fbpx

Modelowanie i powiększanie ust. Ciesz się idealnym kształtem ust w każdym wieku!

usta

Pełne usta o regularnym kształcie są wizytówką atrakcyjnej kobiety. Niestety, nie wszystkie panie mogą pochwalić się idealnymi ustami. Niektóre kobiety mają kompleksy z powodu zbyt wąskich warg, inne natomiast mogą czuć się nieatrakcyjne z powodu asymetrycznego kształtu ust. Na szczęście, te drobne mankamenty można łatwo skorygować, wykorzystując w tym celu możliwości nowoczesnej medycyny estetycznej. Piękne usta o pełnych wargach nie muszą być tylko nierealnym marzeniem!

Profesjonalne modelowanie i powiększanie ust z użyciem kwasu hialuronowego

Wiele kobiet nie jest zadowolonych z wyglądu swoich ust. Najczęściej występującym problemem jest słabo zarysowany kontur ust, asymetria lub brak objętości. Drobne niedoskonałości narastają wraz z upływem lat – w dojrzałym wieku, usta tracą objętość i naturalną czerwień, a wokół nic mogą pojawiać się zmarszczki. Polecanym rozwiązaniem jest skorzystanie z zabiegu modelowania/powiększania ust, który oferuje nasza klinika. Przy zabiegu stosujemy specjalistyczny preparat z odpowiednio dobranym kwasem hialuronowym, pozwalającym uzyskać pożądany efekt.

Iniekcję kwasu hialuronowego możemy polecić w przypadku wąskich lub niesymetrycznych warg, korzystamy z niej również w celu podniesienia opadających kącików ust lub zredukowania drobnych zmarszczek wokół ust. Kwas hialuronowy w naturalny sposób nadaje objętości, poprawia kontur oraz nawilża usta. Dzięki swemu wszechstronnemu działaniu, ma niezwykle szeroki zakres zastosowań w nowoczesnej medycynie estetycznej.

Naturalnie piękne usta

Niektóre kobiety obawiają się, że po zabiegu powiększania ust mogą wyglądać nienaturalnie. Taki efekt jest przyczyną użycia zbyt dużej ilości preparatu. To może się zdarzyć w przypadku wykonywania zabiegu przez niewykwalifikowaną lub niedoświadczoną osobę. Nasz zespół składa się z wyszkolonych lekarzy, którzy posiadają doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki temu możemy pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientek!

Bardzo ważne jest to, aby zabieg modelowania ust był wykonywany przed doświadczonego i wykwalifikowanego specjalistę, który dobierze odpowiednią ilość preparatu. Właściwa ilość zastosowanego preparatu jest kluczem do uzyskania naturalnego efektu. W klinice Projekt Skóra możesz liczyć na to, że otrzymasz fachową opiekę. Zabiegi są wykonywane przez wyspecjalizowanych lekarzy i dermatologów. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się pięknymi, pełnymi ustami przez długi czas!

Oceń post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

plendeuk