fbpx
4,8

107 opinii

95%

185 opinii

TERAPIE

Pierwsza wizyta

Opowiedz nam historię swojej skóry, a my opowiemy Ci w jaki sposób po wielu latach nauki opiekujemy się naszymi Pacjentami. Pracujemy w oparciu o plan, który stworzymy podczas pierwszej wizyty.
Podczas pierwszego spotkania Twoja skóra, powie nam czego potrzebuje, a my postawimy realne cele przed wspólną pracą.

Projekt Anti Aging Twarz

Nasze twarze pragną czuć się komfortowo w każdym wieku. Zadbamy o odpowiednią prewencję w duchu naturalności i najnowszych trendów technologicznych.

Projekt Twoje Ciało

Niczego nie musisz, ale wszystko możesz. Nurt body positive pokazał nam, że warto dla ciała robić to co korzystne i zdrowe.

Projekt Bankiet

Stworzyliśmy formułę zabiegową opartą na realnych marzeniach naszych Pacjentek. Jeśli uwielbiasz wzbudzać zachwyt samej siebie, z nami zrobisz to w iście francuskiej klasie.

Projekt Przed Weselem

Fotograf ślubny potrafi uczynić cuda ze skórą. My jednak nie idziemy na skróty. Szyjemy na miarę potrzeb, projekty pakietów ślubnych, które wychodzą spod igły niczym wymarzona suknia ślubna.

Projekt Anti Acne

W Projekcie Skóra dermatolodzy i profesjonalna kadra kosmetologów przywróci skórze utracony chorobowo blask. Jesteśmy dla Was w każdym etapie zmian , zarówno zapalnych i pozapalnych praktykując dermatologię i najnowocześniejsze sprzęty do regenarcji skóry.

Projekt Skóra Głowy

Pomagamy Pacjentom, którzy walczą z nadmiernym wypadaniem włosów przywracając wiarę w zatrzymanie procesu . Możemy się nazwać dermatologicznymi fryzjerami. Tworzymy nową jakość trychologii.

plendeuk