fbpx

Długotrwałe nawilżenie i regeneracja? Przedstawiamy nowoczesny zabieg Skin Booster!

zabieg z kwasem hialuronowym

Nasza skóra codziennie mierzy się z licznymi wyzwaniami, które odbijają się na jej kondycji. Zanieczyszczone powietrze, promieniowanie słoneczne, klimatyzacja w samochodzie oraz w biurze, niewłaściwa dieta – wszystkie te czynniki mogą prowadzić do odwodnienia skóry! Nie jesteśmy w stanie całkowicie uchronić się przed szkodliwymi czynnikami, dlatego tak ważne jest, aby zadbać o właściwą pielęgnację. Pomóc w tym może nowoczesny zabieg Skin Booster, który zapewnia skórze optymalny poziom nawilżenia na długi czas!

Skin Booster – innowacyjna formuła dla efektywnego i długotrwałego nawilżenia

Naturalnym składnikiem naszej skóry jest kwas hialuronowy, który dba o właściwe jej nawilżenie. Dzięki niemu, skóra jest jędrna, elastyczna i pozbawiona zmarszczek. Niestety, z wiekiem ilość naturalnego kwasu hialuronowego stopniowo spada.

Zabieg Skin Booster polega na wprowadzenie kwasu hialuronowego w głębsze warstwy skóry, czego rezultatem jest długotrwałe nawilżenie. Skuteczność zabiegu opiera się na opatentowanej technologii, dzięki której kwas hialuronowy zyskuje wyjątkową trwałość. W zależności od indywidualnych potrzeb skóry, zabieg wykonywany jest za pomocą cienkiej igły lub kaniuli. Pierwsze rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu, a kompleksowa terapia składa się z dwóch zabiegów w odstępach około 4 tygodni.

Jakie są rezultaty zabiegu?

Poniżej przedstawiamy najważniejsze rezultaty zabiegu SkinBooster:

  • optymalne, głębokie nawilżenie skóry
  • zmniejszenie widoczności zmarszczek i bruzd
  • poprawa jędrności i elastyczności skóry.

SkinBooster należy do zabiegów, które można polecić praktycznie każdemu, bez względu na wiek. Właściwie nawilżona skóra odwdzięcza się zdrowym i młodym wyglądem i zachwyca swoim naturalnym blaskiem. Efekty Skin Booster utrzymują się nawet przez wiele tygodni!

Zapewnij swojej skórze piękny, młody wygląd!

Jako doświadczeni dermatolodzy zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla naszej skóry jest właściwe, głębokie nawilżenie. Utrata wody szybko prowadzi do pogorszenia kondycji skóry, powoduje utratę elastyczności i dodaje lat. W trosce o odpowiednią pielęgnację, klinika Projekt Skóra oferuje nowoczesne zabiegi mające na celu przywrócenie skórze optymalnego poziomu nawilżenia. W naszej klinice każdy zabieg jest przeprowadzany przez wykwalifikowanego lekarza, który dba o najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfort Pacjenta. Zależy nam na tym, aby każdy z naszych Klientów był w pełni zadowolony z uzyskanych rezultatów!

Oceń post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

plendeuk