fbpx

Dermapen – na co warto wykonać zabieg? Główne korzyści

urządzenie Dermapen 4.0

Dermapen jest nową technologią, która zdążyła już wywołać prawdziwą rewolucję w medycynie estetycznej. To odpowiedź na wyzwania, jakie stawia skóra wymagająca szczególnego wsparcia. System mikronakłuć zastosowany w urządzeniu Dermapen 4.0 pozwala, przy wykorzystaniu naturalnych procesów naprawczych skóry, pozbyć się m.in. zmarszczek, blizn i cellulitu. Borykasz się z takimi problemami? Poznaj najważniejsze korzyści, jakie niesie za sobą zabieg Dermapen. Jest ich cała lista!

Na co pomaga zabieg Dermapen? Gdzie go wykonać? 

Dermapen to innowacyjny zabieg medycyny estetycznej możliwy do przeprowadzenia niemal w każdym miejscu na ciele. Polega na pobudzaniu skóry tysiącami mikronakłuć wykonywanych przez cienkie igły zamocowane na głowicy urządzenia, które wyglądem przypomina długopis. Stosuje się go na twarz, szyję, dekolt, ramiona, brzuch, pośladki, uda, łydki, a nawet na skórę głowy. We wszystkich tych obszarach celem zabiegu jest aktywizacja tkanki do odnowy biologicznej i dostarczenie jej substancji odżywczych, a w efekcie – wzmocnienie strukturalne i pozbycie się defektów estetycznych. 

Dermapen wykazuje wysoki stopień bezpieczeństwa nawet dla ekstremalnie wrażliwej skóry pod oczami i na powiekach – pod warunkiem, że jego przeprowadzenie powierzy się fachowcom. Projekt Skóra to miejsce, w którym pracują najlepsi specjaliści dermatologii i medycyny estetycznej. Wybierając naszą klinikę, masz pewność, że trafiasz w dobre ręce. Dermapen jest metodą, która nie ma przed nami żadnych tajemnic. Chcesz się o tym przekonać? Zapraszamy na konsultację! 

Wskazania do zabiegu Dermapen – kiedy się zdecydować?

Dermapen jest zabiegiem przeznaczonym dla osób w różnym wieku i z rozmaitymi problemami skórnymi: od blizn potrądzikowych po przebarwienia starcze. Potrafi zmniejszyć widoczność nawet zaawansowanych zmian degeneracyjnych, niemożliwych do całkowitego usunięcia. Świetnie radzi sobie z:

  • rozszerzonymi porami,
  • płytkimi i średnio głębokimi zmarszczkami,
  • drobnymi bruzdami i bliznami,
  • cellulitem i rozstępami,
  • nadmiernym wypadaniem włosów.

Zabieg Dermapen, ze względu bezpieczeństwo technologii i jej bardzo dobry wpływ na kondycję cery, przysłuży się każdemu, kto zauważył u siebie utratę elastyczności, zwiotczenie, wysuszenie skóry, będące następstwami np. procesów starzenia. Warto z niego skorzystać już na wczesnym etapie powstawania zmian, bo wówczas istnieje ogromna szansa na ich cofnięcie już po jednej sesji mikronakłuć. W przypadku usuwania metodą Dermapenu blizn czy głębszych zmarszczek dla wzmocnienia efektu konieczne może być wykonanie serii zabiegów.

Zabieg Dermapen – korzyści dla skóry

Dermapen zasłynął z licznych, szybko osiągalnych i naprawdę widocznych korzyści, jakie ma do zaoferowania skórze – stąd jego niesłabnąca popularność w gabinetach medycyny estetycznej. Dzięki niemu w bardzo krótkim czasie dochodzi do odżywienia, a także poprawy gęstości, sprężystości i elastyczności skóry. Wszystko to przekłada się na efekt odmłodzenia nieosiągalny przy użyciu innych metod o podobnym stopniu ingerencji w tkankę. Dermapen oprócz wzmocnienia i poprawy ogólnego wyglądu skóry zapewnia:

  • zmniejszenie widoczności porów,
  • spłycenie blizn i zmarszczek,
  • zatrzymanie łysienia i pobudzenie mieszków włosowych,
  • redukcję cellulitu i rozstępów.
Oceń post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

plendeuk