AquaPure

INTELIGENTNY SYSTEM PIELĘGNACJI

AquaPure to hydro-peeling czyli peeling wodny, który delikatnie i skutecznie oczyszcza skórę, redukuje pory i odświeża. To innowacyjny zabieg wykorzystujący wielopłaszczyznowy mechanizm działania. Efekty są natychmiastowe, a Twoja skóra będzie oczyszczona, nawilżona, odmładzona i antyoksydacyjne.

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

Umów się na wizytę 508 777 988

Aquapure:

projektskora

Głębokie oczyszczenie skóry

projektskora

Poprawa dotelenienie skóry

projektskora

Rozświetlenie oraz dogłębne nawodnienie

Wyraźnie młodsza, świetlista skóra już po jednym zabiegu.

aqua przedaqua po
aqua przedaqua po
aqua przedaqua po
aqua przedaqua po
aqua przedaqua po

Efekt natychmiast po zabiegu

peelingi

Czas trwania

15 – 40 min

peelingi

Ilość powtórzeń

4 – 8*

peelingi

Cena

250zł – 800zł

Wskazania

AQUAPURE
Inteligentny System Pielęgnacji Twarzy

1

PEEL +

PEELING SKÓRY

Usuwa martwe komórki naskórka i inne zanieczyszczenia. Pozwala utrzymać gładkość i czystość skór

2

SEBO +

ZAPOBIEGA TRĄDZIKOWI

Usuwa martwe komórki naskórka i inne zanieczyszczenia. Pozwala utrzymać gładkość i czystość skóry

3

REJUVE +

DLA GŁADKIEJ SKÓRY

Dostarcza składników bogatych w antyoksydanty, które nawilżają i odżywiają skórę

4

ELEKTROPORACJA

DLA LEPSZEGO WCHŁANIANIA SKŁADNIKÓW ODŻYWCZYCH

Odżywia i rozjaśnia skórę, wspomaga przenikanie substancji aktywnych.

5

MIKROPRĄDY

DLA LEPSZEGO NAPIĘCIA SKÓRY ORAZ WYSZCZUPLENIE TWARZY

6

SCHŁADZANIE/OGRZEWANIE

PRZYŚPIESZA PROCESY NAPRAWCZE SKÓRY

Schładzanie: Zmniejsza drobne linie i zmarszczki
Ogrzewanie: Znieczula skórę. Wzmacnia i tonuje

BEZBOLESNY, BEZINWAZYJNY, BARDZO KOMFORTOWY

Aquapure – czym jest i jak działa?

Aquapure to inteligentny system pielęgnacji twarzy. Dzięki różnorodnym programom leczenia jest zoptymalizowany pod kątem wielu problemów skórnych dla wszystkich rodzajów i odcieni skóry. Zabieg łączy elementy oczyszczania, odświeżania i odmładzania. Sprzęt wyposażony został w 4 głowice terapeutyczne, które mają odmienne wskazania i przeznaczenie. Mechanizm działania wodorowego oczyszczania twarzy Aquapure bazuje na usuwaniu zrogowaciałych komórek naskórka z jednoczesnym podaniem w głąb skóry substancji nawilżających, złuszczających oraz odmładzających.

Aquapure pozwala kompleksowo zadbać o skórę. Wśród wielu zalet urządzenia należy wyróżnić jego wszechstronność i natychmiastowe efekty działania. Zabieg pozwala jednocześnie:

⚬ nawilżyć i głęboko odżywić skórę,
⚬ oczyścić skórę z martwego naskórka,
⚬ przywrócić skórze jędrność,
⚬ wyraźnie spłycić drobne zmarszczki.

Aquapure – wskazania do zabiegu

Oczyszczanie wodorowe dedykowane jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Aquapure znajduje zastosowanie jako zabieg bankietowy, który może być wykonywany przed ważnymi wydarzeniami. Świetnie sprawdza się również w długotrwałej terapii skóry problematycznej (również delikatnej i wrażliwej), bez względu na porę roku. Wskazania zabiegowe zawierają się w trzech grupach:

⚬ Pierwszą z nich stanowi szeroko pojęte działanie odmładzające, polegające na przeciwdziałaniu procesom starzenia się skóry. Szczególnie w przypadku skóry niedotlenionej z niską elastycznością czy tendencją do wydzielania sebum, rozszerzonych porów i zaskórników.
⚬ Do drugiej grupy wskazań należą niektóre schorzenia oraz patologie w obrębie skóry i naskórka, takie jak: nadmierne rogowacenie naskórka, powierzchowna pigmentacja, jak również zmiany potrądzikowe czy wrastające włosy.
⚬ Trzecią grupą wskazań jest przygotowanie skóry do bardziej radykalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Aquapure – przeciwwskazania

Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu obejmują:

⚬ aktywne stany zapalne,
⚬ choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze,
⚬ przerwanie ciągłości skóry w okolicy zabiegowej,
⚬ choroby nowotworowe,
⚬ ciąża i okres laktacji,
oparzenia słoneczne,
zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego i botoksu (zabieg można wykonać m.in. dwa tygodnie po ostrzyknięciu),
⚬ uczulenie na miód lub aspirynę (kwas salicylowy).

Niektóre z przeciwwskazań są względne, dlatego przed planowanym zabiegiem kosmetolog przeprowadza wywiad z pacjentem i w sposób spersonalizowany dobiera schemat procedury.

Jak przebiega zabieg hydropeelingu z wykorzystaniem Aquapure?

Oczyszczanie wodorowe z wykorzystaniem technologii Aquapure charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Dzięki swojej bezinwazyjności jest całkowicie bezbolesny, wiąże się z odczuciem przyjemności i komfortu. Zabieg składa się z kilku etapów o różnorodnym działaniu i przeznaczeniu.

Pierwszym krok polega na oczyszczeniu peelingiem (Aquapeel) - wówczas przy pomocy specjalnie zmechanizowanej głowicy głębokie warstwy skóry zostają złuszczone, a wszelkie zanieczyszczenia usunięte.

Elektroporacja stanowi kolejny etap, którego celem jest odżywienia skóry, poprawa mikrokrążenia oraz przenikania substancji odżywczych.

Mikroprąd – regeneruje włókna kolagenu i elastyny uzyskując efekt lepszego napięcia skóry i wysmuklenia twarzy.

Chłodzenie/ogrzewanie to ostatni etap, podczas którego dochodzi do poprawy ukrwienia oraz przyspieszenia procesów naprawczych. W zależności od efektu, który chcemy osiągnąć, stosujemy czwartą głowicę, aby chłodzić lub ogrzewać tkanki. Chłodzenie zmniejsza drobne zmarszczki, a przy tym łagodzi podrażnienia. Rozgrzewanie wzmacnia i tonizuje cerę oraz przyspiesza regenerację.

Efekty w postaci poprawy wyglądu skóry są zauważalne już po wykonaniu pierwszego zabiegu. Cera staje się wyraźnie oczyszczona, gładsza i promienna.

Czego można się spodziewać po wykonanej serii zabiegów?

Z uwagi na fakt bezinwazyjności oraz całkowitego bezpieczeństwa procedury, zabieg nie wymaga rekonwalescencji i praktycznie od razy po jego przeprowadzeniu pacjenci mogą powrócić do codziennych aktywności. Przyglądając się zdjęciom twarzy przed zabiegiem i po jego wykonaniu już po serii zabiegów możemy zauważyć imponujące efekty oczyszczania wodorowego, takie jak:

⚬ dogłębnie oczyszczoną skórę,
⚬ eliminację wolnych rodników,
⚬ poprawę elastyczności,
⚬ rewitalizację i głębokie nawilżenie skóry,
⚬ regulację wydzielania sebum,
⚬ zwężenie porów,
⚬ złuszczenie zrogowaciałego naskórka,
⚬ poprawę stanu skóry trądzikowej.


Ilość zabiegów uzależniona jest od kondycji skóry i efektu, jaki chcemy uzyskać. U osób z zadbaną skórą dla zadowalających rezultatów wystarczy wykonać ok. 3-4 sesji. Natomiast jeśli chcemy poprawić wygląd skóry trądzikowej lub wygładzić drobne zmarszczki, rekomendujemy 6-8 zabiegów, które powinny być wykonywane 1-2 razy w tygodniu.

Dla osiągnięcia spektakularnych efektów zabieg Aquapure można również łączyć z innymi terapiami (np. z peelingami kwasowymi). Nasi kosmetolodzy z pewnością przygotują indywidualne procedury, dzięki którym efekty będą jeszcze szybsze!

Umów się na zabieg Aquapure

Zabiegi wykonywane w Klinice Projekt skóra to gwarancja profesjonalizmu i bezpieczeństwa. Nad wszystkim czuwa doświadczona kadra specjalistów, która oferuje efektywne rozwiązania będące odpowiedzią na konkretne potrzeby. Zapraszamy na konsultację.

projektskóra
projektskóra

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl