innymi słowy siniaki, które będą się stopniowo wchłaniać. Zalecamy w takich przypadkach stosowanie preparatów przyspieszających wchłanianie wynaczynienia.

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu możesz spokojnie powrócić do swojej codziennej aktywności, a rekonwalescencja nie jest konieczna. Z uwagi na wkłucia i właściwości kwasu hialuronowego zalecamy:

– unikanie dotykania, uciskania i masowania miejsc iniekcji,
– unikanie sauny i innych zabiegów rozgrzewających oraz silnego nasłonecznienia przez kilka dni po.

Przeciwwskazania do zabiegów
 • okres ciąży i karmienia,
 • aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegu (np. aktywna opryszczka wargowa),
 • alergia na kwas hialuronowy,
 • niektóre choroby: nieunormowana cukrzyca, choroby z autoimmunizacji, przebycie choroby nowotworowej w ciągu ostatnich 5 lat,
 • nadwrażliwość na substancje zawarte w wypełniaczu i środki znieczulające.

 

Warto wiedzieć

Iniekcje wykonywane są przez odpowiednio wyszkolonego lekarza. Podawany preparat może zawierać substancję znieczulającą.

Czas utrzymywania się tzw. wypełniacza uzależniony jest od wielu czynników, jak: wiek, kondycja skóry, styl życia i ogólny stan zdrowia pacjenta, a przede wszystkim od zastosowanego preparatu.

profesjonalne preparaty znanych marek

Preparaty kwasu hialuronowego, które wykorzystujemy w Klinice Projekt Skóra posiadają specjalistyczne certyfikaty i atesty, co zapewnia bezpieczeństwo zabiegu. W trosce o Państwa zdrowie dbamy o sterylność zabiegu i jakość produktów, gdyż wierzymy, że ma to kluczowe znaczenie dla przeprowadzanego zabiegu. 

CENA ZABIEGU

Aktualne ceny znajdują się w cenniku – kliknij poniżej