fbpx

PROFHILO – sprawdź, jak działa i na jak długie efekty można liczyć

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg profhilo?

PROFHILO to rewolucyjny preparat, który pokochały miliony osób na całym świecie. Badania kliniczne potwierdzają, że jego unikalna struktura stymuluje komórki skóry do produkcji kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Dzięki czemu skutecznie neutralizuje oznaki starzenia oraz przywraca profil i kontur twarzy, nadając skórze wielopłaszczyznowy efekt odmładzający. Dowiedz się, na czym polega zabieg i jakich efektów możesz się spodziewać. 

Co to jest PROFHILO?

PROFHILO charakteryzuje się:

 • szybkimi i naturalnymi efektami,
 • prostą techniką iniekcji preparatu,
 • krótkim czasem zabiegu,
 • całkowitą bezbolesnością,
 • brakiem rekonwalescencji.

Innowacyjny produkt PROFHILO to nowoczesny instrument do odmładzania, określany mianem molekuły młodości. W jego skład wchodzą kompleksy hybrydowe HA, wykazujące się najwyższym na świecie stężeniem kwasu hialuronowego – aż 64 mg w jednej dawce preparatu. Cząsteczki PROFHILO stymulują aż 4 różne typy kolagenu i elastyny doprowadzając do zagęszczenia i wygładzenia skóry. Jednocześnie posiadają wysoki profil bezpieczeństwa oraz odporność na degradację i migrację. To wszystko sprawia, że PROFHILO jest jedyny w swoim rodzaju i nie może być porównywany z żadnymi innymi. Zabieg jest szczególnie wskazany do stosowania na skórze: twarzy (szczególnie w okolicach policzkowo-jarzmowych, podpoliczkowych), szyi, ramion, brzucha oraz okolic ciała dotkniętych wiotkością.

Na czym polega zabieg PROFHILO?

Do aplikacji produktu PROFHILO opracowano specjalną technikę BAP. Opiera się ona na pięciu opracowanych punktach iniekcyjnych zlokalizowanych po każdej stronie twarzy, które znajdują się w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych. Wszystko po ty, by iniekcja była bezbolesna i maksymalnie komfortowa dla pacjenta. Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania. Cała procedura trwa około 30 minut, a co najważniejsze jest całkowicie bezbolesna, w związku z czym w trakcie nie stosuje się znieczulenia. Substancja czynna przenika w głąb tkanki, integrując się z nią i przez okres kilku tygodni stymuluje 4 różne typy kolagenu i elastyny.

Zabieg PROFHILO – na jakie efekty można liczyć?

Już po jednej kuracji pacjenci mogą liczyć na spektakularne rezultaty w postaci:

 • przywrócenia utraconego konturu i profilu twarzy,
 • wygładzenia zmarszczek,
 • wysmuklenia rysów twarzy,
 • likwidację zapadniętych policzków, tzw. “chomiczków”,
 • efektu liftingu twarzy,
 • poprawy jędrności i napięcia skóry,
 • redukcję bruzd przy linii żuchwy.

PROFHILO doskonale integruje się z komórkami skóry, zapewniając im głębokie nawilżenie i odmłodzenie. Efekt pozabiegowy utrzymuje się przez około 1,5 roku. W celu kompleksowego odmłodzenia skóry na twarzy i szyi u większości pacjentów wystarczają 2 zabiegi wykonane w odstępie ok. 30 dni. Jednak w przypadku głębokich zmarszczek i zwiotczeń tkanki zalecane jest wykonanie dodatkowej iniekcji po 2 miesiącach od ostatniego zabiegu.

Projekt Skóra to wyjątkowe miejsce, gdzie najlepsi specjaliści pomogą wydobyć piękno Twojego spojrzenia. Odwiedź nas i przekonaj się o niezwykłych właściwościach PROFHILO na własnej skórze!

3.4/5 - (206)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

plendeuk