Laserowe zamykanie naczynek na nosie

usuwanie pajączków i naczynek na nosie laserem

Rozszerzone naczynia krwionośne na nosie mogą wpływać na znaczną zmianę wyglądu twarzy, szczególnie jeśli nie występują pojedynczo. Niejednolity koloryt skóry naczynkowej i widoczne czerwone lub fioletowe pajączki często stanowią poważny defekt kosmetyczny, przyczyniając się do pogorszenia komfortu i samooceny.

Współczesne metody zamykania naczynek krwionośnych umożliwiają bezbolesną i bezpieczną likwidację problemu. Usunięcie pajaczków na nosie ujednolica koloryt całej twarzy i sprawia, że skóra wygląda świeżo i zdrowo, a Ty znów możesz cieszyć się pięknym wyglądem swojej skóry i dobrym samopoczuciem.

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

Zadzwoń i umów się na wizytę
peelingi

Czas trwania

30 min

peelingi

Ilość zabiegów

1 – 5

peelingi

Cena

550 zł*

*Aktualne ceny znajdują się w Cenniku. Opublikowana cena nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK na nosie PRZED I PO - EFEKTY ZABIEGU pajączków i naczynek

laserowe zamykanie naczynek efekt zabiegu przed i po
laserowe zamykanie naczynek przed i po

Chcesz zobaczyć efekty zabiegów naszych Dermatologów odwiedź nas na Instagramie

MASZ DOŚĆ IRYTUJĄCYCH PAJĄCZKÓW NA NOSIE I MARZYSZ O UJEDNOLICENIU KOLORYTU SKÓRY? ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM OD ZAMYKANIA NACZYNEK KRWIONOŚNYCH I CIESZ SIĘ ŚWIEŻYM I ZDROWYM WYGLĄDEM!

Wskazania:

Wskazania:

POznaj proponowane przez nas metody zamykania naczynek na nosie:

laser żółty

Laser frakcyjny CO2

ZAUWAŻASZ POPĘKANE NACZYNKA NA NOSIE, KTÓRE WPŁYWAJĄ NA POGORSZENIE WYGLĄDU TWARZY? SPRAWDŹ, JAKIE REZULTATY PRZYNOSI ZAMYKANIE NACZYNEK NA NOSIE!

Naczynka na nosie - zadanie dla specjalistów w klinice Projekt Skóra

Niewielkie czerwone lub fioletowe naczynka krwionośne na nosie mogą być poważnym defektem estetycznym, szczególnie jeśli występują w skupiskach.Zwiększone ciśnienie krwi w naczyniach i utrata ich elastyczności sprawia, że stają się widoczne pod powierzchnią skóry.

Pajączki najczęściej pojawiają się na nogach i twarzy (zwłaszcza policzkach i nosie), gdzie ze względu na trudności z ukryciem, mogą stać się prawdziwym utrapieniem.

Klinika Projekt Skóra w Warszawie oferuje swoim pacjentom skuteczne i bezpieczne zamykanie naczynek na nosie. Dzięki zabiegowi możliwa jest niemal natychmiastowa poprawa kolorytu skóry, wyglądu i samopoczucia pacjenta.

Na czym polega zamykanie naczynek na nosie?

Zamykanie naczynek na nosie to procedura medycyny estetycznej, której celem jest eliminacja drobnych, rozszerzonych naczynek krwionośnych, często nazywanych "pajączkami". Zmiany wyglądają jak czerwone lub fioletowe niteczki i mogą występować pojedynczo lub tworzyć skupiska, które mogą wyglądać bardzo nieestetycznie.

Podczas zabiegu pęknięte naczynko na nosie jest specjalnie uszkadzane przez lekarza, w wyniku czego pajączek stopniowo się obkurcza, a ostatecznie zanika.

Sposoby usuwania pajączków na nosie

Istnieją różne metody usuwania pajączków, a wybór metody zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta, oraz technologii wykorzystywanych w konkretnej klinice. W przypadku likwidacji pajączków na nosie można wyróżnić dwie metody:

laserowe zamykanie naczynek - technika wykorzystuje skoncentrowane wiązki światła, które są kierowane na obszar leczenia. Światło jest absorbowane przez czerwony barwnik krwi w naczynkach i wzrost temperatury, który doprowadza do ich uszkodzenia. Zabiegi laserowe są skuteczne, minimalnie inwazyjne i zazwyczaj powodują niewielkie dolegliwości,
koagulacja (elektrokoagulacja) - tzw. wypalanie naczynek na nosie. Technika polega na zastosowaniu prądu elektrycznego, co powoduje "wypalenie" naczynka. To skuteczna metoda, ale mniej precyzyjna od zabiegu laserowego i może wiązać się z dłuższym okresem rekonwalescencji.

Zamykanie naczynek na nosie w klinice Projekt Skóra przeprowadzane jest przy użyciu lasera.

Zamykanie pajączków na nosie - czas trwania zabiegu

Czas trwania zabiegu laserowego zamykania naczynek na nosie zależy przede wszystkim od ilości, wielkości i rozmieszczenia rozszerzonych naczyń krwionośnych. Zazwyczaj nie dłużej niż 30 minut.

Rekonwalescencja po zabiegu zamykania naczynek na nosie

Pacjent bezpośrednio po zabiegu może wrócić do swoich codziennych aktywności, ale przez przez jakiś czas (określony przez specjalistę wykonującego zabieg) powinien przestrzegać zaleceń pozabiegowych. Przede wszystkim:

⚬ nie narażać się na długotrwałe oddziaływanie promieni słonecznych,
⚬ powstrzymywać się od intensywnego wysiłku fizycznego,
⚬ unikać sauny i gorących kąpieli,
⚬ nie nakladać makijażu, nie myć twarzy substancjami drażniącymi i nie wykonywać peelingu.

Usuwanie pajączków na nosie - wskazania do zabiegu

Zamykanie naczynek na nosie zaleca się w przypadku problemów, takich jak:

⚬ rozszerzone naczynka ("pajączki"),
⚬ zmiany naczyniowe (np. naczyniaki płaskie, rubinowe),
trądzik różowaty,
⚬ cera naczynkowa.

Zamykanie naczynek na nosie - przeciwwskazania

Chociaż zabieg laserowy uważany jest za bezpieczną, nie wszyscy pacjenci mogą poddać się zabiegowi.Za przeciwwskazania uznaje się:

⚬ świeżą opaleniznę,
⚬ nadwrażliwość skóry na światło, przyjmowanie preparatów fotouczulających (leki, zioła),
⚬ stan zapalny skóry na nosie,
⚬ aktywną chorobę nowotworową,
⚬ cukrzycę,
⚬ epilepsję,
⚬ niewyregulowane choroby autoimmunologiczne (łuszczyca, bielactwo),
⚬ zaburzenia krzepnięcia krwi,
⚬ ciążę i okres karmienia piersią.

Zamykanie naczynek krwionośnych na nosie - efekty zabiegu

Dzięki laserowemu zamknięciu rozszerzonych naczynek uzyskuje się zadowalające efekty poprawy wyglądu. Wśród najważniejszych korzyści z zabiegu można wymienić:

⚬ zmniejszenie widoczności popękanych naczynek,
⚬ wyrównanie kolorytu,
⚬ pozbycie się widocznych zmian naczyniowych,
⚬ leczenie trądziku różowatego.

Powikłania po zamykaniu naczynek na nosie

Zabieg laserowego zamykania naczynek na nosie uważany jest za bezpieczny, ale jak każda interwencja medyczna wiąże się z ryzykiem powikłań. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta. Niektórzy pacjenci mogą odczuwać niewielkie pieczenia lub szczypanie skóry na nosie (najczęściej pojawia się w trakcie zabiegu przy emisji wiązki lasera). Wszystkie objawy mają charakter łagodny i ustępują w ciągu kilku-, kilkudziesięciu godzin.

Usuwanie naczynek na nosie - przygotowanie do zabiegu

Laserowe zamykanie naczynek na nosie nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjenta. Przed zabiegiem należy powstrzymać się przed opalaniem (nawet 4 tygodnie). Nie należy również przyjmować leków i ziół o działaniu fotouczulającym, sterydów i leków rozrzedzających krew. Nie jest zalecane również stosowanie peelingów, samoopalaczy oraz kremów rozjaśniających skórę.

Zamykanie naczynek na nosie - cena

Całkowity koszt zamykania naczynek na nosie zależy od ilości pajączków i serii zabiegów. W klinice Projekt Skóra w Warszawie cena pojedynczego zabiegu wynosi 550 zł.

Profesjonalne zamykanie naczynek na nosie (Warszawa) - dlaczego warto skorzystać z oferty kliniki Projekt Skóra?

Lekarze z Projekt Skóra w Warszawie rozumieją, że wygląd i kondycja skóry twarzy może wpływać na samopoczucie i samoocenę pacjenta. Wiemy, że nawet niewielkie zmiany mogą stanowić poważny defekt i wpływać na komfort pacjenta, dlatego podchodzimy do nich z dużą uwagą.

W naszej klinice wykorzystujemy najnowsze technologie laserowe, które umożliwiają precyzyjne i efektywne zamykanie naczynek na nosie. Dzięki temu zabiegi są nie tylko skuteczne, ale także mniej inwazyjne i bezpieczne dla skóry.

Co czyni naszą klinikę wyjątkową? Przede wszystkim zespół doświadczonych specjalistów z pasją, którzy chcą zapewnić pacjentom najwyższą jakość obsługi, nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje.

Lekarze w klinice Projekt Skóra każdą procedurę medyczną dopasowują do indywidualnych oczekiwań i potrzeb skóry pacjenta, co pozwala uzyskiwać satysfakcjonujące wszystkich rezultaty.

Chcesz usunąć naczynka na nosie i odświeżyć wygląd twarzy - zadzwoń jeszcze dziś i umów się na wizytę w klinice Projekt Skóra!

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zamykania naczynek na nosie.

Jak pozbyć się naczynek na nosie?

Popękane naczynka na nosie można zlikwidować przy pomocy lasera lub elektrokoagulacji. Obie metody wpływają na uszkodzenie i zamknięcie naczynka, które po pewnym czasie zanika.

Po jakim czasie widać efekty zamykania naczynek na nosie?

Efekty zamykania naczynek na nosie są często widoczne od razu po zabiegu, ale pełne rezultaty mogą pojawić się dopiero po kilku tygodniach, gdy naczynka całkowicie znikną. W przypadku większych naczynek zwykle konieczne jest wykonanie kilku zabiegów.

Dlaczego pękają naczynka na nosie?

Pękające naczynka na nosie mogą być spowodowane wieloma czynnikami. Najczęściej są wynikiem genetycznych skłonności, zbyt wysokiego ciśnienia, złego stanu naczyń, nadmiernej ekspozycji na słońce lub ekstremalnych temperatur. Ponadto osoby z niektórymi chorobami, takimi jak trądzik różowaty, mogą być bardziej narażone na pękanie naczynek krwionośnych.

Zamykanie naczynek na nosie
w Warszawie

Zlikwidowanie małych naczynek na nosie może w dużym stopniu wpłynąć na poprawę samopoczucia i samooceny pacjenta, ponieważ nawet niewielki defekt może stanowić duży problem estetyczny.

Projekt Skóra to miejsce, gdzie technologia i innowacje łączą się z ludzkim spojrzeniem na problemy pacjentów, a drobne szczegóły wpływają na piękny wygląd i dobry nastrój.

Zaufaj naszym specjalistom!

 

klinika projekt skóra warszawa

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl