Relax & Refresh

 zabiegi dla mężczyzn

Relax & Refresh to zabieg stworzony z myślą o skórze mężczyzn. Specjalna terapia łączona zapewnia relaksację mięśni twarzy oraz poprawę wyglądu, nawilżenia i kondycji skóry. Relax & Refresh nie zmienia rysów twarzy, daje naturalny efekt, przywracając skórze młody, zdrowy i pogodny wygląd.

Relax & Refresh dla mężczyzn to połączenie ABO liquid Alluzience i Skinboostera, co zapewnia długotrwały efekt poprawy wyglądu. Skóra jest odpowiednio nawilżona, zrelaksowana i sprężysta, zmarszczki wygładzone, a męskie rysy zachowane.

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

Zadzwoń i umów się na wizytę
peelingi

Czas trwania

30 – 60 min

peelingi

Ilość iniekcji

1

peelingi

Cena

2 800 zł*

*Aktualne ceny znajdują się w Cenniku. Opublikowana cena nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Relax & Refresh PRZED I PO — ZOBACZ EFEKTY ZABIEGU DLA MĘŻCZYZN

Relax & Refresh przed i po

Chcesz zobaczyć efekty zabiegów naszych Dermatologów odwiedź nas na Instagramie

LUBISZ SWOJE MĘSKIE RYSY TWARZY, ALE CHCIAŁBYŚ WYGLĄDAĆ MŁODZIEJ? PRZEKONAJ SIĘ, JAK DZIAŁA Relax & Refresh DLA MĘŻCZYZN!

Relax&Refresh krok 1
Relax & Refresh krok 2

Wskazania:

Wskazania:

ZAUWAŻASZ, ŻE UPŁYW CZASU ZMIENIŁ WYRAZ I WYGLĄD TWOJEJ TWARZY? WYGLĄDASZ NA ZMĘCZONEGO LUB NIEZADOWOLONEGO I NIE WIESZ, CO Z TYM ZROBIĆ? ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM I WYBIERZ ZABIEG Relax & Refresh!

Relax & Refresh

ABO liquid Alluzience®

skinbooster

Skinbooster

Relax & Refresh dla mężczyzn (Warszawa)

Relax & Refresh dla mężczyzn to terapia łącząca działanie botoksu nowej generacji i stabilizowanego kwasu hialuronowego, pozwalająca na uzyskanie znaczących i jednocześnie naturalnych efektów poprawy wyglądu i kondycji skóry! Zaufaj ekspertom i ciesz się młodszą, zadbaną skórą!

Relax & Refresh — odświeżający i relaksacyjny zabieg dla mężczyzn

Zabieg Relax & Refresh powstał z myślą o potrzebach mężczyzn. To terapia łączona składająca się z dwóch etapów:

1. Zabieg Relax — zapewnia relaksacje mięśni twarzy, wpływa na redukcję zmarszczek mimicznych.
2. Zabieg Refresh — rewitalizuje i nawilża skórę twarzy.

Zabieg Relax & Refresh dla mężczyzn w klinice Projekt Skóra w Warszawie wpływa na poprawę kondycji skóry i wyraźne wygładzenie zmarszczek bez ingerowania w naturalne męskie rysy.
Nasi specjaliści wiedzą, że marzenia o młodej, ładnej twarzy nie mają płci i wieku, dlatego każdy pacjent znajdzie u nas zrozumienie i może poczuć się komfortowo.

Na czym polega Relax & Refresh dla mężczyzn?

Zabieg Relax & Refresh to terapia łączona. W jej skład wchodzą dwa zabiegi medycyny estetycznej:

ABO liquid Alluzience — relaksacyjny zabieg (dla mężczyzn) wykorzystujący właściwości botoksu,
Skinbooster — nawilżający i odświeżający zabieg (dla mężczyzn), wykorzystujący właściwości kwasu hialuronowego.

ABO liquid Alluzience — przeprowadza się przy wykorzystaniu płynnego botoksu nowej generacji, który pozwala na ogromną precyzję i umożliwia redukcję zmarszczek dynamicznych. W zabiegu Refresh&Relax metoda stosowana jest przede wszystkim do usunięcia lwiej zmarszczki na czole.

Skinbooster — to zabieg przeprowadzany przy wykorzystaniu miękkich wypełniaczy kwasu hialuronowego Restylane. Kwas hialuronowy zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie, wyraźnie poprawia jej gładkość i elastyczność.
Połączenie ABO liquid Alluzience i Skinbooster pozwala na uzyskanie rewelacyjnych efektów poprawy wyglądu, kondycji skóry i odmłodzenia, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnych, męskich rysów twarzy.

Przebieg Relax & Refresh

Cała kuracja przebiega w 3 krokach:

Krok 1: zabieg Relax and Refresh — relaksacja mięśni twarzy (ABO liquid Alluzience), rewitalizacja i nawilżenie (Skinbooster),
Krok 2: ocena rezultatów i ponowne nawilżenie skóry (Skinbooster) — w ciągu miesiąca od pierwszego zabiegu,
Krok 3: przypominający (przed upływem 6 miesięcy) zabieg Relax and Refresh zapewniający utrzymanie efektów na dłużej — wizyta jest rekomendowana, ale nie stanowi elementu podstawowej kuracji.

Wskazania do zabiegu Relax&Refresh

Zabieg Relax & Refresh dla mężczyzn zaleca się w przypadku:

⚬ zmęczonego wyglądu,
⚬ lwiej zmarszczki na czole, nadającej twarzy groźnego wyglądu,
przesuszonej skóry (również spowodowanej nadmierną ekspozycją na słońce),
⚬ widocznych blizn (np. potrądzikowych),
⚬ utraty elastyczności i jędrności (powstałych w efekcie procesów ⚬ starzeniowych lub utraty masy ciała),
⚬ dokuczliwych dolegliwości po goleniu (spowodowanych podrażnieniem suchej skóry),
⚬ pragnienia zadbania o skórę i jednoczesnej niechęci do codziennych zabiegów pielęgnacyjnych.

Nie tylko mężczyźni z oznakami starzenia mogą skorzystać z dobrodziejstwa Relax and Refresh. Zabieg może być przeprowadzany również przeciwstarzeniowo, w ramach profilaktyki anti-aging.

Jakie efekty daje zabieg Relax & Refresh dla mężczyzn?

Zabieg Relaks and Refresh zapewnia relaksację mięśni twarzy, prowadzącą do wygładzenia zmarszczek mimicznych (botoks) i rozświetlenia twarzy oraz nawilżenie, poprawę elastyczności (kwas hialuronowy), spłycenie blizn, redukcję przebarwień i poprawę kolorytu.

Relax & Refresh odmładza i odświeża męską skórę. Twarz staje się wyraźnie gładsza i nawilżona. Zabieg zapewnia szybkie efekty i jednocześnie długotrwałe rezultaty.

Elastyczna, jędrna i rozluźniona skóra starzeje się wolniej, dlatego zabieg przynosi również efekty w profilaktyce anti-aging.

Ile trwa zabieg Relax & Refresh?

Czas trwania zabiegu Relax and Refresh wynosi około 30-60 minut.

Oba zabiegi w terapii łączonej można wykonać w trakcie jednej wizyty. W ciągu miesiąca konieczne jest odbycie wizyty kontrolnej, w trakcie której stosuje się dodatkowe nawilżanie skóry (Skinbooster).

Relax & Refresh dla mężczyzn — skutki uboczne

Zabieg Relax & Refresh jest bezpieczny i rzadko powoduje skutki uboczne. Zwykle są to przejściowe dolegliwości związane z nakłuciami, takie jak zaczerwienienie skóry, lekka opuchlizna lub powstanie niewielkich siniaczków, które zwykle ustępują samoistnie w ciągu 48 godzin po zabiegu.

Botoks i kwas hialuronowy wykorzystywane do zabiegu to bardzo dobrze przebadane i naturalne substancje lecznicze. W klinice Projekt Skóra stosowane są wyłącznie certyfikowane preparaty o najwyższym profilu bezpieczeństwa.

Przeciwwskazania do zabiegu Relax & Refresh dla mężczyzn

Chociaż zabieg uważany jest za bezpieczny, nie każdy pacjent może z niego skorzystać. Ponieważ Relax and Refresh to terapia łączona przeciwwskazania dotyczą obu etapów (ABO liquid Alluzience, Skinbooster):

⚬ uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu wykorzystywanego do zabiegu,
⚬ stan zapalny w obszarze zabiegowym,
⚬ ogólna infekcja,
⚬ zła tolerancja iniekcji (skłonność do powstawania bliznowców, pękania naczynek)
⚬ niektóre choroby autoimmunologiczne (szczególnie niewyregulowane),
⚬ choroba nowotworowa.

Przygotowanie do zabiegu Relax & Refresh

Nie są wymagane specjalne przygotowania ze strony pacjenta.Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja ze specjalistą, który informuje pacjenta o dokładnym przebiegu i efektach zabiegu Relax & Refresh.

Lekarz medycyny estetycznej przeprowadza dokładny wywiad, ocenia mimikę i stan skóry pacjenta.

Zabieg nie jest bolesny, ale dla pełnego komfortu pacjenta przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym.

Cena zabiegu Relax & Refresh

Cena Relax & Refresh w klinice Projekt Skóra w Warszawie obejmuje ABO liquid Alluzience i 2x Skinbooster i aktualnie wynosi 2800 zł (zachęcamy do skorzystania z naszej promocji — normalna cena wynosi 3100).

Warto zaznaczyć, że oferta cenowa, oprócz 2 zabiegów Skinbooster, obejmuje podanie toksyny botulinowej w dwóch okolicach (lwia bruzda + inna wybrana zmarszczka wpływająca na samopoczucie).

Relax & Refresh — zabiegi dla mężczyzn w Warszawie. Dlaczego warto skorzystać z oferty kliniki Projekt Skóra?

W klinice Projekt Skóra w Warszawie pracują specjaliści, którzy nie tylko mają ogromną wiedzę i długoletnie doświadczenie, ale przede wszystkim znają i rozumieją potrzeby wszystkich pacjentów, co zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Nasi eksperci podążają za aktualnymi trendami i nie przestają się szkolić, dzięki czemu możemy zaoferować pacjentom innowacyjne metody, profesjonalizm i opiekę najwyższej jakości.

Wiemy, że każdy człowiek, niezależnie od płci, może pragnąć czuć się pięknie i młodo, a zabieg Relax&Refresh dla mężczyzn, znajdujący się w naszej ofercie jest dowodem prawdziwości tego hasła.

Masz dość pytań o to, czy jesteś zmęczony, spięty, zły, chory? Denerwuje Cię szorstkość po goleniu, albo pojawianie się efektów starzenia skóry — jeszcze dziś umów się na wizytę konsultacyjną i dowiedz się, jak łatwo możesz zlikwidować niektóre problemy!

FAQ - pytania i odpowiedzi

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Refresh&Relax dla mężczyzn.

Jakie zabiegi na twarz dla mężczyzn?

Większość zabiegów medycyny estetycznej dostępna jest dla mężczyzn i kobiet. Ich celem jest poprawa wyglądu i kondycji skóry, podkreślenie zalet, zredukowanie oznak starzenia czy mankamentów urody, a nie zdefiniowanie płci. Poprawa wyglądu często daje więcej pewności siebie, wpływa na relacje międzyludzkie, umożliwia podejmowanie nowych wyzwań. Dlatego coraz więcej mężczyzn decyduje się na zabiegi, a specjaliści w klinikach medycyny estetycznej dostosowują swoje podejście do ich oczekiwań. Zabieg Relax & Refresh powstał z myślą o potrzebach męskiej skóry, ale nie jest jedynym zabiegiem, z którego mężczyźni mogą skorzystać.

Zabieg Relax&Refresh dla mężczyzn — czy jest bolesny?

Zabieg nie jest bolesny, ponieważ wiąże się z nakłuciami bardzo cienkimi igiełkami. Ale ze względu na komfort pacjentów przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym.

Czy zabieg Relax & Refresh jest dobry dla mężczyzn?

Tak. W przypadku braku przeciwwskazań. Relax and Refresh przynosi szybkie i długotrwałe efekty. Skóra jest odmłodzona, nawilżona i wygląda zdrowo, a rysy nie ulegają zmianie. Twarz wygląda na zadbaną, ale wciąż naturalną i męską.

Czy każdy mężczyzna może zdecydować się na zabieg Relax & Refresh?

Tak, jeśli nie ma przeciwwskazań do jego przeprowadzenia, takich jak: uczulenie na preparaty używane do zabiegu, stany zapalne w obszarze zabiegowym, infekcje ogólne, choroby autoimmunologiczne lub nowotworowe.

Czy Relax & Refresh może pomóc w przypadku suchości skóry i szorstkości po goleniu?

Tak. Relax & Refresh zapewnia długotrwałe nawilżenie skóry od środka, dlatego likwiduje uczucie napięcia i suchości (również to powstające po goleniu lub myciu twarzy). Ponieważ skóra po zabiegu staje się jędrna i elastyczna, jest to również odpowiednia metoda dla mężczyzn, którzy nie lubią lub zapominają o codziennych zabiegach pielęgnacyjnych, takich jak nawilżanie i odżywianie skóry.

Relax & Refresh dla mężczyzn – zabieg w Warszawie

Relax & Refresh dla mężczyzn to terapia łącząca działanie botoksu nowej generacji i stabilizowanego kwasu hialuronowego, pozwalająca na uzyskanie znaczących i jednocześnie naturalnych efektów poprawy wyglądu i kondycji skóry! Zaufaj ekspertom i ciesz się młodszą, zadbaną skórą!

klinika projekt skóra warszawa

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl