Zabiegi anti-aging

skuteczne zabiegi odmładzające skórę

Twoja skóra pokryła się pierwszymi zmarszczkami? Jest coraz mniej napięta? Sprawia wrażenie matowej i zmęczonej? Czas naturalnie ją wspomóc. Klinika Projekt Skóra ma w ofercie szereg skutecznych zabiegów anti-aging, które opóźniają procesy starzenia, a przy tym nadają cerze piękny, świeży i młody wygląd.

W Projekt Skóra
znamy potrzeby każdej skóry
w każdym wieku.

Umów się na wizytę 508 777 988

Efekty:

projektskora

Eliminacja załamań i zmarszczek

projektskora

Wyrównanie kolorytu, zdrowy wygląd

projektskora

Poprawa gęstości skóry

peelingi

Czas trwania

20 – 40 min

peelingi

Ilość powtórzeń

4 – 6*

peelingi

Cena

250zł – 1000zł

ZACHOWAJ MŁODOŚĆ NA DŁUGO!

Wskazania

POZNAJ PROPONOWANE PRZEZ NAS METODY LECZENIA

projekty anti aging warszawa

Projekty anti-aging

Radiofrekwencja mikroigłowa

fala akustyczna warszawa

Fala akustyczna Storz D-Actor

zaffiro warszawa

Zaffiro

Botoks full face

Face modeling

Dermapen

Laseroterapia

sculptra warszawa

Sculptra

Nie wiesz która z metod będzie najlepsza?

Nie martw się! Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie leczenie!

Projekt Skóra w Warszawie – anti-aging to nasze drugie imię

Anti-aging – zabiegi o działaniu odwracającym i spowalniającym zmiany degeneracyjne skóry – należą do najchętniej wybieranych procedur w kosmetologii i medycynie estetycznej. Są bezinwazyjne, bezbolesne, nie wymagają specjalnego przygotowania, mogą być wielokrotnie powtarzane, dają szybkie i naturalne efekty, przy czym potrafią zdziałać wiele dobrego dla każdego rodzaju cery.

Klinika Projekt Skóra oferuje pełną gamę takich zabiegów, ponieważ są one podstawą profesjonalnej pielęgnacji i punktem wyjścia do utrzymania doskonałej kondycji cery przez długie lata. Można z nich skorzystać w każdym wieku, o czym warto pamiętać z uwagi na coraz powszechniej występujący problem przedwczesnego starzenia się skóry, związany ze stylem życia i ogólnym stanem zdrowia, na który wpływają szczególnie stres, dieta, wahania masy ciała, używki i jakość snu.

Anti-aging to cała filozofia dbania o skórę w taki sposób, by wyglądała świeżo, naturalnie i atrakcyjnie niezależnie od tego, co pokazuje metryka. Składają się na nią nie tylko zabiegi, ale również codziennie rytuały pielęgnacyjne z użyciem odpowiednich preparatów kosmetycznych. Odmładzanie skóry jest więc procesem, który najlepiej rozpocząć we współpracy z doświadczonym kosmetologiem.

Twoja cera potrzebuje wsparcia? Sięgnij po nie, korzystając z pomocy profesjonalisty! Specjaliści z naszej kliniki doskonale rozumieją filozofię anti-aging i potrafią z niej czerpać tak, by trafnie odpowiedzieć na indywidualne potrzeby każdego pacjenta. Zapraszamy na konsultację w Projekcie Skóra przekonasz się, że anti-aging to nasze drugie imię!

Czemu służą zabiegi anti-aging? Efekty

Zabiegi anti-aging mają na celu opóźnienie, a nawet odwrócenie procesów starzenia zachodzących w tkance skórnej, co skutkuje zmianami nie tylko w jej wyglądzie, ale również w warstwie strukturalnej. Spowolnienie biologicznie uwarunkowanej utraty kondycji skóry polega na stymulowaniu naturalnych procesów regeneracyjnych i – w połączeniu z zastosowaniem biologicznie aktywnych preparatów – zapewnia cerze głębokie, długotrwałe odżywienie.
Na skutek działania zabiegów anti-aging dochodzi do pobudzenia syntezy kolagenu i elastyny – białek strukturalnych, które budują szkielet naszej skóry. Białka te stanowią mechaniczną podporę komórek i tkanek. Następuje wzmożenie produkcji nowych komórek, które zastępują obumarłe struktury komórkowe. Ponadto Cały ten proces wielokierunkowo wpływa na poprawę kondycji cery.

Po zabiegach anti-aging można więc spodziewać się takich efektów jak:

⚬ usunięcie z powierzchni skóry z nadmiaru sebum i innych zanieczyszczeń,
⚬ zwiększenie grubości naskórka oraz gęstości skóry właściwej,
⚬ usprawnienie mechanizmów wiązania wody w skórze głębokiej i transportowania jej do naskórka,
⚬ poprawa struktury naskórka oraz wygładzenie drobnych i średnio głębokich zmian powierzchniowych,
⚬ wyrównanie kolorytu skóry.

Kiedy warto udać się na zabieg anti-aging? Wskazania

Zabiegi anti-aging z zakresu kosmetologii należą do rozwiązań dostępnych dla szerokiego grona pacjentów ze względu na wysoki profil bezpieczeństwa i mały stopień ingerencji w strukturę tkankową. Są wskazane szczególnie dla osób, które mają:

⚬ suchą, szarą, ziemistą i matową cerę,
przebarwienia i zmiany pigmentacyjne,
⚬ osłabioną, wiotką skórę na twarzy,
⚬ skórę z niedoskonałościami lub trądzikiem (zarówno młodzieńczym, jak i różowatym),
⚬ płytkie zmarszczki, bruzdy i blizny (potrądzikowe, pourazowe, popoparzeniowe).

W przypadku zabiegów anti-aging warto działać jak najszybciej. Im mniejszy jest stopień zaawansowania zmian, tym większa szansa, że takie zabiegi okażą się wystarczające do całkowitego zażegnania problemu.

Jak często należy wykonywać zabiegi anti-aging?

Częstotliwość poddawania się zabiegom anti-aging to kwestia indywidualna, o której pacjent powinien decydować wspólnie ze specjalistą, głównie na podstawie efektów, jakie przynosi rozpoczęta kuracja odmładzająca. Najczęściej wystarczające jest przeprowadzenie od 4 do 8 powtórzeń danego zabiegu w określonych odstępach czasu (zależnych od wybranej procedury). Pełna kuracja prowadzi do uzyskania maksymalnego efektu. Dostrzegalne rezultaty pojawiają się jednak po każdym z serii zabiegów.

Rodzaje zabiegów anti-aging w gabinecie kosmetycznym

W klinice Projekt Skóra oferujemy pacjentom szeroki wybór zabiegów kosmetycznych anti-aging wykonywanych metodą mikronakłuwania lub peelingu chemicznego. Tym, którym zależy na spotęgowanym efekcie odmładzającym, proponujemy skorzystanie z indywidualnie dobranej kuracji łączącej w sobie nakłuwanie i peeling.

Radiofrekwencja mikroigłowa bazuje na nowoczesnym systemie Secret RF® 2.0. Dzięki niemu możliwe staje się wprowadzenie w głąb skóry ultracienkich igieł i przeprowadzenie termicznego liftingu bez użycia skalpela. Natomiast peeling chemiczny swoje działanie zawdzięcza silnie skoncentrowanym preparatom medycznym na bazie kwasów oczyszczających i stymulujących skórę do odnowy biologicznej. Każdy z preparatów wykazuje inne właściwości. Wybór odpowiedniego peelingu zapewniającego efekt anti-aging zależy od typu cery i jej dominujących problemów.

Przeciwwskazania do zabiegów anti-aging

Choć zabiegi anti-aging charakteryzują się dużym stopniem bezpieczeństwa, nie są wolne od przeciwwskazań uniemożliwiających przeprowadzenie tych procedur m.in. u pacjentek lub pacjentów:

⚬ w ciąży i karmiących piersią,
⚬ mających aktywną opryszczkę
⚬ uczulonych na substancję zawartą w peelingu,
⚬ z oparzeniami słonecznymi na skórze,
⚬ w trakcie leczenia onkologicznego.

Rozpocznij terapię anti-aging

Jeśli chcesz odroczyć powstawanie na skórze zmian świadczących o nieubłaganym upływie czasu, skorzystaj z bogactwa technik oferowanych przez współczesną kosmetologię! Szukasz najlepszych zabiegów anti-aging w Warszawie? Umów się na peeling chemiczny, mikronakłuwanie lub zabieg łączony w Projekcie Skóra, a szybko zobaczysz rezultaty tej inwestycji!

projektskóra
projektskóra

Zapraszamy!

Św. Barbary 4/U2
00-686 Warszawa

Rejestracja:
+48 508 777 988
zapisy@projektskora.pl