fbpx

Radiofrekwencja mikroigłowa z systemem Secret RF® 2.0. Odkryj zalety zabiegu!

Radiofrekwencja mikroigłowa zalety zabiegu

Radiofrekwencja mikroigłowa to nowoczesny zabieg triumfujący w wielu dziedzinach dermatologii estetycznej. Dzięki małej inwazyjności oraz doskonałym właściwościom liftingująco-ujędrniającym efekt odmłodzenia skóry jest widoczny już po pierwszym zabiegu. Wykorzystywany w zabiegu system Secret RF® 2.0 to jedyna na świecie platforma medyczna RF, która gwarantuje możliwość korzystania z urządzenia w przypadku standardowych zabiegów frakcyjnego mikroigłowania, jak również w zastosowaniu technik termo-koagulacyjnych. Zabiegi z użyciem Systemu RF niosą za sobą wiele zalet i korzyści, o których dowiesz się w tym artykule. Zapraszamy do lektury!

Czym jest system Secret RF® 2.0?

Secret 2.0 jest nowoczesnym urządzeniem, które umożliwia wprowadzenie cienkich igieł na regulowaną głębokość między 0,5 mm a 3,5 mm. Podczas zabiegu frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej przez głowicę urządzenia emitowana jest fala radiowa, której zadanie polega na rozgrzaniu sąsiadujących z igłami tkanek. Należy podkreślić, iż skóra w miejscu zabiegu nie ulega przegrzaniu, więc ryzyko poparzeń jest zerowe. Na skutek powstałej energii w tkance powstają specjalne punkty koagulacji oraz miejsca kontrolowanych przegrzań. Są one początkiem tworzenia się nowych struktur kolagenowych oraz etapu regeneracji skóry.

Zalety systemu Secret RF® 2.0

Dzięki zastosowaniu 4 głowic zabiegowych radiofrekwencja mikroigłowa znajduje zastosowanie w zapobieganiu i zwalczaniu wielu problemów:

  • standardowa głowica ze specjalnym systemem mikroigieł fantastycznie wpływa na redukcję zmarszczek, poprawia napięcie skóry. Wykorzystywane jest także do leczenia blizn potrądzikowych oraz zwalczania rozstępów,
  • głowica High Speed dzięki dezaktywującemu działaniu na gruczoły potowe skutecznie leczy nadpotliwość,
  • głowica monopolarna, która dzięki specjalnej technologii polegającej na podgrzaniu skóry właściwej gwarantuje efekt stymulacji fibroblastów, dzięki czemu powstają nowe wiązania kolagenowe. Niweluje zmarszczki oraz poprawia strukturę skóry,
  • głowica SmartCure umożliwia korzystanie z różnych technik termo-koagulacyjnych, świetnie usuwających rozszerzone naczynia krwionośne oraz blizny.

Na bezpieczeństwo oraz skuteczność zabiegów ma również wpływ zastosowanie dwóch rodzajów igieł:

  • igły nieizolowane – wykazują się skutecznością działania we wszystkich warstwach skóry jednocześnie. Dzięki temu wykorzystywane są do zabiegów liftingujących, poprawy napięcia skóry oraz leczenia blizn potrądzikowych,
  • igły półizolowane – umożliwiają bardzo skuteczne leczenie rozstępów, blizn oraz nadpotliwości, gwarantując jednocześnie zachowanie 100% bezpieczeństwa dla pacjenta.

Jak przebiega zabieg radiofrekwencji mikroigłowej z systemem Secret RF® 2.0?

Radiofrekwencja mikroigłowa z systemem Secret RF® 2.0 wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym. Przed przystąpieniem do procedury wybrana okolica skóry, która będzie poddana zabiegowi zostaje posmarowana specjalnym kremem znieczulającym. Sprzęt jest wyposażony w delikatny system wprowadzania igieł Smooth Needling™. Dlatego też skutki po zabiegu w postaci obrzęku i rumienia utrzymują się niezwykle krótko i ustępują po upływie kilkunastu minut. Cały zabieg, w zależności od wielkości fragmentu skóry, trwa od 20 do 40 minut. Pozytywne efekty radiofrekwencji mikroigłowej są widoczne już po pierwszym zabiegu. Po wykonaniu całej procedury pacjent otrzymuje szczegółowe wytyczne dotyczące dalszego postępowania. 

W Klinice Projekt Skóra wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie. Nasi specjaliści stale szkolą się pod okiem wykwalifikowanej kadry, dzięki czemu są prawdziwymi mistrzami w przeprowadzaniu zabiegów z użyciem systemu RF. Jeśli marzysz o poprawie kondycji skóry, cierpisz z powodu blizn potrądzikowych, rozstępów czy też zmagasz się z nadmierną potliwością, nie czekaj! Już dziś zgłoś się na konsultację do naszego gabinetu.

Oceń post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

plendeuk