fbpx

NucleoFILL – kompleksowe działanie dla skóry każdego typu

oxybrazja

Na zdrowie i piękny wygląd naszej skóry składa się wiele czynników. W trosce o piękną skórę, niezbędne jest kompleksowe działanie. Gromadząc naszą wiedzę oraz bogate doświadczenie w dziedzinie dermatologii estetycznej, opracowaliśmy kompleksowy zabieg Nucleofill, który łączy efektywność trzech zabiegów w jednym.

Jak zadbać o skórę w kompleksowy sposób?

We współczesnym świecie niełatwo jest uchronić skórę przed niekorzystnymi czynnikami. Zanieczyszczone powietrze, szkodliwe promieniowanie słoneczne, a nawet kosmetyki do makijażu mają negatywny wpływ na kondycję naszej skóry i mogą prowadzić do tego, że twarzy wygląda na zmęczoną i znacznie starszą, niż jest w rzeczywistości.

Klinika Projekt Skóra wychodzi naprzeciw potrzebom naszych Pacjentek, które pragną zadbać o swoją skórę i wspomóc jej naturalne procesy regeneracyjne. Z myślą o zdrowej i pięknej skórze, oferujemy NucleoFILL – zabieg o wielokierunkowym działaniu, który można polecić praktycznie każdej kobiecie!

NucleoFILL – na czym polega jego działanie?

Opracowując naszą autorską terapię Nucleofill, mieliśmy na celu stworzenie rozwiązania o wszechstronnym działaniu, które pozwoli kompleksowo zregenerować skórę, nawilżyć ją, a także wyeliminować wolne rodniki. Udało nam się osiągnąć ten rezultat! Przygotowaliśmy linię produktów o działaniu biostymulującym, stworzonych na bazie polinuokleotydów. Te naturalne składniki pobudzają receptory, które stymulują produkcję kolagenu typu I, a także prowadzą do dojrzewania fibroplastów (które są odpowiedzialne między innymi za produkcję kwasu hialuronowego). NucleoFILL to efekt pracy naszych najlepszych, wykwalifikowanych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. Jest to kompleksowa terapia dla skóry, która:

  • charakteryzuje się działaniem antyoksydacyjnym
  • dogłębnie nawilża skórę
  • stymuluje skórę do regeneracji, czego efektem jest poprawa elastyczności napięcia skóry.

NucleoFIIL jest polecany dla każdego rodzaju skóry, niezależnie od jej wieku oraz kondycji. Sprawdzi się w przypadku skóry suchej, wymagającej dogłębnego nawilżenia. Możemy z niego skorzystać również w przypadku utraty jędrności oraz elastyczności. Zabieg dobierany jest do indywidualnych potrzeb pacjenta, co pozwala uzyskać optymalne efekty. Nasi specjaliści dbają o to, aby każdy pacjent był zadowolony z osiągniętych rezultatów!

W klinice Projekt Skóra troszczymy się o potrzeby kobiet w każdym wieku. Korzystając z najnowszych technologii oraz gromadzonej przez lata wiedzy, opracowujemy nowatorskie terapie o znakomitej skuteczności.

Oceń post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

plendeuk