fbpx

Poznaj 5 powodów, dla których warto zdecydować się na zabieg PROFHILO!

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu profhilo?

PROFHILO nazywane także molekułą młodości to przełomowe odkrycie w dziedzinie medycyny estetycznej. Substancja stymuluje aż 4 typu włókien kolagenowych, wykazuje skuteczność, zapewniając skórze intensywną regenerację, odmłodzenie i nawilżenie twarzy w sposób wielopłaszczyznowy. Przekonaj się o niezwykłym działaniu PROFHILO i poznaj 5 powodów, dzięki którym zdecydujesz się na zabieg!

Dlaczego PROFHILO jest tak wyjątkowy?

Molekuła młodości PROFHILO została uzyskana w wyniku opatentowanego procesu stabilizacji termicznej, który umożliwił połączenie w jedną substancję dwóch cząsteczek kwasu hialuronowego L-HA i H-HA o stężeniu 64 mg. Dzięki temu powstała nowa, hybrydowa formuła wyselekcjonowanych produktów. Zabieg w porównaniu do innych preparatów dostępnych na rynku powoduje znacznie większą aktywację syntezy elastyny i kolagenu typu I, III, IV i VII, co sprawia, że jest jedyny w swoim rodzaju.

Dlaczego warto wybrać PROFHILO?

Natychmiastowe efekty działania

Już po pierwszym zabiegu pacjenci zauważają wyraźną poprawę. Zabieg PROFHILO wzmacnia i zagęszcza skórę, przywracając jej prawidłowe napięcie. Wygładza zmarszczki na policzkach, ustach oraz w okolicy „kurzych łapek”. Kontury twarzy są podkreślone i wyraźnie wymodelowane. Co ważne, dzięki zachodzącym procesom biostymulacji i bioremodelingowi rezultaty z każdym dniem są coraz bardziej widoczne. Efekty utrzymują się przez ok. 1-1,5 roku

Bez bólu – zabieg nie wymaga znieczulenia

Zabieg PROFHILO nie wymaga wcześniejszej procedury znieczulającej. Mikronakłuwanie za pomocą cienkiej kaniuli jest bezbolesne dla pacjenta. Dlatego to doskonała metoda dla osób, które marzą o poprawie jakości skóry twarzy, jednak obawiają znieczulenia i związanego z tym bólu.

Prosta technika wstrzykiwania

Procedura PROFHILO wymaga jedynie 5 powierzchownych nakłuć w obszarze specjalnie opracowanych bio estetycznych punktów iniekcji na twarzy, które pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia. Zostały wybrane w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków oraz ucisku.

Wysoki profil bezpieczeństwa

PROFHILO to jeden z najbezpieczniejszych preparatów do liftingu i odmłodzenia twarzy. Nie zawiera żadnych chemikaliów ani zagęszczaczy. Dzięki czemu pacjenci nie doznają reakcji alergicznych skóry. Nie muszą również obawiać się efektów ubocznych w postaci siniaków, zaczerwienienia i opuchlizny.

Nie wymaga specjalistycznej pielęgnacji przed lub po zabiegu

Technika wstrzykiwania do bio estetycznych punktów iniekcji BAP pozwala na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia, a tym samym maksymalizuje rezultaty i ogranicza niedogodności. Dlatego zabieg jest chętnie wybierany przez osoby, które nie mają czasu na wielotygodniowe rekonwalescencje.

W Klinice Projekt Skóra możesz przejść kompleksowy proces odmładzania za pomocą molekuły młodości PROFHILO. Nasi doświadczeni specjaliści dostosowują leczenie do indywidualnych potrzeb skóry w celu uzyskania pożądanego efektu. Zapraszamy na konsultację!

Oceń post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

plendeuk