Makijaż permanentny

w Projekt Skóra

Zabieg mikropigmentacji ozdobnej polega na wprowadzeniu bezpiecznego barwnika w głąb skóry w celu zabarwienia i nadania delikatnego cienia. Dzięki temu pigmentowane partie twarzy wyglądają na bardziej podkreślone, zdrowe oraz zadbane. 

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

Zadzwoń i umów się na wizytę
peelingi

Czas trwania

40 – 90 min

peelingi

Ilość powtórzeń

Odświeżamy raz w roku

peelingi

Cena

Od 1 000 zł

*Aktualne ceny znajdują się w Cenniku. Opublikowana cena nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Zalety zabiegu

Podkreślone, bardziej wydatne brwi, usta oraz oczy, wydobyte naturalne piękno muśnięte delikatnym kolorem..

Wskazania:

Zakres usług

Brwi

  • Powder – delikatny, bezkonturowy efekt dla miłośniczek naturalnego wyglądu.

  • Ombre – efekt przejścia od najciemniejszego nasycenia końcówek brwi, po delikatny puder na początkach. Podkreślone dolnym konturem świetnie oddzielają przestrzeń między powiekami.

  • Soft ombre – polecane naturalnie szerokim brwiom. Nasycenie skupione jest przy podstawie brwi, rozjaśnia się ku górze tworząc efekt przejścia nie zaznaczając górnych konturów.

Usta

  • Full lips – tzw „efekt szminki” skierowany do miłośniczek wyrysowanych ust.
  • Aquarelle – bezkonturowy, naturalny efekt wypełniający ubytki czerwieni wargowej. 

WAŻNE – Makijaż permanentny nie jest zamiennikiem powiększania i modelowania ust. Linergistka pracuje jedynie na przestrzeni czerwieni wargowej. W związku z tym – jeśli pacjentka ma ochotę na delikatne zwiększenie objętości należy w kolejności udać się na zabieg modelowania, a następnie skorzystać z usługi makijażu permanentnego, aby usta wyglądały idealnie. 

Oczy

Kreska w linii rzęs – naturalne wypełnienie przestrzeni między rzęsami nadające najbardziej naturalny efekt bez poczucia stałego makijażu eyelinera.

Kreska dekoracyjna typu eyeliner – metoda dedykowana miłośniczkom stałego, mocniejszego efektu.

Kreska dekoracyjna wycieniowana – absolutny bestseller w pigmentacji oczu, efekt imitujący makijaż typu smokey eye. Szczegóły nasycenia są zawsze do omówienia z linergistką, od najbardziej naturalnego cieniowania przy samej nasadzie powiek po efekt niczym od wizażystki.

Usuwanie makijażu permanentnego oraz tatuażu

Metoda Remover bezlaserowa – chemiczny sposób usuwania makijażu permanentnego oraz jedyna metoda rozjaśnienia sterego makijażu permanentnego z możliwością prognozowania efektów. 

Wskazania:

Jak wygląda przygotowanie do zabiegu?

Przed zabiegiem nie należy pić kawy, napojów energetycznych, oraz palić papierosów. Skóra nie może mieć świeżej opalenizny oraz miejsce zabiegu nie powinno być w jakikolwiek sposób uszkodzone np. uderzeniem, rozcięciem itp.
Przed makijażem permanentnym ust na 2 dni przed warto zrobić leki peeling. Należy na 3 dni przed oraz 3 dni po przyjmować Heviran 800 mg dziennie, aby uniknąć niepożądanej opryszczki.
Przed makijażem permanentnym brwi nie należy poddawać regulacji. Trzeba również zrezygnować z henny miesiąc przed zabiegiem, aby można było określić naturalny kolor włosa. Dzień przed zabiegiem należy wykonać peeling, a następnie nałożyć delikatny krem.

Jakie skutki uboczne mogą wystąpić po zabiegu makijażu permanentnego?

Możliwy jest widoczny obrzęk, który może utrzymać się do kilku godzin po zabiegu.
Dodatkowo może doskwierać dyskomfort związany z przerwaniem ciągłości skóry, a podczas gojenia delikatne swędzenie.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg absolutnie nie jest bolesny. Jeśli trafisz do sprawdzonej linergistki z doświadczeniem nie ma się czego obawiać. Oczywiście jak każdy zabieg z użyciem mikro igły można odczuwać lekki dyskomfort.

Jakich zaleceń należy przestrzegać po zabiegu?

Zależą one indywidualnie do pigmentowanej partii twarzy, linergistka dokładnie dobiera też pielęgnację do typu cery.
Natomiast typowe zalecenia dla każdej pacjentki po zabiegu to:
-nie moczyć danej pigmentowanej partii przez ok 1 tydzień od zabiegu podczas
-unikać wysokich temperatur oraz wystawiania miejsca zabiegu na słońce
-nie korzystać z sauny oraz solarium
-nie drapać, nie trzeć oraz nie odrywać odstających mini strupków, które

Jakie są przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego?

Ciąża, okres laktacji, infekcje bakteryjne, wirusowe oraz grzybicze, obniżona odporność, gorączka, choroby skóry np AZS, łuszczyca, choroby krwi np hemofilia, choroba nowotworowa w trakcie leczenia, zaawansowana cukrzyca, problemy hormonalne nieustabilizowane farmakologicznie, przyjmowanie sterydów oraz leków zakrzepowych, skłonności do blizn, uszkodzenie skóry w miejscu pigmentacji, zabiegi z użyciem kwasów złuszczających wykonane w okresie miesiąca przed pigmentowaniem, aktywna opryszczka, niedobór żelaza, stany zapalne spojówek i oczu (pmu powiek), ostrzykiwanie kwasem hialuronowym na mniej niż 6 tygodni przed zabiegiem (pmu ust)

Edyta Żebrowska – lingeristka

Mistrzyni Polski 2022 w plebiscycie Polska Times w mikropigmentacji ozdobnej. Posiadaczka statuetki za najbardziej naturalne efekty mikropigmentacji.
Szkoleniowiec oraz zabiegowiec. W branży makijażu permanentnego od 5 lat.
Cechują ją naturalne i delikatne efekty. Opracowała własne, autorskie metody, a do każdej klientki podchodzi indywidualnie.
Cieszy się 100% zadowoleniem klientów oraz kursantów. Podkreślone, nieprzerysowane to jej hasło przewodnie.
Możemy zobaczyć ją w roli eksperta w programach telewizyjnych o charakterze urodowym obok znanych i cenionych lekarzy oraz zabiegowców

klinika projekt skóra warszawa

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl