TWÓJ PROBLEM - MAŁE USTA

Bezbolesne modelowanie i powiększenie ust

usta warszawa

Modelowanie i powiększanie ust

Zabieg modelowania i powiększania ust jest rekomendowany wszystkim, pragnącym nadać swoim ustom objętości i jędrności. Polega na poprawie konturu ust oraz uwydatnieniu cienkiej wargi górnej. Modelowanie ust jest możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranego kwasu hialuronowego.

Modelowanie ust polecane jest osobom dojrzalszym, u których w wyniku procesów starzenia usta tracą kontur, uwodnienie i objętość. „Odświeżenie” wyglądu ust w wyniku iniekcji kwasu hialuronowego powoduje, że usta stają się lepiej nawilżone, odzyskują kolor i jędrność. Często przy okazji korekcji ulegają drobne zmarszczki wokół ust.

Zaufaj specjalistom z Projekt Skóra!

Projekt Skóra tworzy miejsce, gdzie skóra jest w samym centrum zainteresowania.

Tutaj wszystko, co robimy i rozwijamy, powstaje z myślą o niej.

Naszym nadrzędnym celem jest:

  • prewencja,
  • regeneracja
  • powstrzymanie niszczących procesów, jakim poddawana jest codziennie skóra.

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem. Korzystamy z
zaawansowanych i sprawdzonych technologii medycznych, by Twoja skóra stała się piękniejsza i zdrowsza.

klinika projekt skóra warszawa
powiększanie ust kwasem hialuronowym warszawa

Na czym polega powiększenie ust kwasem hialuronowym?

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka. Niestety wraz z upływem czasu ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się, co widoczne jest między innymi w okolicach ust. Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej pozwalają na uzupełnianie niedoboru kwasu hialuronowego w ustach poprzez zabiegi wypełniania, modelowania i powiększania.

Po konsultacji, przygotowaniu skóry do zabiegu oraz znieczuleniu, preparat z kwasem hialuronowym wstrzykiwany jest pod skórę za pomocą strzykawki z bardzo cienką igłą. Po aplikacji wykonywany jest delikatny masaż, który ma na celu równomierne rozprowadzenie preparatu. Po zabiegu zwykle można od razu wrócić do normalnej aktywności i nie jest wymagany okres rekonwalescencji.

proponowane metody leczenia, badania, konsultacje:

modelowanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie/powiększanie ust

CENA ZABIEGU MODELOWANIA I POWIĘKSZANIA UST

 

Modelowanie / powiększanie ust

 1 100 zł*

*cena uzależniona od rodzaju i ilości preparatu

Promocja

Jeszcze więcej przyjemności!

Po zabiegu modelowania ust otrzymasz od nas w prezencie błyszczyk by Twoje usta jeszcze bardziej lśniły (promocja ważna do wyczerpania zapasów).

Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka. Niestety, wraz z upływem czasu, ilość kwasu hialuronowego się zmniejsza, co widoczne jest między innymi w okolicach ust. Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej pozwalają na uzupełnianie niedoboru kwasu hialuronowego w ustach poprzez zabiegi wypełniania, modelowania i powiększania.

Kwas hialuronowy podaje się praktycznie w każdy obszar ciała, ale najczęściej iniekcje wykonywane są na twarzy – w okolicy ust, policzków czy nosa.

usta kwas hialuronowy
powiekszanie ust projekt skora

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Po konsultacji, przygotowaniu skóry do zabiegu oraz znieczuleniu preparat z kwasem hialuronowym wstrzykiwany jest pod skórę za pomocą strzykawki z bardzo cienką igłą. Po aplikacji wykonywany jest delikatny masaż, który ma na celu równomierne rozprowadzenie preparatu. Po zabiegu zwykle można od razu wrócić do normalnej aktywności i nie jest wymagany okres rekonwalescencji. Należy jednak pamiętać, aby ograniczyć mimikę ust, ich rozciąganie, a także chronić je przed nadmierną ekspozycją na słońce. Przez kilka dni po wykonaniu zabiegu nie zaleca się również korzystania z siłowni i sauny.

Jak się przygotować?

Ponieważ Twoje dobro i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze, zabieg modelowania ust jest zawsze poprzedzony konsultacją medyczną. Jako specjaliści dobieramy indywidualnie techniki, które według nas spełnią Twoje oczekiwania. Wierzymy, że działania prewencyjne są najlepsze. Dlatego szczegółowo omówimy i wyjaśnimy zasadę działania i przebieg zabiegu.

Pamiętaj, aby nie przyjmować aspiryny i jej pochodnych na 3 dni przed zabiegiem. Powstrzymaj się również od palenia tytoniu. Poprosimy Cię także o przybycie minimum 40 minut przed planowanym terminem zabiegu z uwagi na znieczulenie miejscowe w formie kremu, które zaproponujemy dla Twojego komfortu. 

Przebieg zabiegu

Skóra zostanie przygotowana poprzez oczyszczenie z resztek makijażu i odkażona. Zabieg trwa zwykle 15 – 30 minut.

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, obrzęknięta, nadwrażliwa, a nawet bolesna w miejscu wkłucia. Objawy te znikają przeważnie w ciągu kilku – kilkunastu godzin, okazjonalnie mogą utrzymywać się do 2-3 dni. Mogą pojawić się tzw. wynaczynienia krwi, innymi słowy siniaki, które będą się stopniowo wchłaniać.

Zalecamy w takich przypadkach stosowanie preparatów przyspieszających wchłanianie wynaczynienia.

Zalecenia po wizycie

Po zabiegu możesz spokojnie powrócić do swojej codziennej aktywności, a rekonwalescencja nie jest konieczna.

Z uwagi na wkłucia i właściwości kwasu hialuronowego zalecamy:
– unikanie dotykania, uciskania i masowania miejsc iniekcji,
– unikanie sauny i innych zabiegów rozgrzewających oraz silnego nasłonecznienia przez kilka dni po.

Przeciwwskazania

• okres ciąży i karmienia,
• aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegu (np. aktywna opryszczka wargowa),
• alergia na kwas hialuronowy,
• niektóre choroby: nieunormowana cukrzyca, choroby z autoimmunizacji, przebycie choroby nowotworowej w ciągu ostatnich 5 lat,
• nadwrażliwość na substancje zawarte w wypełniaczu i środki znieczulające.

Wskazania
  • powiększenie objętość warg,
  • cienkie usta,
  • modelowanie konturu ust,
  • zanik czerwieni wargowej spowodowany upływem czasu,
  • wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust.

Kiedy warto pomyśleć o zabiegu powiększania ust?

Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym jest zabiegiem naturalnym, dzięki któremu można skorygować cienkie, niesymetryczne i pozbawione estetycznego wyglądu wargi.

Niezadowalający wygląd ust może być spowodowany uwarunkowaniami genetycznymi. Cienkie i niesymetryczne wargi są często przyczyną obniżonej samooceny. Zabieg powiększania ust wskazany jest również w przypadku obniżenia poziomu kwasu hialuronowego będącego efektem starzenia się organizmu. Modelowanie ust kwasem hialuronowym sprawia, że stają się one lepiej nawilżone oraz odzyskują kolor i jędrność. Przy okazji korekcji ulegają zmarszczki wokół ust.

Na niekorzystny wygląd ust mają także wpływ czynniki zewnętrzne, takie jak: działanie promieni słonecznych, wahania temperatury, ekspozycja na wiatr powodująca nadprodukcję wolnych rodników i osłabienie włókien kolagenowych. Usta po zabiegu modelowania i powiększania kwasem hialuronowym są jędrne oraz mają wyraźniejszy, jednolity koloryt.

kiedy udać się na zabieg modelowania ust
Modelowanie ust wawa

Czy modelowanie ust jest bolesne?

Okolice ust są bardzo wrażliwe, dlatego stosujemy odpowiednie znieczulenie, które pozwoli uniknąć dyskomfortu podczas zabiegu.

Efekty powiększania ust kwasem hialuronowym

Po wstrzyknięciu w usta kwas hialuronowy wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy, wygładzając zmarszczki lub modelując kontur warg. Efekt modelowania ust jest widoczny natychmiast i utrzymuje się zwykle przez okres 6-9 miesięcy. Czas utrzymywania się wypełniacza jest uzależniony od wielu czynników, takich jak: wiek, kondycja skóry, styl życia oraz ogólny stan zdrowia pacjenta. Efekt powiększania ust można przedłużyć kolejnymi wstrzyknięciami kwasu hialuronowego.

Zdecyduj się na modelowanie ust z naturalnym efektem!

Zabieg modelowania i powiększania ust polega na poprawie konturu ust, uwydatnieniu cienkiej wargi górnej, często także na powiększeniu objętości. Modelowanie ust jest możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranego kwasu hialuronowego. 

W naszej klinice stosujemy tylko naturalne metody. Przekonaj się i umów się na wizytę już dzisiaj!

Modelowanie ust