laserowe usuwanie blizn

Usuwamy wszystkie blizny – bez względu na przyczynę powstania!

Blizny są pozostałościami po urazach skóry. Rodzaj blizny wynika ze stopnia uszkodzenia skóry oraz przebiegu gojenia się rany. Wpływ ma również okolica, w której powstało uszkodzenie.

Nieestetyczny wygląd blizn sprawia, że wiele osób decyduje się na zabieg usuwania blizn. Bardzo często wybieraną opcją jest usuwanie blizn po trądziku. Umów się na wizytę u specjalisty już dzisiaj i pożegnaj się z kompleksami, które powodują blizny!

zadzwoń i umów wizytę

Dlaczego warto usuwać blizny w Klinice Projekt Skóra?

Skuteczną metodą redukcji oraz usuwania blizn jest laseroterapia, która pozwala na zmniejszenie widoczności nawet starych blizn. Laserowe usuwanie blizn przynosi efekty już po pierwszym zabiegu.

W klinice Projekt Skóra oferujemy nowoczesne i wysoce skuteczne metody usuwania różnego rodzaju blizn. Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą Ci pozbyć się blizn po trądziku, ospie wietrznej czy zabiegach chirurgicznych.

Wybierz laserowe usuwanie blizn w Warszawie w klinice Projekt Skóra! I umów się na wizytę już dzisiaj!

Projekt Skóra rejestracja
laser frakcyjny co2

Na czym polega laserowe usuwanie blizn?

Specjalista wykorzystuje laser frakcyjny, który emituje wiązki światła mające usunąć blizny. Laser frakcyjny powoduje mikrouszkodzenia, co pomaga zniwelować bliznę i pobudza komórki skóry do regeneracji. Zwykle dla dobrego efektu musimy wykonać kilka powtórzeń zabiegu z laserem frakcyjnym. Jest to jednak proces, który przynosi widoczne rezultaty i dobrze radzi sobie z najgłębszymi bliznami, na przykład takimi jak blizna po cesarskim cięciu i innych operacjach.

Usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny potrądzikowe są efektem dużych podskórnych stanów zapalnych. Zastosowanie lasera może być powierzchowne lub bardziej inwazyjnie. W tym przypadku konieczne jest zwykle wykonanie serii zabiegów, a wyraźne efekty widoczne są po kilku miesiącach od rozpoczęcia terapii.

Usuwanie blizn po ospie wietrznej

Ospa wietrzna, której objawem są swędzące krostki na skórze, może pozostawiać nieestetyczne i głębokie blizny, praktycznie niemożliwe do usunięcia w domowych warunkach. Zastosowanie lasera pozwala na wygładzenie blizn po ospie wietrznej.

Usuwanie blizn chirurgicznych

Blizny pooperacyjne powstają w wyniku urazów oraz przeprowadzonych zabiegów i operacji, na przykład cesarskiego cięcia. Blizny chirurgiczne są jasne lub zaróżowione i często wskazują na niedawną obecność szwów. Usunięcie blizny laserem wskazane jest możliwie jak najszybciej po wygojeniu się rany, ponieważ z czasem ślady tego typu twardnieją, stają się coraz grubsze i przez to trudniejsze do zniwelowania.

Efekty laserowego usuwania blizn

Mikrouszkodzenia, jakie powstały podczas usuwania blizn laserem aktywują naturalne procesy regeneracji blizn – tworzą się nowe komórki, naczynka i białko. W efekcie blizny zmieniają swój kolor oraz obkurczają się, zaczynając przypominać otaczającą je skórę.

Pierwsze efekty laserowego usuwania blizn widoczne są już po pierwszym zabiegu. Należy jednak pamiętać, że starsze oraz bardziej widoczne blizny wymagają przeprowadzenia serii zabiegów.

Blizna leczenie

Metody usuwania blizn w Klinice Projekt Skóra

Opracowanie blizny by jak najmniej rzucała się w oczy najczęściej wymaga połączenia różnych technik zabiegowych nastawionych na naprawę zarówno wierzchniej warstwy skóry, jak i głębszych warstw. Indywidualnie dobrane metody oraz rozłożone w czasie zabiegi mają decydujący wpływ na osiągnięte rezultaty. Wśród zabiegów usuwających bliznę, które wykonujemy w placówce Projekt Skóra, znajduje się radiofrekwencja mikroigłowa, podczas której wykorzystywane są mikroigły nakłuwające skórę i emitujące fale o częstotliwości radiowej. Proponujemy także zabiegi z kwasem hialuronowym, specjalne peelingi medyczne czy też preparaty biomimetyczne i regeneracyjne.

laser CO2 i usuwanie blizn warszawa

Podstawowe informacje o zabiegu usuwania blizn

Przebieg zabiegu

Przykładamy szczególną uwagę do terapii blizn. Leczenie jest zawsze poprzedzone wnikliwą analizą zmiany, dokładnym wywiadem lekarskim oraz opracowaniem planu zabiegów. W zależności od metody, pory roku oraz wrażliwości na ból zaproponujemy dla Twojego komfortu znieczulenie miejscowe. W tym celu zaprosimy Cię 30 minut przed zabiegiem. Czas oczekiwania na działanie znieczulenia umilimy lekturą, dobrą muzyką i smaczną kawą.

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu otrzymasz zalecenia, dzięki którym Twoja skóra szybciej się zregeneruje.

Schemat zabiegów

Liczba zabiegów jest kwestią indywidualną i uzależnioną od samej blizny, jej lokalizacji, głębokości, wieku i innych zmiennych.

Zabieg usuwania blizn w Warszawie – wybierz Klinikę Projekt Skóra!

Chcesz skutecznie pozbyć się nieestetycznie wyglądającej blizny? Dzięki zabiegowi usuwania blizn laserem możesz załagodzić wygląd blizny lub pozbyć się jej całkowicie!

Wiemy, jak duże znaczenie może mieć ten zabieg dla naszych pacjentów, dlatego oferujemy jego wykonanie w przyjaznych warunkach i miłej atmosferze. Zespół Projektu Skóra tworzą wykwalifikowani specjaliści, mający duże doświadczenie w swojej dziedzinie.

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz porozmawiać na temat cen usuwania blin w naszej Klinice w Warszawie. Dowiesz się, ile zabiegów należy wykonać, aby zredukować lub pozbyć się blizn po trądziku, ospie, zabiegach chirurgicznych bądź urazach. Zaufaj profesjonalistom z Kliniki Projekt Skóra!

SPRAWDŹ CENY ZABIEGÓW NIWELOWANIA BLIZN

Rozpocznij z nami leczenie

Wiemy, jak duże znaczenie może mieć zabieg niwelowania blizn dla naszych pacjentów, dlatego oferujemy jego wykonanie w przyjaznych warunkach i miłej atmosferze. Zespół Projektu Skóra tworzą wykwalifikowani specjaliści, mający duże doświadczenie w swojej dziedzinie.

laser frakcyjny co2

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl