Nucleofill

skuteczny LIFTING na poziomie komórkowym

Nucleofill jest zabiegiem przyjaznym i korzystnym dla każdego rodzaju skóry. Cera wymagająca dogłębnego nawilżenia i długotrwałego odmłodzenia dzięki liftingowi na poziomie komórkowym nabiera zdrowego wyglądu i jędrności niemożliwej do osiągnięcia metodami domowej pielęgnacji. Chcesz przekonać się, że Nucleofill naprawdę działa? Zapraszamy do Kliniki Projekt Skóra!

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

Zadzwoń i umów się na wizytę
peelingi

Cena

1 000 PLN*

*Aktualne ceny znajdują się w Cenniku. Opublikowana cena nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Lifting na poziomie komórkowym – innowacyjny zabieg w nowoczesnej klinice

nucleofillifting warszawa

Synergia trzech efektów dla perfekcyjnej regeneracji skóry. Każdej skóry!

Wskazania:

Wskazania:

Wskazania:

Wskazania:

Kiedy warto zdecydować się na zabieg?

Zauważasz u siebie objawy stresu oksydacyjnego? Cierpisz na nawracające bóle głowy i ogólne osłabienie o niejasnych przyczynach? Mało śpisz i zaniedbujesz zdrową dietę? Prędzej czy później taki tryb życia odbije się na stanie Twojej skóry, która ze wzmożoną siłą zostanie dotknięta przez procesy starzenia.

Już dziś zadbaj o cerę, korzystając z imponujących możliwości, jakie daje medycyna estetyczna. Przywróć skórze jędrność i naturalny blask za sprawą innowacyjnego preparatu Nucleofill, którym dysponują już najnowocześniejsze kliniki w Polsce, takie jak Projekt Skóra w Warszawie.


Zapomnij o przedwczesnych zmarszczkach. Skorzystaj ze wsparcia specjalistów, by móc cieszyć się młodym i pięknym wyglądem jak najdłużej!

Nucleofill – co to za zabieg?

Nucleofill, inaczej lifting na poziomie komórkowym, to zabieg medycyny estetycznej, którego głównym celem i zaletą jest to, że bez zmieniania rysów twarzy i w całkowicie naturalny sposób powoduje zagęszczenie skóry, nawet w jej najdelikatniejszych obszarach. Wykorzystuje proces biostymulacji wywoływanej przez polinukleotydy – niewielkie fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA fizjologicznie występujące w organizmie.

Polinukleotydy zawarte w preparacie Nucleofill Croma Pharma działają trzykierunkowo. Po pierwsze, pobudzają receptory w komórkach skóry (fibroblastach), co prowadzi do uruchomienia procesu wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, czyli białek odpowiedzialnych za utrzymanie gęstości i sprężystości tkanki.

Po drugie, wykazują działanie antyoksydacyjne, w ramach którego zachodzi eliminowanie wolnych rodników i przeciwdziałanie ich namnażaniu. Tym samym polinukleotydy zapobiegają spustoszeniu, jakie może wywołać w skórze stres oksydacyjny.

Po trzecie, cząsteczki te wykazują właściwości wiążące wodę. Zapewniają długotrwałe nawilżenie macierzy pozakomórkowej wypełniającej przestrzeń między komórkami skóry.

Działający na poziomie komórkowym Nucleofill wielostronnie stymuluje tkankę skórną i uruchamia naturalny proces głębokiej odnowy, w którym kluczową rolę pełni wzmożona produkcja kolagenu.

Nucleofill – punkty podania

Nucleofill nadaje się do zastosowania na dowolnym obszarze zabiegowym w obrębie twarzy i szyi, niezależnie od rodzaju skóry i wieku pacjenta. Jest biostymulatorem, który można bezpiecznie wykorzystać do bezinwazyjnej przebudowy skóry wokół oczu, nosa i ust, gdzie – ze względu na negatywny wpływ czynników środowiskowych i ruchy mimiczne twarzy – najszybciej pojawiają się oznaki starzenia.

Naturalne pochodzenie preparatu i jego mechanizm działania sprawiają, że nie stanowi zagrożenia dla niezwykle delikatnej skóry w okolicach oczu. Jest wręcz stworzony do głębokiej odnowy tego obszaru. Dociera tam, gdzie inne preparaty nie są w stanie wpłynąć na napięcie skóry, i eliminuje objawy starzenia.

Jak przeprowadza się lifting na poziomie komórkowym? Przebieg zabiegu

Dzięki wykorzystaniu biostymulatora Nucleofill lifting staje się możliwy bez interwencji chirurgicznej. Lekarz przeprowadza zabieg iniekcyjny. Wprowadza w głąb skóry preparat w postaci przezroczystego żelu, posługując się cienką igłą bądź kaniulą.

Na życzenie pacjentki, w trosce o jej komfort, specjalista wykonujący lifting proponuje również użycie znieczulenia miejscowego. Po zastosowaniu znieczulenia jedynym odczuciem towarzyszącym wkłuciu jest delikatne mrowienie. W przypadku przeprowadzania procedury bez znieczulenia podczas zabiegu odczuwalne są ukłucia – takie jak przy pobieraniu krwi. Bezpośrednio po liftingu można wrócić do codziennych czynności.

Preparat należy do substancji o niskim potencjale uczulającym. Nie zawiera substancji niebezpiecznych dla alergików. Jest dostępny w dwóch wersjach, różniących się od siebie zawartością polinukleotydów: Nucleofill Medium (2%) i Nucleofill Strong (2,5%).
Wyboru pomiędzy tymi dwoma rodzajami biostymulatora dokonuje się na podstawie konsultacji z lekarzem, który bierze pod uwagę oczekiwania pacjentki co do efektów oraz indywidualne potrzeby skóry.

Nucleofill – jak często go wykonywać?

W celu uzyskania najlepszych efektów liftingu na poziomie komórkowym najlepiej wykonać 2–3 zabiegi w odstępach 2–3 tygodni. Po takiej serii zaleca się przeprowadzenie jednego zabiegu podtrzymującego rezultaty i powtarzanie go co pół roku.

Nucleofill – efekty zabiegu

Po zabiegu efekt poprawy stanu skóry pojawia się stopniowo, podczas gdy trwa wchłanianie preparatu, które może zająć nawet kilkanaście miesięcy.Nucleofill pod oczy (Nucleofill Soft Eyes) świetnie radzi sobie z opuchlizną i cieniami. Dzięki niemu drobne zmarszczki ulegają spłyceniu.

Zmniejsza się też widoczność kurzych łapek i doliny łez. Efekty te są możliwe do osiągnięcia za sprawą znacznego wzrostu nawilżenia i napięcia skóry. Nucleofill Eye potrafi sprawić, że nawet bardzo cienka skóra pod oczami ulegnie zagęszczeniu.

Nucleofill na szyi i podbródku jest receptą na takie problemy jak utrata elastyczności skóry, bruzdy, fałdki i niejednolita tonacja. Po liftingu w tym obszarze tkanka staje się grubsza i bardziej zwarta, a koloryt skóry zostaje wyrównany.

Lifting na poziomie komórkowym Nucleofill korzystnie wpływa na wygląd całej twarzy. Przyczynia się do uniesienia skóry i jej odbudowy, wygładzenia zmarszczek, zwężenia porów, poprawy nawilżenia. Dodatkowo neutralizuje wolne rodniki, a tym samym opóźnia postępowanie procesów starzenia.

Nucleofill czy Profhilo?

Nucleofill i Profhilo są zabiegami o wysokim stopniu podobieństwa, ponieważ w obydwa wykorzystują stymulatory tkankowe i należą do małoinwazyjnych procedur anti-aging. W przypadku metody Nucleofill działanie na skórę opiera się jednak na zupełnie innych mechanizmach niż przy zastosowaniu zabiegu Profhilo. Rozbieżność ta wynika z faktu, że preparaty używane w tych procedurach medycznych mają różny skład.

Nucleofill – w przeciwieństwie do Profhilo – nie jest wypełniaczem, ponieważ nie zawiera stabilizowanych kompleksów hybrydowych kwasu hialuronowego. Jego skuteczność opiera się na biostymulacji skóry, a nie uzupełnianiu ubytków. Stąd też wynika możliwość jego zastosowania u pacjentek z każdym rodzajem cery. Sprawdza się zwłaszcza u osób w młodym wieku. Starszy wiek i zaawansowane zmiany starzeniowe skóry są wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu Profhilo.

Nucleofill – skutki uboczne i powikłania

Po liftingu stymulatorem tkankowym Nucleofill może się pojawić delikatny obrzęk. Istnieje też prawdopodobieństwo, że na skutek zabiegu wystąpią zaczerwienienie i swędzenie skóry. Objawy te zanikają przeważnie w ciągu 2–3 dni. Ryzyko powikłań jest znikome.

Zabieg Nucleofill – cena

W Klinice Projekt Skóra Nucleofill wykonany na jednym obszarze zabiegowym (twarz, szyja lub okolice oczu) kosztuje 1000 zł.

Zapraszamy na zabieg Nucleofill

W naszym gabinecie wykonasz lifting na poziomie komórkowym dający długotrwałe efekty bez dużych ingerencji w strukturę tkanki skórnej. Taki lifting bazuje na naturalnych mechanizmach naprawczych i ma działanie antyoksydacyjne.

nuceofill warszawa
klinika projekt skóra warszawa

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl