Shape up HIT

Ujędrnienie i biostymulacja skóry

Shape up HIT to zabieg odmładzający dający efekt niechirurgicznego liftingu twarzy. Połączenie biostymulacji i wypełnienia to doskonała oferta dla wszystkich pacjentów, chcących uzyskać natychmiastowy efekt poprawy wyglądu oraz długotrwałej pielęgnacji.

Shape up HIT z zastosowaniem kwasu hialuronowego i biostymulatora zapewnia wypełnienie zmarszczek i poprawę owalu twarzy oraz przyczynia się do produkcji kolagenu, dzięki czemu wpływa na poprawę kondycji skóry i opóźnianie efektów starzenia.

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

Zadzwoń i umów się na wizytę
peelingi

Czas trwania

60 min

peelingi

Ilość zabiegów

1

peelingi

Cena

3 500- 4 000zł*

*Aktualne ceny znajdują się w Cenniku. Opublikowana cena nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Chcesz zobaczyć efekty zabiegów naszych Dermatologów odwiedź nas na Instagramie

CHCESZ WYGLĄDAĆ MŁODO I DENERWUJE CIĘ ODKRYWANIE NOWYCH ZMARSZCZEK? ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM OD WYGŁADZANIA SKÓRY I POZWÓL SWOJEJ SKÓRZE WYGLĄDAĆ CORAZ MŁODZIEJ!

Shape up HIT
Shape up HIT warszawa

Wskazania:

Wskazania:

TWOJA SKÓRA STRACIŁA JĘDRNOŚĆ, A TWARZ ZYSKAŁA ZMĘCZONY I NIEZDROWY WYGLĄD? DOWIEDZ SIĘ, CZYM JEST SHAPE UP HIT I PRZEKONAJ SIĘ, JAK SZYBKO MOŻNA TO ZMIENIĆ!

kwas hialuronowy usieciowany i nieusieciowany

Kwas hialuronowy

stymulatory tkankowe warszawa

Biostymulatory

Shape up HIT — niechirurgiczny lifting twarzy

Shape up HIT to jeden z najnowszych protokołów zabiegowych wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Protokół Shape Up HIT opiera się na połączeniu właściwości różnych rodzajów kwasu hialuronowego i efektu działania stymulatora tkankowego.

Kwas hialuronowy wpływa na nawilżenie skóry, wypełnia zmarszczki i poprawia owal twarzy, a efekt odmłodzenia widoczny jest od razu.

Stymulator tkankowy działa w głębszych warstwach skóry, mobilizując ją do naturalnych procesów regeneracyjnych. Wpływa na produkcję kolagenu, dlatego stanowi opłacalną inwestycję, chociaż efekt jego działania przeciwstarzeniowego nie jest widoczny od razu.

Dzięki połączeniu różnych właściwości wypełniających preparatów Restylane i polimeru kwasu mlekowego zawartego w biostymulatorze Sculptra, Shape up HIT w klinice Projekt Skóra w Warszawie przynosi natychmiastowe i naturalne efekty odmłodzenia oraz zapewnia długotrwałą pielęgnację skóry i stopniową poprawę jędrności.

Na czym polega zabieg Shape up HIT?

Z wiekiem ilość naturalnego kwasu hialuronowego i kolagenu w skórze wyraźnie się obniża. Z czasem procesy starzeniowe zmieniają proporcje i topografię twarzy. Większość pacjentów po 45. roku życia zauważa bruzdy nosowo-wargowe i wyraźną zmianę konturu w okolicy linii żuchwy.

Shape up HIT to zabieg zapewniający przywrócenie twarzy utraconych konturów, wygładzenia zmarszczek, nawilżenia i blasku, poprzez zastosowanie różnych rodzajów kwasu hialuronowego.

U pacjentów z wyraźną wiotkością stosuje się biostymulator wspomagający syntezę kolagenu, co przynosi długotrwały rezultat poprawy kondycji i wyglądu skóry oraz przeciwdziałania efektom starzenia. Skóra z dnia na dzień wygląda coraz lepiej.

Zabieg przyczynia się do:
⚬ odbudowy objętości tkanek skóry twarzy,
⚬ uniesienia i uwydatnienia konturów twarzy,
⚬ delikatnego wymodelowania rysów,
⚬ wygładzenia zmarszczek,
⚬ optymalnego nawilżenia skóry, nadającego jej zdrowy wygląd,
⚬ stopniowej poprawy jędrności.

Wskazania do zabiegu Shape up HIT

Zabieg Shape up HIT zalecany jest pacjentom w przypadku występowania:

⚬ bruzdy nosowo-wargowej,
⚬ zmarszczek w obrębie policzków,
⚬ niewyraźnych konturów policzków lub linii żuchwy,
⚬ utraty objętości policzków,
⚬ utraty jędrności, wiotkości skóry.

Shape up HIT pozwala natychmiast nadać twarzy młodego i zdrowego wyglądu. Jednocześnie zapewnia długotrwałą pielęgnację oraz wpływa na stopniową poprawę kondycji skóry.

Shape up HIT — efekty zabiegu

Efekty Shape up HIT widoczne są od razu po zabiegu.

Po zastosowaniu kwasu hialuronowego twarz odzyskuje dawne, wyraźne rysy, zmarszczki i bruzdy stają się mniej widoczne, a skóra jest odpowiednio nawilżona i nabiera zdrowego wyglądu.

W przypadku zastosowania biostymulatora, w głębszych warstwach skóry zapoczątkowane zostają procesy regeneracyjne. Syntetyzowanie kolagenu wpływa na stopniową poprawę jędrności skóry. Chociaż rezultat działania biostymulatora Sculptra nie jest widoczny od razu i pojawia się dopiero po pewnym czasie, efekt utrzymuje się nawet 2 lata!

Przeciwwskazania do Shape up HIT

Wśród przeciwwskazań do zabiegu przy użyciu kwasu hialuronowego i biostymulatora wyróżnia się:

⚬ alergię na kwas hialuronowy, polimer kwasu mlekowego lub inne składniki preparatów,
⚬ skłonność do bliznowacenia się skóry,
⚬ problemy z krzepliwością krwi,
⚬ cukrzycę,
⚬ choroby autoimmunologiczne (szczególnie niewyregulowane),
⚬ stany zapalne w obrębie skóry twarzy,
⚬ infekcje ogólne,
⚬ nowotwory,
⚬ ciążę i laktację.

Skutki uboczne po Shape up HIT

Ponieważ kwas hialuronowy i stymulator tkankowy wykorzystywany w klinice Projekt Skóra w Warszawie to preparaty biokompatybilne, skutki uboczne po zabiegu Shape up HIT zwykle są łagodne i ustępują samoistnie. Najczęściej obserwuje się:

⚬ zaczerwienienie,
⚬ niewielką opuchliznę,
⚬ drobne siniaki,
⚬ pieczenie i swędzenie,
⚬ reakcje alergiczne.

Przygotowanie do zabiegu Shape up HIT

Procedura Shape up HIT nie wymaga przygotowań ze strony pacjenta. Przez 72 godziny przed zabiegiem nie należy przyjmować leków o działaniu przeciwzakrzepowym oraz niesteroidowych leków przeciwzapalnych.

Przed zabiegiem pacjenci przechodzą konsultację u lekarza medycyny estetycznej, w trakcie której przeprowadzany jest dokładny wywiad i analiza twarzy. Na podstawie skali zaawansowania procesów starzeniowych lekarz ocenia stopień opadania, utraty jędrności i objętości skóry. Po konsultacji z pacjentem układa szczegółowy plan zabiegowy. Dobiera odpowiednie preparaty z kwasem hialuronowym, ich właściwą objętość oraz decyduje o konieczności zastosowania biostymulatora

Shape up HIT — cena

Całkowity koszt Shape up HIT zależy od rodzaju preparatu wypełniającego wykorzystywanego do zabiegu oraz konieczności zastosowania biostymulatora. Cena pełnego protokołu (kwas hialuronowy + stymulator tkankowy) zapewniającego niechirurgiczny lifting twarzy w klinice Projekt Skóra w Warszawie wynosi 3500-4000 zł.

Shape up HIT w Warszawie. Dlaczego warto skorzystać z oferty kliniki Projekt Skóra?

Klinika Projekt Skóra w Warszawie to zespół wykwalifikowanych specjalistów, których największą pasją jej poprawa kondycji skóry i wyglądu pacjentów. Nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie i ogromną wiedzę, ale mają również świadomość, że medycyna estetyczna jest dziedziną, która stale się rozwija. Dlatego, aby móc zaoferować pacjentom nowoczesne zabiegi na światowym poziomie, wciąż się dokształcają i podnoszą swoje kwalifikacje.

W ofercie kliniki znajduje się wiele innowacyjnych metod i zabiegów na twarz, przywracających skórze jędrność, a pacjentom młody wygląd i lepsze samopoczucie. Wśród nich znajduje się Shape up HIT, który wpływa na natychmiastową poprawę wyglądu i stopniowe poprawianie jędrności skóry.

Jeśli marzysz o odmłodzeniu twarzy i poprawie kondycji skóry — umów się na konsultację w klinice Projekt Skóra!

FAQ - pytania i odpowiedzi

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Shape up HIT i odmładzania twarzy.

Czy Shape up HIT jest dla mnie?

Tak, jeśli Twoja skóra utraciła jędrność, a kontury twarzy swoją dawną wyrazistość.

Czy zabieg Shape up HIT jest bolesny?

Nie, zabieg Shape up HIT wykonuje się przy użyciu kaniuli lub bardzo cienkiej igły, dlatego nie jest bolesny. Dla zapewnienia pacjentom pełnego komfortu stosuje się znieczulenie miejscowe.

Na czym polega działanie Shape up HIT?

Shape up HIT łączy działanie preparatów zawierających różne rodzaje kwasu hialuronowego ze stymulatorem tkankowym zawierającym polimer kwasu mlekowego. To pozwala na uzyskanie natychmiastowych efektów wypełnienia i uniesienia oraz wyzwala syntezę kolagenu prowadzącą do stopniowej poprawy jędrności i kondycji skóry.

Czym jest biostymulacja w Shape up HIT?

W wyniku wstrzyknięcia stymulatora tkankowego — Sculptra — dochodzi do zapoczątkowania procesów regeneracyjnych w głębszych warstwach skóry. To wyzwala wytwarzanie kolagenu i przyczynia się do stopniowej poprawy jędrności i wyglądu skóry.

Dlaczego do zabiegu Shape up HIT wykorzystuje się różne wypełniacze?

Ponieważ różnorodne technologie, na których zostały oparte preparaty z kwasem hialuronowym, pozwalają im spełniać określone funkcje na konkretnych obszarach twarzy i odpowiadają różnym potrzebom skóry. Jedne służą do odbudowy tkanek, inne do unoszenia i uwydatniania konturów twarzy, a jeszcze inne pozwalają na delikatne wymodelowanie rysów w przypadku pacjentów z bardzo cienką skórą.

Shape up HIT
w Warszawie

Połączenie działania wypełniacza Restylane i stymulatora tkankowego Sculptra zapewnia poprawę napięcia skóry i konturów twarzy.

Shape up HIT w klinice Projekt Skóra to połączenie natychmiastowych efektów z długotrwałymi rezultatami. A indywidualny plan zabiegowy jest gwarancją zadowolenia pacjentów.

Zaufaj naszym specjalistom od odmładzania twarzy!

Shape up HIT
klinika projekt skóra warszawa

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl