Zaffiro

termolifting i ujędrnienie skóry

Z czasem skóra przestaje być jędrna i elastyczna, a często również szarzeje i traci blask. Procesy starzeniowe, gwałtowne chudnięcie, zmiany hormonalne lub styl życia mogą niekorzystnie wpływać na kondycję skóry i jej wygląd ogólny, a to może prowadzić do obniżenia nastroju. Na szczęście z pomocą przychodzi Zaffiro!.

Termolifting Zaffiro to innowacyjny zabieg, który łączy działanie podczerwieni i peelingu wodnego. Wykorzystanie specjalistycznego urządzenia zapewnia natychmiastową poprawę wyglądu skóry, nadając jej młodszy wygląd i blask. Zaffiro zapewnia skuteczne nawilżenie, odżywienie i ujędrnienie skóry, a jednocześnie jest bezinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji.

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

Zadzwoń i umów się na wizytę
peelingi

Czas trwania

20 – 60 min

peelingi

Ilość zabiegów

1 – 5

peelingi

Cena

od 750 zł*

*Aktualne ceny znajdują się w Cenniku. Opublikowana cena nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

ZAFFIRO PRZED I PO - ZOBACZ EFEKTY ZABIEGU

laserowe zamykanie naczynek efekt zabiegu przed i po
laserowe zamykanie naczynek przed i po

NIE CHCESZ WIDZIEĆ EFEKTÓW PROCESU STARZENIA SKÓRY, A OPADAJĄCE POLICZKI PSUJĄ CI NASTRÓJ? ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM OD POPRAWY KONDYCJI SKÓRY I CIESZ SIĘ Z MŁODSZEGO WYGLĄDU!

zaffiro na uda
zaffiro na ręce

Chcesz zobaczyć efekty zabiegów naszych Dermatologów odwiedź nas na Instagramie

Wskazania:

Wskazania:

MARZY CI SIĘ LIFTING SKÓRY, ALE BOISZ SIĘ IGIEŁ, ZABIEGÓW I DŁUGIEGO OKRESU REKONWALESCENCJI? DOWIEDZ SIĘ, CZYM JEST BEZINWAZYJNY TERMOLIFTING ZAFFIRO!

Zaffiro - termolifting

Termolifting Zaffiro to zabieg oparty na działaniu podczerwieni i peelingu wodnego, który wpływa na poprawę wyglądu i napięcia skóry. Zastosowanie innowacyjnej technologii, opartej na specjalnie dobranej długości fali światła podczerwonego IR, stymuluje komórki skóry właściwej, dlatego wpływa na odzyskanie naturalnej jędrności i elastyczności, poprawia owal twarzy i wygładza zmarszczki. Bezinwazyjny termolifting można zastosować na różnych partiach twarzy i ciała, likwidując oznaki starzenia i poprawiając elastyczność skóry. Zaletą zabiegu jest całkowity brak rekonwalescencji i skutków ubocznych w postaci zasinień. Pacjent po zabiegu wygląda naturalnie (tzw. zabieg bankietowy), a widoczne są wyłącznie pozytywne efekty pielęgnacji skóry.

Na czym polega zabieg Zaffiro?

Zaffiro to połączenie działania promieniowania podczerwonego i peelingu wodnego, które pozwala uzyskać efekt liftingu i rozświetlenia skóry.

Zakończenie głowicy do termoliftingu zostało wykonane ze szlachetnego szkła szafirowego, które wzmacnia działanie światła podczerwonego. Urządzenie emituje głębokie promieniowanie podczerwone i bezpiecznie podgrzewa głębokie warstwy skóry aż do 65 stopni, co powoduje obkurczenie włókien kolagenowych do ich pierwotnej długości (przed rozciągnięciem i utratą napięcia). Dodatkowo stymulacja fibroblastów wpływa na produkcję nowych włókien kolagenowych, co pozwala uzyskać wielowymiarowy efekt poprawy wyglądu i kondycji skóry.

Drugim istotnym elementem urządzenia jest technologia Waterpeeling, czyli połączenie strumienia powietrza i wody, które umożliwia tzw. peeling wodny z zastosowaniem odpowiednio dobranych preparatów. Metoda umożliwia dokładne oczyszczenie skóry, lepsze przewodzenie temperatury i dostarczenie określonych składników dostosowanych do potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Zaffiro - obszary zabiegu

Technologia Zaffiro, opierająca się na emisji światła podczerwonego IR i peelingu wodnym, umożliwia wykorzystanie urządzenia na różnych partiach twarzy (np. Zaffiro powieki, bruzdy wargowo-nosowe, drobne zmarszczki) i ciała (np. Zaffiro na brzuch, piersi, wewnętrzne partie ud, ramion). Zabieg jest bezbolesny i z powodzeniem może zostać zastosowany na różne obszary, na których widoczna jest utrata jędrności skóry.

Zaffiro - efekty

Zastosowane światło podczerwone i peeling wodny pozwala uzyskać widoczne efekty pielęgnacji skóry już po pierwszym zabiegu. Dodatkowo produkowane włókna kolagenowe wpływają również na stopniową poprawę kondycji skóry. Zaffiro na twarz wyraźnie odżywia i rozjaśnia skórę, nadając jej blask i młody wygląd.

Rezultaty po zabiegu:

⚬ wyraźna poprawa jędrności skóry (Zaffiro na biust i pośladki powoduje widoczne uniesienie),
⚬ optymalne nawilżenie i odżywienie,
⚬ redukcja zmarszczek,
⚬ przywrócony kontur twarzy,
⚬ skóra jest wyraźnie napięta i elastyczna.

Zaffiro - wskazania

⚬ Utrata jędrności skóry na twarzy, szyi i dekolcie (zazwyczaj w wyniku procesu starzenia),
⚬ Wyraźne pogorszenie jędrności skóry ciała (w wyniku procesu starzenia lub utraty dużej masy ciała),
⚬ Pierwsze zmarszczki,
⚬ Wiotkość skóry,
Bruzdy wargowo-nosowe,
⚬ Utracony owal twarzy,
⚬ Opadające policzki,
"Ciężkie" powieki,
⚬ Skóra matowa i poszarzała.

Zaffiro - ile trwa termolifting skóry?

W zależności od wielkości obszaru zabiegowego Zaffiro trwa około 20-60 minut.

Zaffiro - powikłania

Zaffiro to bezinwazyjna i bezpieczna metoda poprawy wyglądu i kondycji skóry, dlatego ryzyko powikłań po przeprowadzeniu zabiegu przez specjalistę jest niewielkie. W rzadkich przypadkach zdarza się obrzęk lub zaczerwienienie, które ustępuje samoistnie, zwykle w ciągu 24 godzin.

Zaffiro - przeciwwskazania

Chociaż zabieg jest całkowicie bezpieczny, mogą występować przeciwwskazania do jego przeprowadzenia, takie jak:

⚬ ciąża i okres karmienia piersią,
⚬ infekcje i rany w obszarze zabiegowym,
⚬ przeprowadzenie niedawno zabiegu kwasem hialuronowym lub botoksem (lub innych wypełniaczy),
⚬ niektóre choroby autoimmunologiczne.

Przed zabiegiem zawsze należy skonsultować się ze specjalistą.

Zaffiro - przygotowanie skóry do zabiegu

Nie są wymagane przygotowanie ze strony pacjenta. Zabieg Zaffiro można przeprowadzić bez względu na fototyp skóry, czy opaleniznę. Wykorzystanie technologii możliwe jest również u osób z problemami naczyniowymi.

Zaffiro (zabieg) - cena

Koszt zabiegu zależy od obszaru, w którym ma zostać przeprowadzony oraz od ilości powtórzeń wymaganych do uzyskania oczekiwanego efektu. W klinice Projekt Skóra w Warszawie cena pojedynczego zabiegu Zaffiro na twarz wynosi 750 zł, a pakiet 4 zabiegów wynosi 2400 zł. Ogólnie ceny za pojedynczy zabieg w klinice wahają się od 550 zł do 1300 zł.

Termolifting Zaffiro w Warszawie. Dlaczego warto skorzystać z oferty kliniki Projekt Skóra?

Klinika Projekt Skóra w Warszawie została stworzona przez ludzi z pasją, którzy rozumieją zarówno potrzeby skóry, jak i pragnienie zachowania młodego wyglądu pacjentów.

Nasi specjaliści mają wiedzę i doświadczenie, ale dostrzegają też zmiany zachodzące w technologiach wykorzystywanych w medycynie estetycznej, dlatego stale szkolą się, aby móc zaoferować pacjentom najnowocześniejsze i najskuteczniejsze metody działania. W klinice dbamy o najwyższą jakość usług, dlatego korzystamy wyłącznie z certyfikowanych urządzeń i preparatów.

Chcesz zadbać o wygląd i przywrócić skórze jędrność? Skontaktuj się z kliniką Projekt Skóra i jeszcze dziś dowiedz się, jak działa Zaffiro.

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Zaffiro.

Kiedy widoczne są efekty zabiegu Zaffiro?

Pierwsze efekty Zaffiro widoczne są od razu po zabiegu, ale ze względu na zapoczątkowanie produkcji kolagenu na ostateczny efekt zabiegu trzeba poczekać kilka tygodni.

Ile kosztuje termolifting Zaffiro - cena

Cena zabiegu zależy od wielkości obszaru, na którym ma zostać przeprowadzony i ilości powtórzeń. Cena pojedynczego zabiegu na dłonie w klinice Projekt Skóra w Warszawie wynosi 550 zł, a seria 4 zabiegów na twarz, szyję dekolt wynosi 3900 zł.

Czy zabieg Zaffiro boli?

Nie, zabieg Zaffiro jest całkowicie bezbolesny.

Jak przygotować się do zabiegu Zaffiro?

Nie są wymagane żadne przygotowania ze strony pacjenta.

Zabieg Zaffiro
w Warszawie

Zaffiro to zabieg, który łączy głębokie promieniowanie podczerwone i peeling wodny, dzięki czemu oczyszcza i nawilża skórę oraz jednocześnie stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. Technologia Zaffiro wpływa pozytywnie na wygląd i napięcie skóry. Zabieg jest nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny, dlatego może być bezpiecznie stosowany na różne partie twarzy i ciała, a pacjenci mogą zauważyć efekty już po pierwszej wizycie w klinice Projekt Skóra!

klinika projekt skóra warszawa

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl