fbpx

Botoks Full Face – nowa jakość odmładzania

Czy pragniesz odmienić swój wygląd, ale na sam dźwięk słowa „skalpel” dostajesz dreszczy?
Zatrzymaj się, bo mamy dla ciebie coś, co naprawdę odmieni Twój wygląd !!
Klinika Projekt Skóra oferuje zabieg Botoks Lift Therapy znany również jako Botoks Full Face. Jest to zabieg, który może zastąpić niejedną operację plastyczną. W tej nowoczesnej terapii zakocha się każdy, kto jej doświadczy. Botoks to już nie tylko usuwanie zmarszczek.
Dzięki niemu możesz uzyskać efekt wielowymiarowego odmłodzenia i liftingu. Twoja twarz odzyska młodzieńczą świeżość, a wszystko za sprawą jednego zabiegu.

Czym wyróżnia się metoda botox full face? Kilka słów o anatomii twarzy

Botoks Lift Therapy  to wyjątkowa i innowacyjna metoda. Podczas tego zabiegu nie skupiamy się tylko na jednym, konkretnym obszarze, tak jak w przypadku klasycznej procedury. W metodzie Botoks Full Face toksyna botulinowa podawana jest w strategicznie wyznaczonych miejscach – działamy jednocześnie na twarz, szyję i dekolt.

Ogromny wpływ na wygląd naszej twarzy, szyi i dekoltu mają mięśnie, które znajdują się pod skórą. Odpowiadają one za mimikę i ekspresję emocji, ale ich nadmierna praca może przyspieszyć starzenie się. Szczególnie ważne są dwie grupy mięśniowe – mięśnie obniżające („depresory”) oraz mięśnie dźwigające („levatory”).  Depresory pociągają twarz w dół i wraz z upływem lat sprawiają, że skóra zaczyna być obwisła, a twarz nabiera smutnego wyrazu. Podczas zabiegu Botoks Full Face osłabiamy ich działanie, aby temu zapobiec. Dzięki temu mięśnie dźwigające (levatory) mogą dodatkowo sprawniej przeciwdziałać grawitacji, która jest bezlitosna dla naszej skóry. Uzyskujemy efekt liftingu bez skalpela i optycznie przywracamy objętość, którą utraciliśmy wraz z wiekiem. To zapewnia efekt kompletnego odmłodzenia i nie zaburza panującej harmonii. Przy okazji z naszej twarzy znikają zmarszczki, które wydawały się nie do pokonania. Botoks Full Face to metoda kompleksowa, która została opracowana dzięki latom doświadczenia lekarzy medycyny estetycznej i szczegółowemu uwzględnieniu anatomii naszych twarzy. Z pomocą kilku dodatkowych wstrzyknięć uzyskujemy efekt jak po najlepszej operacji liftingującej, odmłodzenie i redukcję zmarszczek. Dodatkowo dzięki zachowaniu optymalnej równowagi wydłużamy ogólny czas działania botoksu. To zabieg, który posiada niesamowitą moc odmiany wyglądu.

Wyjątkowe zalety zabiegu Botoks Full Face to między innymi:

 •  efekt jak po operacji plastycznej,
 • odmłodzenie całej twarzy, szyi i dekoltu,
 • lifting bez skalpela,
 • optyczne przywrócenie utraconej objętości,
 • zniwelowanie smutnego wyrazu twarzy i opadających kącików ust,
 • brak efektów „z pociągania” przez inne mięśnie, takich jak opadanie powiek czy obwisłych policzków,
 • redukcja zmarszczek mimicznych, takich jak kurze łapki, lwia zmarszczka, zmarszczki królicze czy zmarszczki poprzeczne czoła,
 • naturalnie wyglądający efekt,
 • spowolnienie procesu starzenia,
 • dłuższe działanie botoksu niż w przypadku zabiegu wykonanego tylko na jeden obszar,
 • zachowanie równowagi w działaniu mięśni,
 • świeży, młodzieńczy wygląd.

Dlaczego warto działać na różne obszary twarzy?

Podanie toksyny botulinowej sprawia, że mięśnie rozluźniają się i przestają się kurczyć. Prowadzi to do wygładzenia skóry, która je pokrywa i redukcji zmarszczek. Jednak działając tylko na jeden obszar mięśni sprawiamy, że pozostałe zaczynają pracować mocniej. W konsekwencji pojawiają się niechciane efekty w postaci opadających powiek czy obwisłych policzków, bo pozostałe mięśnie pociągają je w dół. Jest to możliwe, gdyż tkanki znajdujące się na naszej głowie i szyi pokryte są wspólną powłoką, czyli tak zwaną powięzią. Podczas zabiegu Botoks Full Face dążymy do uniknięcia takiego rezultatu, jednocześnie zyskując dodatkowe korzyści w postaci efektu liftingującego i optycznego wypełnienia.

Harmonia i równowaga stanowią fundamentalne zasady działania dobrego lekarza medycyny estetycznej. Odgrywają kluczową rolę w osiąganiu naturalnych rezultatów – bez efektu maski i sztucznego wyglądu. Poszczególne części naszej twarzy są ze sobą powiązane i wzajemnie na siebie oddziałują. Co więcej, mięśnie szyi i dekoltu również łączą się z mięśniami na twarzy. To bardzo ważne, żeby o tym pamiętać decydując się na ingerencję w ich pracę. Zabieg Botox Full Face to nowe, holistyczne spojrzenie na działanie naszych mięśni. Dzięki temu uzyskujemy kompleksowe rezultaty, zachowując równowagę w naszym wyglądzie. Takie podejście pozwala uniknąć niechcianych efektów, które mogą powstawać po podaniu botoksu tylko na jeden obszar twarzy. Procedura Botoks Full Face prowadzi do kompletnej, odmładzającej metamorfozy.

Czy metoda Botoks Full Face jest dla mnie? Efekty i korzyści płynące z zabiegu

Botoks Full Face będzie idealnym wyborem dla osób oczekujących całościowej poprawy wyglądu i szybkich rezultatów. To zabieg odpowiedni dla każdej osoby, która chce odmienić swoją twarz, ale boi się sztucznych efektów i mocno inwazyjnych ingerencji. Skorzystają na nim zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy oczekują widocznego odmłodzenia, ale nie chcą poddawać się poważniejszym operacjom. Jeżeli na twojej twarzy pojawiły się zmarszczki, policzki się zapadły, a skóra obwisła, Botoks Full Face może być idealnym rozwiązaniem. 

Podanie toksyny botulinowej nie musi ingerować w naturalne rysy twarzy, a doświadczony lekarz medycyny estetycznej zadba, aby twoja mimika została zachowana. Procedura nie wymaga użycia skalpela i innych inwazyjnych narzędzi, dlatego jest szybka, niebolesna i nie wymaga okresu rekonwalescencji. To sprawdzony i bezpieczny zabieg.

Sam botoks wyróżnia się także swoją wielozadaniowością. Nie tylko niweluje istniejące już zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych, ale także spowalnia proces starzenia się. W procedurze Botoks Full Face działa ponadto jak lifting bez skalpela i wizualny wypełniacz. Działając na wszystkie grupy mięśniowe dodatkowo potęgujemy efekt odmłodzenia, gdyż nie zaburzamy panującej równowagi. Podanie botoksu na twarz, szyję i dekolt sprawia, że wszystkie mięśnie dalej pracują z podobną mocą, dlatego żaden z nich nie będzie chciał przeciwdziałać reszcie. W ten sposób nie dojdzie do pojawienia się niepożądanych rezultatów, takich jak powstanie zmarszczek w nowych miejscach czy smutnego wyrazu twarzy i obwisłej skóry.

Wszechstronność toksyny botulinowej sprawia, że taki zabieg będzie odpowiedni dla osób w każdym wieku. Młodsze osoby skorzystają na spowolnieniu powstawania nowych zmarszczek i efekcie uniesienia. Osobom nieco starszym do gustu przypadnie z pewnością optyczne przywrócenie objętości i zniwelowanie zapadniętych policzków. Istniejące zmarszczki zostaną zniwelowane, a smutny wyraz twarzy zniknie na dobre. Prewencyjne działanie botoksu zostało potwierdzone w licznych badaniach naukowych. Zrelaksowanie mięśni sprawia, że oduczamy się nadmiernej gestykulacji i marszczenia skóry, dzięki czemu pozostaje gładka na długi czas.

Pierwsze efekty zabiegu pojawiają się w ciągu kilku dni, a pełen rezultat będzie widoczny już po 2–4 tygodniach. Z dnia na dzień twoja twarz zacznie nabierać nowego blasku.

Czy botoks i kwas hialuronowy to ta sama substancja?

Często zdarza nam się usłyszeć, że słowa „kwas” i „botoks” używane są zamiennie. To powszechne przekonanie jest błędne, ponieważ są to dwie zupełnie różne substancje o odmiennym działaniu. Obie są znane i używane w medycynie od lat, jednak mają nieco odmienne zastosowanie. Botoks, czyli toksyna botulinowa działa na mięśnie. Blokuje tymczasowo przewodnictwo nerwowe i sprawia, że mięśnie przestają się intensywnie kurczyć. W ten sposób dochodzi do wygładzenia skóry, która znajduje się nad nimi. Za pomocą botoksu działamy na zmarszczki mimiczne, które powstają w wyniku powtarzalnych ruchów mięśni twarzy. To jednak nie wszystko, co może zdziałać toksyna botulinowa. Podanie jej w strategiczne miejsca może zadziałać jak lifting i wypełniacz w jednym. W taki właśnie sposób wykorzystujemy to działanie w procedurze Botoks Full Face.

Z kolei kwas hialuronowy częściej wykorzystywany jest jako wypełniacz, na przykład w modelowaniu ust czy nosa. Jego odmładzające działanie wynika głównie z uzupełnienia ubytków tkanki tłuszczowej, która zanika wraz z wiekiem. Można używać go także do wygładzenia opornych zmarszczek. Ponadto kwas hialuronowy pobudza skórę do produkcji nowego kolagenu i elastyny, prowadząc do przywrócenia utraconej jędrności.

Obie te substancje mogą doskonale się uzupełniać, działając na odmienne potrzeby i niwelując różne skutki działania upływających lat. Jeżeli nie umiesz zdecydować, która z nich będzie dla ciebie lepsza, oddaj się w ręce zaufanego specjalisty, który spojrzy na ciebie swoim doświadczonym okiem. Dobór odpowiedniej metody jest niezwykle ważny i warto powierzyć go osobie, która zna się na rzeczy. Indywidualny plan zabiegowy to większa szansa na spełnienie twoich oczekiwań. Dobry specjalista pomoże ci wybrać takie metody, które podkreślą naturalne piękno, zamiast je przytłoczyć.

Botoks – eliksir młodości

W świecie, w którym króluje piękno i młodość, medycyna estetyczna stała się tajną bronią przeciwko nieubłaganemu upływowi czasu. Bo chociaż proces starzenia dotyczy każdego z nas i jest nieunikniony, to możemy go skutecznie spowolnić, a nawet nieco odwrócić działanie czasu. Pozwól sobie na odrobinę magii i odmień swój wygląd z zabiegiem Botoks Full Face. Dzięki niemu przejdziesz wyjątkową metamorfozę, jak po operacji plastycznej, a na twojej twarzy zapanuje harmonijne piękno. 

Oceń post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

plendeuk