profhilo

Lifting i odmłodzenie twarzy

Kilka wkłuć i już! Zachód pokochał zabieg Profhilo. My i nasze pacjentki także! Jego unikalna formuła i błyskawiczny przebieg sprawiają, że Profhilo nie ma żadnego odpowiednika wśród rozwiązań medycyny estetycznej. Unikalny preparat na bazie kwasu hialuronowego daje rezultaty, dzięki którym zyskał miano molekuły młodości. Zapewnia spektakularny efekt liftingu i odmłodzenia twarzy. Chcesz się o tym przekonać? Zapraszamy do kliniki Projekt Skóra!

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

Umów się na wizytę 508 777 988

profhilo:

projektskora

poprawia napięcie i wygładzenie skóry

projektskora

wyostrza linie żuchwy

projektskora

efekt przeciwzmarszczkowy i liftingujący

zobacz efekty zabiegu przed i po

profhilo przed i po
profhilo przed i po

Cena zabiegu w klinice Projekt Skóra

Efekt remodelingu twarzy lub szyi można osiągnąć już dzięki jednemu zabiegowi z użyciem biostymulatora. W przypadku zabiegu Profhilo cena za jeden z dwóch wymienionych obszarów jest stała i wynosi 1400 zł.

peelingi

Cena

1 400zł

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu PROFHILO?

profhilo Rewitalizuje, odświeża, nawilża i ujędrnia, zapewniając efekty.

Wskazania

Profhilo – co to jest? Jak działa?

Profhilo jest zabiegiem remodelującym, który polega na wprowadzeniu pod skórę preparatu składającego się ze stabilizowanych kompleksów hybrydowych kwasu hialuronowego. Substancja ta wykazuje zdolność do wiązania wody, dzięki czemu doskonale wpływa na nawilżenie skóry, przeciwdziałając jej wiotczeniu i postępowi procesów starzeniowych.

Jak wygląda przebieg zabiegu Profhilo?

Profhilo nie jest skomplikowaną procedurą medyczną i nie wymaga specjalnego przygotowania. Cały zabieg, poprzedzony wnikliwym wywiadem lekarskim, sprowadza się do wykonania pięciu wkłuć na każdą stronę twarzy (lub innego obszaru skóry). Iniekcje wykonywane są zgodnie z techniką BAP (ang. Beauty Aesthetic Points) opracowaną przez badaczy IBSA – w precyzyjnie wyznaczonych punktach anatomicznych, zlokalizowanych w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i nerwowych.

W przypadku twarzy punkty podania mieszczą się w okolicy jarzmowej, rejonie policzków, wzdłuż linii żuchwy, przy brodzie oraz w obszarze przed uszami. Nie ma potrzeby stosowania znieczulenia, ponieważ wkłucia są mało odczuwalne i wywołują zaledwie minimalny dyskomfort, co wynika głównie z zastosowania techniki BAP, ale też z bardzo powolnego tempa wprowadzania preparatu pod skórę.

Profhilo na szyję i pod oczy – główne obszary zabiegowe

W przypadku Profhilo podstawowym i najczęściej wybieranym obszarem zabiegowym jest twarz. Procedura ta z powodzeniem może być jednak stosowana również w okolicach szyi i dekoltu oraz grzbietu dłoni. W niektórych sytuacjach – po indywidualnym uzgodnieniu z pacjentem i szczegółowej ocenie stanu skóry przez lekarza – wykorzystuje się ją także w innych rejonach ciała. Zabieg w praktyce medycznej zasłużył na miano tak delikatnego i bezpiecznego dla wrażliwej skóry, że ze świetnym rezultatem wprowadza się preparat Profhilo pod oczy, czyli w miejscu gdzie tkanka jest najcieńsza i potrzebuje wyjątkowego traktowania.

Zabieg Profhilo – czy warto się na niego zdecydować?

Jeśli chodzi o Profhilo, opinie lekarzy medycyny estetycznej i samych pacjentów są jednoznaczne. Ze względu na szereg zalet zarówno samego preparatu, jak i metody wykonywania zabiegu, jest on rekomendowany jako jeden z głównych rodzajów profilaktyki antystarzeniowej i bardzo dobry sposób na przywrócenie skórze utraconej elastyczności. Walorami, które wyróżniają go spośród innych, są:
⚬ unikalna technika podania preparatu (BAP),
⚬ uderzeniowa dawka kwasu hialuronowego (64 mg) – większa niż w jakimkolwiek innym preparacie,
⚬ wysoka biokompatybilność (bardzo dobre funkcjonowanie w żywym organizmie) i doskonała integracja z tkanką,
⚬ brak chemicznych czynników sieciujących w składzie (takie substancje znajdują się w wypełniaczach),
⚬ hybrydowa formuła zapewniająca odporność preparatu na migrację i degradację.

Zabieg Profhilo – efekty podania preparatu (przed i po)

Profhilo jako zabieg na twarz, szyję i dekolt ze względu na dużą skuteczność znajduje się w ścisłej czołówce procedur odmładzających i regenerujących skórę. Zapewnia:
⚬ poprawę napięcia i wygładzenie skóry dzięki stymulacji fibroblastów do syntezy kolagenu typu I i III oraz elastyny (działanie jest silniejsze niż w przypadku innych preparatów kwasu hialuronowego),
efekt przeciwzmarszczkowy i liftingujący widoczny od razu po zabiegu i narastający w czasie dzięki długotrwałym procesom biostymulacji,
⚬ wzmocnienie strukturalne i zagęszczenie tkanki, wewnątrz której powstaje rusztowanie zbudowane z „miliona sprężynek”,
⚬ wyostrzenie linii żuchwy i optyczne wysmuklenie twarzy.

Zabieg Profhilo – przeciwwskazania

Choć Profhilo należy do zabiegów medycyny estetycznej o wysokim stopniu bezpieczeństwa, istnieje kilka przeciwwskazań do jego wykonania. Są to:
⚬ ciąża i karmienie piersią,
⚬ aktywna opryszczka i inne stany zapalne w miejscu iniekcji,
⚬ choroby autoimmunologiczne (w tym reumatoidalne zapalenie stawów i toczeń rumieniowaty)
⚬ czynna choroba nowotworowa,
⚬ uczulenie na składniki zawarte w preparacie,
⚬ niewyrównana cukrzyca.

Profhilo – powikłania i efekty uboczne zabiegu

Ryzyko powikłań o zabiegu Profhilo jest minimalne. Można spodziewać się wystąpienia niewielkich i krótkotrwałych skutków ubocznych w postaci:
⚬ zaczerwienienia, zasinienia, świądu i obrzęku,
⚬ nadwrażliwości i bólu w miejscu iniekcji.

Ewentualne reakcje niepożądane utrzymują się od kilku godzin do kilku dni po zabiegu i ustępują samoistnie.

Profhilo – zalecenia po zabiegu

Procedura Profhilo, z uwagi na małą inwazyjność, nie wymaga zachowania okresu rekonwalescencji. Od razu po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności. Należy jednak wstrzymać się od:
⚬ korzystania z sauny i basenu,
⚬ brania gorących kąpieli,
⚬ wykonywania intensywnych ćwiczeń fizycznych,
⚬ spożywania alkoholu.

Pamiętaj, że o skórę warto dbać zawsze i w każdym wieku.

Umów się na zabieg

Projekt Skóra jest pionierem innowacyjnych procedur medycznych, które służą nie tylko pielęgnacji, ale również głębokiej odbudowie tkankowej. Jako jedna z czołowych klinik wykonuje zabieg Profhilo w Warszawie, w samym centrum miasta (siedziba znajduje się w Śródmieściu).

projektskóra
projektskóra

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl