Powiększanie ust kwasem hialuronowym i botoksem

Modelowanie i powiększenie ust w znieczuleniu

Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym jest w pełni bezpiecznym i komfortowym zabiegiem skierowanym do wszystkich osób, które nie są zadowolone z obecnego kształtu, struktury lub kolorytu swoich ust.

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, polega na precyzyjnym wstrzyknięciu w okolicę czerwieni wargowej odpowiedniej dawki preparatu.

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

Zadzwoń i umów się na wizytę Zadzwoń i umów się na wizytę
peelingi

Czas trwania

30 – 60 min

peelingi

Ilość powtórzeń

1

peelingi

Cena

od 1 300 zł*

*Opublikowana cena nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Uzyskanie pełniejszych, wydatniejszych ust, poprawa ich konturu oraz odpowiednie nawilżenie dzięki zabiegowi modelowania kwasem hialuronowym

Wskazania:

Wskazania:

Chcesz zobaczyć efekty zabiegów naszych Dermatologów odwiedź nas na Instagramie

POZNAJ PROPONOWANE PRZEZ NAS METODY LECZENIA

Czy wiesz, że zabiegi nie muszą boleć!? ZabieG możemy wykonać ze znieczuleniem stomatologicznym!

Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występującą w organizmie człowieka. Niestety, wraz z upływem czasu, jej ilość znacząco się zmniejsza, co widoczne jest między innymi w okolicach ust. Zaobserwować można utratę objętości i jędrności ust, zanik czerwieni wargowej czy asymetrię warg. Opadają również kąciki ust.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najchętniej wybieranych zabiegów medycyny estetycznej. Celem zabiegu polegającego na podaniu kwasu hialuronowego przywrócenie ustom pełniejszego kształtu i młodzieńczego wyglądu.

Kiedy warto zdecydować się na zabieg powiększający usta?

Zabieg powiększający usta polecany posiadaczom małych, wąskich ust pozbawionych objętości oraz takich, w przypadku których widoczna jest asymetria warg. Kwas hialuronowy doskonale sprawdza się również wtedy, gdy usta nie są wystarczająco nawilżone, czego skutkiem jest ich pękanie i niejednolity kontur.

Korektę ust kwasem hialuronowym w Klinice Projekt Skóra wykonują wyłącznie lekarze - specjaliści medycyny estetycznej. Powiększanie ust kwasem hialuronowym pozwala nadać im pożądaną objętość, kształt i kolor - zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami Pacjenta.

Modelowanie (powiększanie ust kwasem hialuronowym) – na czym polega?

Po konsultacji, przygotowaniu skóry do zabiegu powiększania ust oraz znieczuleniu stomatologicznym, preparat z kwasem hialuronowym wstrzykiwany jest pod skórę za pomocą strzykawki z bardzo cienką igłą. Po aplikacji wykonywany jest delikatny masaż, który ma na celu równomierne rozprowadzenie substancji, jaką jest kwas hialuronowy. Po zabiegu, jakim jest modelowanie ust kwasem hialuronowym zwykle można od razu wrócić do normalnej aktywności - nie jest wymagana rekonwalescencja.

Jak wygląda przygotowanie do zabiegu wypełniania ust kwasem hialuronowym?

W trosce o dobro i bezpieczeństwo Pacjentów, przed zabiegiem powiększania ust kwasem hialuronowym przeprowadzamy konsultację medyczną. W jej trakcie planujemy procedurę powiększenia czerwieni wargowej - tak, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Szczegółowo omawiamy przebieg zabiegu powiększającym usta, jak i przedstawiamy zalecenia po jego wykonaniu. Eliminujemy również możliwe przeciwwskazania.

Na 3 dni przed zabiegiem powiększania ust kwasem hialuronowym nie należy przyjmować aspiryny. Wskazane jest również powstrzymanie się od palenia tytoniu i spożywania alkoholu.

Jakie efekty daje modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Korekta ust kwasem hialuronowym to jeden z popularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Nie bez powodu - naturalne powiększenie ust kwasem hialuronowym pozwala na:

⚬ optyczne powiększenie ust,
⚬ korektę kształtu ust,
⚬ poprawę kolorytu czerwieni wargowej,
⚬ wyrównanie asymetrii ust,
⚬ nawilżenie i ujędrnienie ust,
⚬ opadanie kącików ust,
⚬ niwelowanie zmarszczek w obszarze ust.

Jak długo widoczne są rezultaty wstrzyknięcia kwasu hialuronowego w usta?

Efekty wstrzyknięcia kwasu w usta są widoczne natychmiast, a czas ich utrzymywania się, wynosi ok. 6-9 miesięcy. Zależy to jednak od wielu czynników, takich jak wiek, stan skóry, styl życia czy ogólny stan zdrowia Pacjenta. Efekty powiększania ust kwasem hialuronowym można przedłużyć, powtarzając zabieg.

Czy wypełnianie ust kwasem hialuronowym boli?

Okolica ust, poddawana zabiegowi powiększania z użyciem kwasu hialuronowego, jest bardzo wrażliwa, co u niektórych Pacjentów może powodować dyskomfort podczas ostrzykiwania. Z tego powodu w naszej klinice medycyny estetycznej stosujemy odpowiednie znieczulenie (stomatologiczne), znoszące nieprzyjemne doznania bólowe towarzyszące procedurze.

Jakie skutki uboczne mogą wystąpić po wstrzyknięciu kwasu do ust?

Bezpośrednio po iniekcji kwasu hialuronowego może pojawić się ich zaczerwienienie lub delikatna opuchlizna. Powikłania w postaci siniaków i obrzęków po powiększaniu ust kwasem hialuronowym są jednak całkowicie naturalną reakcją organizmu na sposób wprowadzenia preparatu. Objawy mijają samoistnie po około 2-3 dniach od wykonania zabiegu powiększającego usta.

Jakich zaleceń przestrzegać po zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym?

Przez ok. 7 dni od zabiegu nie należy korzystać z sauny, łaźni parowej, solarium, kriokomory oraz basenu, czyli miejsc z wahaniami temperatury. W trakcie gojenia ust powiększonych kwasem hialuronowym wskazane jest również unikanie intensywnego wysiłku fizycznego, palenia papierosów i picia gorących napojów. Oprócz tego nie wolno dotykać, uciskać i masować miejsc poddanych iniekcji.

Naturalne powiększanie ust – cena. Ile kosztuje zabieg powiększania ust w Warszawie?

W Projekt Skóra proponujemy profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym powiększanie ust kwasem hialuronowym, wykonywane przez dermatologa estetycznego w pełnym komforcie Pacjenta. Cena zabiegu powiększania ust, dającego bardzo naturalny efekt, zależy od ilości podanego preparatu - 1 ml kwasu hialuronowego to koszt 1300 zł wraz ze znieczuleniem stomatologicznym, które niweluje nieprzyjemne odczucia.

Kiedy nie można wykonać powiększania ust kwasem hialuronowym?

Jak w przypadku każdego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, podanie kwasu hialuronowego w okolicę ust nie zawsze jest możliwe. Przeciwwskazania do modelowania czerwieni wargowej stanowią:

⚬ okres ciąży i karmienie piersią,
⚬ aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym (np. aktywna opryszczka wargowa),
⚬ alergia na kwas hialuronowy,
⚬ niektóre choroby: nieunormowana cukrzyca, choroby z autoimmunizacji, przebycie choroby nowotworowej w ciągu ostatnich 5 lat,
⚬ nadwrażliwość na substancje zawarte w wypełniaczu i środki znieczulające.

Powiększanie ust w Warszawie

Projekt Skóra to zespół specjalistów medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem.  Stosujemy wysokiej jakości kwas hialuronowy – modelujemy usta wąskie, z utraconym konturem i pozbawione koloru zgodnie z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami Pacjenta.

usta warszawa
klinika projekt skóra warszawa

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl