Inne choroby skóry

problemy skórne warszawa

Problemy skórne to nie tylko kłopot estetyczny. Dermatologia kliniczna jest szeroką dziedziną medycyny i obejmuje szeroki zakres chorób dotyczących skóry – różnego typu infekcje, wypryski, alergie, pokrzywki, fotodermatozy i inne.

Niekiedy wiążą się one z zaburzeniami ogólnoustrojowymi, a czasami właśnie na podstawie zmian skórnych można rozpoznać schorzenia innych układów – np. cukrzycę, reakcje naczyniowe, zaburzenia metaboliczne czy hormonalne.

Dlatego zawsze podkreślamy i edukujemy w gabinecie, na łamach prasy i w innych mediach by nie bagatelizować zmian, które pojawiają się na skórze. Konsultacja dermatologiczna na wczesnym etapie choroby daje większe możliwości powodzenia leczenia. Doświadczony lekarz nie tylko pomoże rozwiązać problemem, ale będzie poszukiwał źródła choroby i zaleci odpowiednią terapię.

 

Zachęcamy do regularnego samobadania skóry

Regularne badanie skóry

Jeśli zauważysz nietypową zmianę na skórze, która budzi Twój niepokój lub nie ustępuje przez dłuższy czas, nie wahaj się i umów się na konsultację u dermatologa. Poświęcisz nam dwadzieścia minut, a my zrobimy co w naszej mocy by Ci pomóc.

Konsultacja lekarska

W trakcie konsultacji pytamy, oglądamy skórę, badamy, czasem zlecamy dodatkowe badania (laboratoryjne, mikologiczne, obrazowe, histopatologiczne), diagnozujemy i rozpisujemy plan terapeutyczny, który nierzadko obejmuje także właściwą pielęgnację skóry oraz odpowiednią dietę, jeśli okaże się konieczna.

skin problem warszawa

CENA

Konsultacja Dermatologiczna

– w zależności od wybranego specjalisty

200-250 zł