fbpx

Płynna toksyna botulinowa, czyli botoks nowej generacji – zabieg ABO liquid

ABO liquid botoks nowej generacji warszawa

Wygładzanie zmarszczek botoksem stosuje się w medycynie estetycznej od ponad pół wieku. Teraz przyszedł czas na nowe podejście do tego zabiegu. Dowiedz się więcej o płynnej toksynie botulinowej Alluzience®.

ABO liquid Alluzience® – przełom w wygładzaniu zmarszczek 

Skuteczność działania, wysoki profil bezpieczeństwa i błyskawiczna procedura zabiegowa – każde z tych oczekiwań spełnia zabieg z zastosowaniem ABO liquid Alluzience®. To nowej generacji botoks, który dzięki płynnej formule jest od razu gotowy do użycia. 

Dotychczas stosowane preparaty z toksyną botulinową przed zastosowaniem musiały być odpowiednio przygotowane, co wymagało czasu i wykonania obliczeń. Innowacyjny botoks Alluzience® podaje się od razu. Pominięcie etapu przygotowania preparatu skraca czas trwania zabiegu i podnosi jego bezpieczeństwo. Stosując toksynę botulinową Alluzience®, procedura wygładzania zmarszczek przebiega sprawnie i bezproblemowo. Ryzyko wystąpienia działań niepożądanych jest zredukowane do minimum, a korzyści działania botoksu zmaksymalizowane. 

Efekty zabiegu ABO liquid pojawiają się bardzo szybko – nawet po 24 godzinach. Skóra jest perfekcyjnie wygładzona, rozświetlona i uodporniona na pogłębianie zmarszczek mimicznych. Widoczna poprawa utrzymuje się dłużej niż po zastosowaniu tradycyjnych preparatów z toksyną botulinową. Zabieg ABO liquid Alluzience®  to rozwiązanie, które rekomendujemy naszym pacjentom.

Zalety wygładzania zmarszczek płynną toksyną botulinową Alluzience®

 • Preparat jest gotowy do podania, więc zabieg trwa krótką chwilę.
 • Płynny botoks wyróżnia się szybkim efektem działania – wygładzenie skóry możesz zauważyć już następnego dnia po zabiegu.
 • Brak środków konserwujących, białek i innych substancji potencjalnie alergizujących, poprawia tolerancję preparatu i sprawia, że może z niego skorzystać prawie każdy.
 • Skuteczność działania toksyny botulinowej typu A przynosi pożądany efekt redukcji zmarszczek i zapewnia doskonałą profilaktykę anti-aging.

Zabieg ABO liquid – redukcja zmarszczek płynną toksyną botulinową

Zabieg ABO liquid przebiega w sposób bardzo podobny do podania tradycyjnego botoksu. Oprócz tego, że pomija się etap przygotowania roztworu preparatu, cała procedura zabiegowa wygląda tak samo. 

Zaczyna się od wstępnej rozmowy z lekarzem i kwalifikacji pacjenta do zabiegu. Następnie, jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań, można przystąpić do iniekcji. W razie potrzeby wcześniej stosuje się krem znieczulający, dzięki któremu zabieg jest bezbolesny i komfortowy. Podanie botoksu trwa około 20-40 minut, w zależności od rozległości zabiegu.

Po podaniu botoksu Alluzience® należy stosować się do zaleceń lekarza – nie masować obszaru iniekcji, nie wykonywać intensywnej pielęgnacji skóry, zrezygnować z sauny, solarium, basenu, a także ćwiczeń na siłowni. W okresie pozabiegowym wskazany jest oszczędzający tryb życia. Można wykorzystać ten czas na zasłużony odpoczynek albo wrócić do codziennych obowiązków, pamiętając o tym, aby się nie przemęczać i nie narażać na skrajne zmiany temperatur. 

Wskazania do zabiegu ABO liquid Alluzience®

 • Wygładzenie zmarszczek mimicznych czoła (lwiej zmarszczki, kurzych łapek, linii poprzecznych),
 • Usuwanie bruzd nosowo-wargowych,
 • Redukcja dziąsłowego uśmiechu,
 • Leczenie bruksizmu.

Efekty botoksu ABO liquid Alluzience®

 • Redukcja zmarszczek,
 • Wygładzenie i rozświetlenie skóry,
 • Poprawa napięcia skóry bez efektu maski,
 • Wyraźne odmłodzenie i odświeżenie,
 • Profilaktyka anti-aging.

Jeśli chcesz skorzystać z mocy nowego botoksu ABO liquid Alluzience®, zapraszamy na wizytę do Kliniki Projekt Skóra! Umów się na konsultację i zabieg w dogodnym terminie, zadzwoń: +48 508 777 988.

Oceń post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

plendeuk