fbpx

Projekt Wesele

Wedding skin plan – plan dla Twojej skóry.

W projektach ślubnych patrzymy na trzy kluczowe informacje: ile pozostało nam czasu do wielkiego wydarzenia, w jakiej kondycji jest skóra Pacjentki oraz czy chciałaby zaprosić do swojego planu zabiegowego mamę oraz druhnę, by umilić sobie ten piękny okres przygotowań wspólnymi spotkaniami.

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

Zadzwoń i umów się na wizytę

Nasze rozwiązania

Branża ślubna kocha się w pięknie. Niewątpliwie jest ono różnie interpretowane przez każdą z Was. My to piękno dostarczamy w formie pielęgnacji, rozmów o niej i czasu TYLKO DLA Ciebie. Anturaż ślubny zakrawa o cały arsenał wyspecjalizowanych miejsc, w których otrzymasz wysokiej jakości usługi. Przepiękne bukiety, suknie, migoczącą biżuterię, wymieniać można długo. Chcemy być częścią tej usłanej wyborami drogi. W naszych pakietach nie doszukuj się sprecyzowanych zabiegów. Cała wyprawa rozpocznie się godzinną rozmową z dermatologiem estetycznym oraz wykwalifikowanym kosmetologiem, podczas której postanowimy, prześledzimy i zapiszemy plan dla Twojej skóry. Dermatolodzy estetyczni mają serce do skóry, o tym wie już cały świat. Odpowiedz najpierw ile pozostało czasu do ślubu.

pakiet-wesele-12-6

12-6 msc

Pakiet zaawansowany. Możemy z wyprzedzeniem zaplanować co pozytywnie wpłynie na Twoją skórę. Grunt to dobry PLAN. W pakiecie zawrzeć możemy cały zakres naszego menu zabiegowego rysując potrzeby całego ciała. Pakiet przewiduje zabieg dla druhny i matki Panny młodej, by było Wam przyjemniej, razem. Pakiet zawiera 10 % rabatu na plan zabiegowy.

pakiet-wesele-6-3

6-3 msc

Pakiet średnio – zaawansowany, wciąż masz dużo czasu na pracę ze skórą. Po konsultacji z zabiegowcami wybierzesz kierunek propozycji Specjalistów. Jesteś w najlepszym rękach. Pakiet przewiduje zabieg dla druhny lub matki Panny młodej. Pakiet zawiera 7 % rabatu na plan zabiegowy.

pakiet-wesele-3-1

3-1 msc

Mamy niewiele czasu, ale wciąż efekty mogą być imponujące. Łączymy zabiegi w skomplikowanych procedurach, tak by osiągnąć w możliwie krótkim czasie jak najlepsze efekty. Pakiet zakłada 5% rabatu na plan zabiegowy.

Każdy z pakietów zawiera godzinną rozmowę z lekarzem i kosmetologiem. Jeśli nie jesteś pewna, którą z opcji wybrać, jesteśmy po to by Ci pomóc – zadzwoń do managera kliniki Projekt Skóra 512 174 247 . Po pierwszej konsultacji wszystko się wyjaśni.

Do zobaczenia!

W Klinice Projekt Skóra pomogliśmy już ponad 14 000 Pacjentkom uzyskać piękną i zdrową skórę!

Wiemy, że łatwo opowiada się o sobie, dlatego przeczytaj co o nas mówią Pacjenci.

Nasza wiedzą dzielimy się nie tylko w naszej Klinice, ale również  w naszych mediach społecznościowych, blogu oraz w różnych mediach!

Sprawdź sama!

plendeuk