ABO liquid Alluzience®

Botoks nowej generacji

W Klinice Projekt Skóra stawiamy na innowacyjne rozwiązania o udowodnionej skuteczności. Chcąc zapewnić naszym pacjentom jak najwyższą jakość usług, oferujemy zabiegi z rewolucyjnym preparatem z płynną toksyną botulinową typu A – ABO liquid Alluzience®

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

Zadzwoń i umów się na wizytę

W Klinice Projekt Skóra z pomocą płynnego neuromodulatora odmładzamy skórę, korygujemy uśmiech dziąsłowy, a także leczymy bruksizm.

efekty zabiegów botoksem
gdzie stosować botoks

Chcesz świadomie zadbać o skórę? Szukasz zabiegu przeciwzmarszczkowego o sprawdzonym działaniu i wysokim profilu bezpieczeństwa? Polecamy ABO liquid Alluzience®.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ neuromodulator ABO liquid Alluzience®?

W 12-miesięcznym długoterminowym otwartym badaniu III fazy łącznie 595 pacjentów otrzymało do 5 cykli leczenia produktem leczniczym Alluzience. Skuteczność utrzymywała się przez okres 12 miesięcy. Na podstawie oceny badacza oceny pacjenta zadowolenia pacjenta oraz kwestionariuszy FACE-Q.

Wskazania:

Wskazania:

Wskazania:

Wskazania:

Co to jest ABO liquid Alluzience®?

Toksynę botulinową typu A, tzw. botoks, stosuje się w medycynie od ponad 50 lat. To jedna z najlepiej przebadanych substancji leczniczych o silnych właściwościach przeciwzmarszczkowych, ale nie tylko. W Klinice Projekt Skóra z pomocą botoksu odmładzamy skórę, korygujemy uśmiech dziąsłowy, a także leczymy bruksizm. Wszystkie preparaty z toksyną botulinową pozwalają uzyskać bardzo dobre efekty w krótkim czasie, lecz przed podaniem wymagają odpowiedniego przygotowania. Inaczej jest z ABO liquid Alluzience®. To botoks nowej generacji - innowacyjny preparat z płynną toksyną botulinową, który jest gotowy do użycia. Dzięki temu możemy wykonywać zabiegi przeciwzmarszczkowe w sposób maksymalnie precyzyjny i bezpieczny, co jest dla nas szczególnie ważne.

Na czym polega innowacyjność botoksu Alluzience?

ABO liquid Alluzience® jest pierwszym zarejestrowanym w Europie preparatem z płynną toksyną botulinową typu A. Powstał z potrzeby zrewolucjonizowania terapii z botoksem oraz dostosowania ich do współczesnych oczekiwań lekarzy medycyny estetycznej i pacjentów. ABO liquid Alluzience® pozwala zredukować zmarszczki mimiczne z olbrzymią precyzją. Jego zastosowanie jest bezpieczne i niesie minimalne ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Przynosi szybką i długotrwałą poprawę wyglądu skóry, co potwierdzają liczne badania kliniczne.
 • Pierwsze efekty widoczne nawet w ciągu 24 godzin.
 • Znaczną poprawę można zauważyć już po 2-3 dniach.
 • W kolejnych cyklach leczenia daje się uzyskać spójne rezultaty (źródło: Alluzience ChPL, 09/2021).

Czy to zabieg dla Ciebie?

ABO liquid Alluzience® jest przeznaczony dla osób dorosłych poniżej 65. roku życia z każdym typem skóry. Wygładza zmarszczki i nadaje skórze młodzieńczego blasku. Rozważ wykonanie botoksu Alluzience®, jeśli chcesz:
 • spłycić drobne lub wyraźne zmarszczki,
 • pozbyć się lwiej bruzdy, zmarszczek nad brwiami,
 • odświeżyć i odmłodzić skórę,
 • złagodzić wyraz twarzy.
O tym, czy to zabieg dla Ciebie, najlepiej porozmawiać z lekarzem medycyny estetycznej. Zapraszamy na konsultacje do Kliniki Projekt Skóra. Nasi eksperci dokładnie przeanalizują kondycję Twojej skóry i zaproponują optymalne rozwiązanie, które przyniesie najlepsze efekty.

Jak działa ABO liquid Alluzience®?

Produkt Alluzience® zawiera toksynę botulinową typu A przeznaczoną do iniekcji. Wykazuje podobne działanie do tradycyjnego botoksu. Nazywa się go płynnym neuromodulatorem. Na pewien czas blokuje uwalnianie acetylocholiny - neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za kurczliwość mięśni. To skutkuje spłyceniem zmarszczek mimicznych i wygładzeniem skóry. Twarz nabiera łagodnego, wypoczętego wyglądu, staje się odmłodzona i rozświetlona, zachowując naturalne rysy i mimikę.

Na czym polega zabieg ABO liquid Alluzience®?

ABO liquid Alluzience® to preparat iniekcyjny, który podaje się za pomocą cienkiej igły w wybrane mięśnie mimiczne. Przed wykonaniem zabiegu stosuje się znieczulenie miejscowe, które podnosi komfort pacjenta. Podanie płynnego neuromodulatora nie wymaga specjalnego przygotowania, dlatego czas trwania zabiegu jest krótszy w porównaniu do tradycyjnego botoksu. Zajmuje, w zależności od rozległości obszaru poddawanego terapii, od kilku do kilkudziesięciu minut. To zabieg lunchowy, po którym można wrócić do codziennych zajęć, pamiętając o przestrzeganiu zaleceń.

Zabieg ABO liquid Alluzience krok po kroku

 1. Kwalifikacja do zabiegu.
 2. Oczyszczenie i dezynfekcja skóry.
 3. Podanie znieczulenia miejscowego.
 4. Iniekcja preparatu ABO liquid Alluzience®.
 5. Informacje o zaleceniach i dalszym postępowaniu.

Jakie są efekty botoksu Alluzience®?

Po iniekcji toksyna botulinowa zaczyna działać niemal od razu. Wyraźną poprawę widać kilka dni po zabiegu, a pełny efekt botoksu Alluzience® ujawnia się po około 30 dniach. Działanie botuliny stopniowo zanika. Jednak czasowe rozluźnienie mięśni mimicznych, pozwala im odpocząć od utrwalonych ruchów, które sprzyjają pogłębianiu zmarszczek. Dzięki toksynie botulinowej lwia bruzda czy linie poprzeczne czoła stają się płytsze i odporniejsze na proces starzenia. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy zabieg jest powtarzany. Z botoksu można korzystać wielokrotnie, przy czym odstęp pomiędzy zabiegami powinien wynosić nie mniej niż 3 miesiące.
 • Wygładzenie zmarszczek.
 • Rozświetlenie skóry.
 • Ochrona anti-aging.

Zalety ABO liquid Alluzience®

Innowacyjna formuła preparatu
 • Nie zawiera środków konserwujących, laktozy, ani białka ludzkiego czy zwierzęcego. czyli substancji o właściwościach potencjalnie alergizujących.
 • Jednorazowa fiolka z toksyną botulinową typu A w optymalnym stężeniu jest gotowa do zastosowania, co pozwala przeprowadzić zabieg precyzyjnie i bezpiecznie.
Skuteczny zabieg przeciwzmarszczkowy
 • Wygładzenie zmarszczek mimicznych.
 • Profilaktyka anti-aging.
Bezpieczna procedura zabiegowa
 • Maksymalna precyzja.
 • Minimalne ryzyko działań niepożądanych.
Komfortowe odmładzanie skóry
 • Krótki czas trwania zabiegu.
 • Bez bólu i nieprzyjemnych odczuć.
 • Bez okresu rekonwalescencji.

Wskazania

ABO liquid Alluzience® został stworzony do redukcji umiarkowanych i silnych zmarszczek mimicznych w okolicy czoła. Skutecznie wygładza lwią bruzdę, a w zastosowaniu off-label świetnie radzi sobie z kurzymi łapkami, zmarszczkami palacza i bruzdami nosowo-wargowymi. To zabieg zarówno dla osób młodych, które stawiają na skuteczną profilaktykę anti-aging, jak również pacjentów z cerą dojrzałą, szukających skutecznych zabiegów przeciwzmarszczkowych.

Przeciwwskazania

Preparaty z toksyną botulinową mają status leku, a więc również pewną grupę przeciwwskazań. ABO Liquid Alluzience® nie stosuje się w przypadku:
 • alergii na którykolwiek składnik preparatu,
 • infekcji skóry w obszarze zabiegowym,
 • infekcji ogólnoustrojowej,
 • ciąży i laktacji,
 • nieuregulowanych chorób przewlekłych,
 • chorób nowotworowych,
 • miastenii rzekomoporaźnej,
 • zespołu Lamberta-Eatona,
 • stwardnienia bocznego zanikowego.

Rozpocznij
leczenie najnowszym preparatem

W Klinice Projekt Skóra każdy może poczuć się wyjątkowo. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy łączą wiedzę medyczną z nowoczesnymi technologiami i indywidualnym podejściem do pacjenta. To nasz sposób, aby podkreślić naturalne piękno Twojej skóry!

botoks AlluziencE
klinika projekt skóra warszawa

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl

poznaj cenę zabiegów

cennik