French Lip Flip

Pięknie wymodelowane usta botoksem

Masz małe, wąskie usta, które są nieproporcjonalne do reszty twarzy? Chcesz zwiększyć objętość warg, osiągając przy tym dyskretny efekt? W klinice Projekt Skóra wykonujemy naturalne powiększanie ust metodą French Lip Flip z zastosowaniem toksyny botulinowej. Przekonaj się, jak wiele potrafi zdziałać ten zabieg przy minimalnej ingerencji w struktury tkankowe!

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

Zadzwoń i umów się na wizytę
peelingi

Cena

700 – 1300 PLN*

*Aktualne ceny znajdują się w Cenniku. Opublikowana cena nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

W Klinice Projekt Skóra pomożemy ci w pozbyciu się kompleksów i wymodelujemy Ci usta metodą French Lip Flip

Wskazania:

Wskazania:

Wskazania:

Wskazania:

zobacz efekty zabiegów przed i po

French Lip Flip przed i po
French Lip Flip przed i po warszawa

Projekt Skóra – profesjonalny botoks Lip Flip w Warszawie

Projekt Skóra to klinika stworzona przez specjalistów w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej z myślą o upowszechnieniu małoinwazyjnych zabiegów leczniczych, naprawczych i upiększających. Lip Flip zajmuje wśród nich szczególne miejsce, ponieważ pozwala na udoskonalenie wyglądu w szybki, bezpieczny, a przy tym bardzo efektywny sposób – dostępny dla szerokiego grona pacjentów. Choć skupia się wyłącznie na ustach, wpływa na estetykę całej twarzy, która dzięki zaakcentowaniu warg zyskuje na zmysłowości i nabiera właściwych proporcji. Profesjonalnie wykonane ostrzykiwanie botoksem sprawia, że pacjentka nie musi obawiać się efektu przerysowania i może liczyć na utrzymanie naturalnego, choć wyraźnie poprawionego wyglądu.

Lip Flip – co to za zabieg? Jakie korzyści oferuje?

Lip Flip (ang. Lip Flip Botox) to zabieg medycyny estetycznej, który służy subtelnemu uwydatnieniu i optycznemu zwiększeniu objętości ust przy użyciu toksyny botulinowej, czyli naturalnej substancji wytwarzanej przez bakterię Clostridum botulinum. Botoks, będący certyfikowanym preparatem, w rękach doświadczonego lekarza jest zupełnie bezpieczny dla skóry i całego organizmu. Podany w odpowiednio dobranej dawce nie powoduje wyłączenia mimiki twarzy, ale umożliwia umiejętną regulację aktywności mięśni.

French Lip Flip, którego istotą jest wykorzystanie modelujących właściwości botoksu, działa inaczej niż powiększanie ust kwasem hialuronowym. Nie ma na celu wypełnienia warg, lecz ich uniesienie oraz delikatne skorygowanie kształtu, jeśli nie odpowiada on oczekiwaniom pacjentki. W związku z tym nie powoduje powstania wypukłości ust w postaci tzw. dzióbka, a zamiast tego prowadzi do „podciągnięcia” czerwieni wargowej. Dzięki modelowaniu Lip Flip usta wyglądają na jędrniejsze, pełniejsze, a przy tym wyraźnie odmłodzone. Kontur warg staje się natomiast bardziej wyrazisty, przez co cała twarz nabiera ostrzejszych rysów i bardziej wyrazistego charakteru.

Drobna niechirurgiczna ingerencja w wygląd warg metodą French Lip Flip to doskonała recepta na cofnięcie zmian wywołanych postępującym procesem starzenia. Na skutek zmian starzeniowych usta stają się cieńsze, zaś granica pomiędzy skórą a czerwienią wargową stopniowo się zaciera. Co więcej, zwiększa się widoczności linii mimicznych nad wargami. Botoks ust jest w stanie rozwiązać te problemy, a dodatkowo wymodelować obszar poddany zabiegowi.

Botoks na usta – jak przebiega zabieg Lip Flip?

Lip Flip nie polega na wstrzyknięciu botoksu bezpośrednio w czerwień wargową, ale wokół ust – wzdłuż linii warg, czyli do mięśnia okrężnego ust. Taki sposób iniekcji służy „wywinięciu” górnej wargi, jak również zmniejszeniu odległości dzielącej krawędź ust od czubka nosa. Zabieg odbywa się z wykorzystaniem bardzo cienkich igieł, przez które botoks – w ilości około 10 jednostek – wprowadzany jest w okolice jednej i/lub drugiej wargi.

Procedura nie należy do inwazyjnych, dlatego przy niewielkiej wrażliwości na ból można ją przeprowadzić nawet bez znieczulenia. Odczucia towarzyszące iniekcji i wprowadzeniu toksyny botulinowej porównywalne są do tych, które występują podczas ukąszenia przez mrówkę. W razie potrzeby do wyeliminowania jakichkolwiek wrażeń bólowych wykorzystuje się znieczulenie miejscowe.

Zabieg trwa krótko – zazwyczaj kilkanaście minut – i na ogół nie powoduje powstawania opuchlizny, zasinień ani podrażnień. Wystąpienie takich lub innych skutków ubocznych (bólu głowy, nudności, gorączki, objawów grypopodobnych) to rzadkość i nie wymaga podejmowania leczenia. Dzięki małej inwazyjności French Lip Flipu zaraz po jego wykonaniu można wrócić do normalnego trybu życia. Botoks działa tylko na mięśnie, w które został podany, i wchłania się w 100% w ciągu paru godzin.

Lip Flip – kiedy pojawiają się efekty zabiegu?

Pierwsze, bardzo subtelne efekty zabiegu French Lip Flip są widoczne po 3–4 dniach od wykonania iniekcji. Na pełen rezultat trzeba poczekać od kilku do kilkunastu dni, najczęściej 2 tygodnie. Po 2 tygodniach można zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej na wizytę kontrolną, by specjalista ocenił wyniki zabiegu i zarekomendował ewentualne poprawki. Efekt uwydatnienia ust metodą Lip Flip utrzymuje się około 4 miesięcy. Później można powtórzyć zabieg.

Lip Flip – przeciwwskazania do zabiegu

Choć Lip Flip bazujący na działaniu botoksu należy do bezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej, istnieją pewne okoliczności, w których nie powinien być przeprowadzany. Są to:
⚬ ciąża i karmienie piersią,
⚬ zaburzenia krzepnięcia krwi,
⚬ zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego,
⚬ przyjmowanie leków wpływających na metabolizm toksyny botulinowej, np. cyklosporyny, D-penicylaminy, linkomycyny, aminoglikozydów.

Lip Flip – cena powiększania ust botoksem

W klinice Projekt Skóra cena powiększania ust metodą Lip Flip wynosi 700 zł. W tym przypadku botoks wstrzykiwany jest tylko w jedną okolicę. Ostrzykiwanie toksyną botulinową dwóch lub trzech okolic kosztuje odpowiednio 1000 zł i 1300 zł.

Lip Flip – opinie o zabiegu

Lip Flip od lat jest jednym z najpopularniejszych zabiegów w amerykańskich klinikach. Z roku na rok budzi coraz większe zainteresowanie również w Polsce, gdzie jednak wciąż oferują go nieliczne placówki. Kliniki wykonujące Lip Flip w Warszawie bazują na zachodnich doświadczeniach. Zabieg ma bardzo wysoki odsetek pozytywnych opinii. Klientki podkreślają przede wszystkim jego naturalny efekt oraz widoczne działanie w zakresie korekcji zmian starzeniowych.

Modelowanie ust metodą Lip Flip
w Warszawie

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczenie. Szkolimy się w różnych technikach, aby wdrożyć odpowiednią metodę leczenia.

klinika projekt skóra warszawa

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl