fbpx

Projekt Anti Aging

Dermatologia Estetyczna HiTech w walce z upływem czasu.

Profilaktyka Anti Aging w Projekt Skóra to odpowiedź na potrzeby każdej skóry w każdym wieku. Proces starzenia się skóry rozpoczyna się po 25 roku życia. Opóźnianie tych naturalnych procesów, jest przedmiotem zainteresowania dermatologów z Kliniki Projekt Skóra. Najlepsze efekty dają indywidualnie dopasowane terapie, stworzone i wdrażane przez naszych lekarzy. Głównym ich celem jest zachowanie naturalnego młodego wyglądu. Starzej się wolniej z Projekt Skóra.

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

Zadzwoń i umów się na wizytę

Nasze rozwiązania

PROJEKT NOWA SKÓRA

Pakiet dedykowany osobom, które wymagają silnej przebudowy skóry. W pakiecie zastosowaliśmy 3 niezawodne technologie. Połączenie SECRET RF z laserem tulowym oraz Dermapen 4.0.

RELAX AND REFRESH

Relax & Refresh to zabieg stworzony z myślą o skórze mężczyzn. Specjalna terapia łączona zapewnia relaksację mięśni twarzy oraz poprawę wyglądu, nawilżenia i kondycji skóry.

PROJEKT Lift

Doskonałe dla osób chcących uzyskać szybkie efekty wolumetryczne. Pakiet zawiera stymulację włókien kolagenowych termoliftingiem oraz nawilżenie skóry w zabiegu mezoterapii.

PROJEKT Lift PRO

Wskazane dla skór z uwidocznionymi oznakami starzenia. Połączenie zabiegów przywracające objetość i jedrność skórze twarzy. Dawka biostymulacji, mezoterapii i termoliftingu.

PROJEKT REWITALIZACJA

Zabieg dla skór z utraconym napięciem, ze zmarszczkami i i bruzdami, z utraconym owalem twarzy.

FYRM & LYFT

Niechirurgiczny lifting twarzy z użyciem kwasu hialuronowego i kwasu polimlekowego. Idealny dla skór dojrzałych, które korzystają z prewencji anti-aging.

Przebarwienia PRO – tulowy + mezo

Wskazane dla osób z przebarwieniami różnego pochodzenia oraz widocznym fotostarszeniem. Pacjent dodatkowo uzyska efekt nawilżenia przy pomocy preparatów z kawasem hialuronowym.

Kompleksowa Radiofrekwncja 3x RF T+S+D

Wskazane dla osób, które chcą wykorzystać technologię sprzyjającą napięciu skóry twarzy, odmłodzenia, redukcji zmarszczek mimicznych. Doskonale sprawdza się w redukcji blizn.

W Klinice Projekt Skóra pomogliśmy już ponad 14 000 Pacjentkom uzyskać piękną i zdrową skórę!

Wiemy, że łatwo opowiada się o sobie, dlatego przeczytaj co o nas mówią Pacjenci.

Nasza wiedzą dzielimy się nie tylko w naszej Klinice, ale również  w naszych mediach społecznościowych, blogu oraz w różnych mediach!

Sprawdź sama!

plendeuk