Lip lift

Modelowanie i naturalne powiększanie ust

Zbyt małe lub wąskie usta, widoczna asymetria warg bądź opadające kąciki ust odbierają Ci pewność siebie? Z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna i zabieg lip lift.

W Klinice Projekt Skóra odmładzamy usta za pomocą zabiegu lip lift. Lip lift to chirurgiczna metoda modelowania i delikatnego powiększania ust, która przynosi rewelacyjny, a przy tym zaskakująco naturalny efekt. Bezpieczny i bezbolesny zabieg doceniają osoby, które chcą poprawy kształtu ust na stałe (nie jest konieczne jego powtórzenie).

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

zadzwoń i umów się na zabieg zadzwoń i umów się na zabieg
peelingi

Czas trwania

60 min

peelingi

Ilość powtórzeń

1 zabieg

peelingi

Cena

5 500 – 6 500 zł

Ciesz się naturalnie pełniejszymi ustami dzięki naszym zabiegom

Wskazania:

Lip lift to zabieg wykonywany za pomocą kilku metod:

Co to jest lip lift?

Mniejsza górna warga, dysproporcja między wargami, opadające kąciki, brak widoczności zębów - dla wielu kobiet usta są źródłem kompleksów. Niezadowalający wygląd centralnej części twarzy z łatwością można jednak korygować, za pomocą zabiegów chirurgii plastycznej.

Lip lift jest to małoinwazyjny zabieg chirurgiczny modelujący i delikatnie powiększający usta, przede wszystkim górną wargę. Dzięki zabiegowi chirurgii plastycznej można uzyskać efekt naturalnie pełniejszych ust, poprawy proporcji twarzy oraz odmłodzenia jej wyglądu. Tym samym - cieszyć się na nowo pewnością siebie.

Lip lift to zabieg wykonywany za pomocą kilku różnych metod. Należą do nich:

⚬ bullhorn lip lift - zabieg ten polega na zmniejszeniu odległości między górną wargą a nosem,
⚬ gullwing lip lift - zabieg polega na wycięciu paska skóry nad górną wargą i podciągnięciu jej, co pozwala na uzyskanie pełniejszego kształtu ust,
⚬ corner lip lift - zabieg w tej metodzie polega na wycięciu skóry z kącików ust, co z kolei umożliwia podniesienie opadających kącików.

Lip lift - dla kogo zabieg modelowania warg?

Lip lift jest zabiegiem medycyny estetycznej skierowanym do osób, które z różnych powodów nie są zadowolone z wyglądu swoich ust. Znakomicie sprawdza się w przypadku:

⚬ cienkich, płaskich ust,
⚬ nieodpowiednich proporcji wargi górnej i dolnej,
⚬ zaburzenie proporcji twarzy z powodu zbyt dużej odległości między górną wargą a nosem,
⚬ widocznych objawów starzenia się skóry w okolicy ust,
opadania kącików ust.

Jak wygląda zabieg lip lift?

Lip lift to zabieg przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Chirurg estetyczny wykonuje nacięcie pod nosem, po czym usuwa nadmiar skóry, modelując tym samym usta i delikatnie je powiększając (jednak z zachowaniem ich naturalnej objętości). Po zabiegu zakładane są bardzo cienkie szwy. Dzięki zastosowaniu znieczulenia zabieg jest bezbolesny, a po jego wykonaniu mogą pojawić się przemijające dolegliwości w postaci obrzęku i zaczerwienienia.

Jak przygotować się do zabiegu lip lift?

Zabieg modelowania i dyskretnego powiększania ust nie wymaga od Pacjenta przygotowania. Niezbędna jest jedynie wcześniejsza konsultacja z chirurgiem plastykiem, podczas której wykluczane są ewentualne przeciwwskazania do zabiegu oraz przedstawiany jest jego przebieg.

Efekty lip lift - jak wyglądają usta po zabiegu?

Lip lift to skuteczna metoda trwałego modelowania ust. Efektem zabiegu jest:

⚬ delikatne powiększenie ust - górnej wargi,
⚬ skrócenie odległości między podstawą nosa a ustami,
⚬ podniesienie kącików ust,
⚬ nadanie twarzy odpowiednich proporcji,
⚬ widoczne odmłodzenie twarzy,
⚬ pełny uśmiech - uwidocznienie zębów podczas uśmiechu.

Po jakim czasie widoczne są efekty modelowania lip lift?

Efekt zabiegu lip lift jest widoczny niemal od razu. Pełny rezultat obserwować można natomiast po zagojeniu się miejsca zabiegu. W celu uzyskania dodatkowego efektu powiększenia ust, zabieg lip lift można połączyć z zabiegiem wykorzystującym kwas hialuronowym.

Czy po zabiegu lip lift pozostaje blizna?

Po zabiegu lip lift pozostaje niewielka blizna. Znajduje się ona jednak w praktycznie niewidocznym miejscu, którym jest naturalne załamanie skóry pod nosem. Dzięki temu z łatwością można zamaskować ją pod makijażem. Użycie bardzo cienkich nici sprawia, że blizna jest wąska.

Rekonwalescencja po zabiegu lip lift - o czym pamiętać?

Rekonwalescencja po zabiegu lip lift trwa ok. tygodnia. W tym czasie konieczne jest noszenie specjalnego opatrunku. W celu zapobiegania nadmiernemu rozciąganiu skóry należy również ograniczyć mimikę twarzy i w miarę możliwości unikać gryzienia twardych produktów spożywczych. Istotna jest też odpowiednia dbałość o bliznę po zabiegu - zalecane jest aplikowanie żelu silikonowego na blizny oraz stosowanie kremów z wysokim filtrem UV.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu lip lift?

Zabieg lip lift, choć skutecznie modeluje usta, nie jest polecany każdemu. Przeciwwskazaniami do jego wykonania są:

⚬ ciąża,
⚬ cukrzyca,
⚬ choroby układu krążenia,
⚬ nieuregulowane nadciśnienie tętnicze,
⚬ zaburzenia krzepnięcia krwi,
⚬ stany zapalne skóry,
⚬ zbyt mała odległość między podstawą nosa a ustami (mniej niż 15 mm),
⚬ widoczność całych zębów przy uśmiechaniu się,
⚬ usta w znacznym stopniu wypełnione kwasem hialuronowym.

Lifting Lip lift jako sposób na piękne usta

Zrealizuj swoje marzenie o pięknych ustach

Jesteśmy specjalistami medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem. Stosujemy wyłącznie sprawdzone techniki modelowania i powiększania ust, dzięki którym nadajemy im dyskretny, pełniejszy kształt i młodzieńczy wygląd.

lip lift warszawa
projektskóra

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl